Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lusid rüya süper bir teknik

Rep Puanı : 33
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Lightbulb Lusid rüya süper bir teknik

Arkadaşlar lusid rüya yapmak için yeni bir teknik buldum. Akşam telefonda bir ses kaydı yapıyorum; "sen rüyadasın, rüyanı kontrol et." gibi. Ve telefonda ayarlara girip alarm sesini bu kaydettiğim ses yapıyorum. Saat gece 3'e alarmı kuruyorum. Tam rüyanın ortasında biri bana "sen rüyadasın, rüyanı kontrol et " falan diyor ve bilinçaltım yerine geliyor. Bir de bu cümlelerin arasına "korkma, şuraya git, şu kişiyi gör." filan diye kayıt yapabilirsiniz. Tatlı rüyalar...

Rep Puanı : 11644
    Ettiği Teşekkür
    2.215
    1.134 mesaja 2.788 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    107

İyi taktiğe benziyor güzel düşünmüşsünüz ama zamanlamanın iyi olması lazım. Ne zaman rüya gördüğümüzü bilemeyiz. Ben sabaha doğru görüyorum genelde ama saat kaç gibi gördüğümü bilmiyorum.

Herşey sanal.
    Gökyüzüne uçmak...

3. Ori Üyemize teşekkür edenler:
    Aleister Crowley (08.02.2018)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Denedim ama bir işe yaramadı. Dün gece tam saat 2'ye ayarladım. Sorun şu; bence herkesin uykusu o kadar derin olmuyor, rüya görüyordum, hem de baya güzeldi. Sesi duyunca uyandım. Bunun için çözümü olan var mı?

Tanrı gibi ben de işimi şansa bırakmam ve rastlantıya inanmam...

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Alıntı ori24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi taktiğe benziyor güzel düşünmüşsünüz ama zamanlamanın iyi olması lazım. Ne zaman rüya gördüğümüzü bilemeyiz. Ben sabaha doğru görüyorum genelde ama saat kaç gibi gördüğümü bilmiyorum.
    Uyunduğu zaman bir gece boyunca yaklaşık 100-150 kadar rüya görürüz ama bunları hatırlayamayız. Gece uykudayken o sesi duyunca bir anda rüyanın içinde bulursun kendini ve o sesi duyarsın. Tek sorun ses kaydındaki sesin çok kötü olması ve hiçbir kelimenin anlaşılmaması, uykunun aşırı derin olursa bir şeyin duyulmaması.

Alıntı Silent_Passenger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denedim ama bi işe yaramadı dün gece tam saat 2'e ayarladım sorun şu bence herkesin uykusu o kadar derin olmuyo rüya görüyodum hemde baya güzeldi sesi duyunca uyandım bunun için çözümü olan varmı ?
    O sesi duyunca uyanmamak için kayıt yaparken önce çok kısık bir sesle başlamalı gitgide sesini yükseltmelisiniz. Yoksa diğer yüksek sesle kayıt yaparsanız uyanırsınız.

Yer
    Samsun
    Rep Puanı : 245
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 11 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

Ben odamdaki perdenin kıpırdamasına bile "pat" diye uyanırken bunu başaramam gibi geliyor
    Ve bide bu aralar rüyadayken rüyada olduğumu anlıyorum fakat tam o sırada uyanacağımı hissediyorum,içimden ne kadar uyanma devam et diye telkin versem -farkında olmadan- uyanıyorum.Bunu hala çözemedim

Jake: ''Ben Cassie'yi kurtarırım.''
    Adam: ''Hayır , Cassie'yi ben alacağım. Sen onları oyala. Gerekirse kendini uçur.''
    Faye: ''Vay canına çok heycanlı.''

» Faye Chamberlain ~ Aphrodite LaFont «

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Alıntı KaLona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben odamdaki perdenin kıpırdamasına bile "pat" diye uyanırken bunu başaramam gibi geliyor
    Ve bide bu aralar rüyadayken rüyada olduğumu anlıyorum fakat tam o sırada uyanacağımı hissediyorum,içimden ne kadar uyanma devam et diye telkin versem -farkında olmadan- uyanıyorum.Bunu hala çözemedim
    Muhtemelem aşırı heyecanlanıyorsundur. Bu da senin rüyadan çıkmana yol açar.

Yer
    Istanbul
    Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Bu site sayesinde ve sonraki arastirmalarim sonunda senelerdir lucid ruya gordugumu ogrendim ki bu ruyalar icin pskiyatri-psikolog bile dusunmustum, kurtulamiyorum da... Obur gun olucaklari da gormekle birlesince, sadece butun gun ruyalarin etkisi ve yorgunluk veriyor.

Servatis a periculum Servatis a maleficum

Rep Puanı : 11644
    Ettiği Teşekkür
    2.215
    1.134 mesaja 2.788 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    107

Alıntı minormemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyunduğu zaman bir gece boyunca yaklaşık 100-150 kadar rüya görürüz ama bunları hatırlayamayız. Gece uykudayken o sesi duyunca bir anda rüyanın içinde bulursun kendini ve o sesi duyarsın. Tek sorun ses kaydındaki sesin çok kötü olması ve hiçbir kelimenin anlaşılmaması, uykunun aşırı derin olursa bir şeyin duyulmaması.
    100-150 mi? Ben bir gecede en fazla 6 rüya görüldüğü kanaatindeyim.

Herşey sanal.
    Gökyüzüne uçmak...

Yer
    İzmir
    Rep Puanı : 438
    Ettiği Teşekkür
    5
    24 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Alıntı ori24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uykuya daldıktan 6saat sonra diye biliyorum.

Rüyalar hafif uyku evresi geçirirken görülür, bu tekniği bir süre uygularsanız bir süre sonra başarıya ulaşabilirsiniz ama alarmın çalma saati ile sizin hafif uyku evresini yaşamanız tam anlamıyla şans işi

Dance with the devil.

Rep Puanı : 17
    Ettiği Teşekkür
    5
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Ram uykusu 1.5 saatte bir bitiyor. Her 1.5 saatte geri başa sarıyor. Buna uyku döngüsü(sleep orbit ya da sleep cycle)denir. Hatta bu döngü yarım kalırsa çok uykulu ve sersem bir halde olursunuz. Bu yüzden rüya görmeye başlamanız, uykuya dalmanızdan 20-25 dakika sonra gerçekleşecektir diye tahmin ediyorum.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)