aşık olduğum kişinin benden yeniden etkilenmesi için???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beren23

Kayıtlı Üye
Merhaba, yaklaşık 1 sene önce biriyle tanıştım. Tamamen işle ilgili bir ortamda ve hiç o gözle bakmadım ona. Ancak zaman geçtikçe bana olan ilgisini fark ettim ama pek umursamadım. Toplantılar dışında hiç konuşmamıza rağmen gözü sürekli üzerimdeydi. Ve beni işe alanlardan biri olarak sürekli destekliyordu.Sonra biraz da kasıtlı olarak soğuk davranmaya başladım ve elbette fark etti bu durumu. Ve bir toplantı sırasında bilerek bana negatif tavrandı, ben de onu küçük düşürdüm(iddialaştığı bir konuda yanıldığını herkesin önünde göstererek). Bu duruma çok bozuldu ve artık beni tamamen görmezden gelmeye başladı. Daha önce bana bakarak konuşurdu ama artık farkıma bile varmıyor gibi. Ama başkasıyla konuştuğumda ya da başkasını dinlediğimde bazen bakışlarını üzerimde hissediyorum. Onun bu tavrından mı neden bilemiyorum kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Ve ilgi duymaya başladım ona hatta rüyalarıma bile giriyor. Sürekli onu düşünmekten işime bile konsantre olamıyorum, onu göreceğim anları iple çekiyorum. Geceleri uykum kaçıyor, iştahım kapandı ve o tavrımdan dolayı çok pişman oluyorum. Keşke zamanı geri döndürmenin bir yolu olsa...Daha önce kimseye karşı böyle duygular hissetmemiştim ve çok aptalca şeyler yapıyorum. Bir toplantıdan sonra masada unuttuğum bir şeyi geri almak için odaya döndüğümde, kahvesinin yanına bıraktığı izmariti gördüm ve aldım):neden bilmiyorum ve başka bi sefer seminerde ekranından bir şey gösterirken, arkasında duruyordum, sandalyesindeki birkaç tel saçı fark ettim(saçları biraz uzun ve açık renk) ve seminer bittikten sonra odaya gizlice girip onları aldım. Bu eşyaları üstümde taşıyorum, biliyorum çok aptalca ama ona dokunmamak için bile kendimi zor tutuyorum...Bu siteleri gezinirken onun tekrar benimle ilgilenmesini sağlamak için bir şeyler yapmamak için kendimi zor tutuyorum. Ama umutsuzca aşık oldum onu düşünmediğim bir an yok. Sizden ve özellikle tecrübeli olanlardan bilgi rica ediyorum. Ben ona ait şeyleri ona yakın olmak için aldım ama bunlarla(bir izmarit ve birkaç saç teli) bir şey yapılabilir mi? Onun hala bana ilgisi olduğunu seziyorum ama kendini tutuyor, tek istediğim onun da benim gibi aşkından çıldırması!!!Ne yapmalı?

valoizm

Kayıtlı Üye
onunla konuşmayı deneyin,onun büyü ile yaklaşmasını değil de kendi yönlerinizle yakınlaştırın. ee madem ilgisi olduğunu seziyorsunuz demek ki hala umut var. sevgilerr :)

beren23

Kayıtlı Üye
Sevgili valoizm ne yazık ki aramıza aşılamaz duvarlar ördüm kendi ellerimle. Diyalog kuramayacağım ortamlardayız hep, hoş artık yüzüme bile bakmayan biriyle benim de iletişime geçmem çok zor. Göz göze bile gelemiyorum, istemsiz olarak bakışlarımı çeviriyorum hemen...Bazen yanımdaki biriyle konuşurken bir anlık bakıyor ama sadece bi an sonra bakışlarını çeviriyor o da...Onun için çok canım yanmasına rağmen buz gibi davranıyorum ben de. Doğa üstü etkiler olmadan bu iş imkansız artık! Hiç inanmazdım böyle şeylere ama çok çaresizim, çevremde kimse bilmiyor bu durumu. Davranışlarımla hissettiklerim o kadar farklı ki bilseler çok şaşırırlar eminim. Onun aşkı için herşeyi yapmaya hazırım!!!O yüzden yardım istiyorum...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ayni durum benimde basimda vardi.büyü degilde,sicaklikla dene.buz gibi davranma ki.o sicakligi hissetsin.hersey gönlünce olsun.:nopity:

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
σπουδαστής (αμεÏ￾ικανικές μελέτες /4)
Ne tesadüf... Benzer birşeyi bende yaşıyorum. :/ Ancak senin durumunda köprüler hâlâ ayakta ve işleri düzeltme imkanı var. Sana benim hikâyemi anlatayım. Böylelikle benim yaptığım hataları yada benzer şeyleri sende yapıp ızdırap çekmezsin. Belki de neler yapman gerektiğini yazdıklarımı okuduktan sonra daha rahat belirleyebilirsin. Çünkü senin şartlarını ve durumunu kimse senden daha iyi bilemez. Kısaca özetlemeye çalışayım. Ben ve esas kız üniversitede hazırlık sınıfında tanıştık. Onu ilk gördüğümde içimde bir alevlenme hissettim. Çok zor birilerinden etkilenen biri olduğum için önce bu duyguyu bastırmaya çalıştım, normal bir şekilde hayatıma devam etmeye çalıştım. Fakat, o benden daha hırslıydı. Sürekli mantıklı bahaneler üretip bir arada olmamız için uğraşıyordu. Çoğunlukla da başarılı oluyordu. Bense genel olarak soğuk davranıyordum ve ona karşı ilgisiz davranıyordum. Bunun nedeni o sıralar depresyonda olmam (sevdiğim birkaç kişiyi çok kısa aralıklarla kaybetmemden ötürü...), diğer yandan da lanet olası gururum ve komplekslerim yüzünden. Kendimi övmek için bunu belirtmiyorum, ancak ben çok sempatik, yakışıklı ve çekici biriyim. Bu nedenle çok ilgi görüyorum ve bu bazen beni çok bunaltıyor. Arkadaşlarım hoşlarına giden bayanlara çok rahat açılıp, hislerini ifade edebiliyorlar, çünkü karşılarından hayır yanıtını alsalar da onlar için pek bir şey ifade etmiyor. Başarılı olana kadar şanslarını deniyorlar, çünkü kaybedecekleri pekte bir şey yok. Bu reddedilme korkusu yüzünden (Sanki bana hayır dese dünyam başıma yıkılcak mı gibi hissediyorum bu yüzden hep vazgeçiyorum) , duygularımı ifade etmekte çok büyük zorluk çekiyorum ve herşeyi akışına bırakmayı yeğliyorum.Bu da işlerin hep kötüye gitmesine sebep oluyor. Yazımın başındaki meseleye gelince, ben sürekli ona soğuk davranıyor, ilgisiz gibi gözüküp onunla ilgili birçok şeye kayıtsız kalıyordum. Fakat daha sonra farkettim ki, onunda karakter yapısı benimkiyle hemen hemen aynı.O da bir süre sonra bana benim ona davrandığım gibi davranmaya başlamıştı. Bir süre sonra benim msn adresimi ve telefon numaramı arkadaşlarımdan öğrenip, bana dersler ve sınavlar ile ilgili şeyleri haber veriyordu ve beni birçok konuda bilgilendiriyordu ve bunların arasında hakkımda öğrenmek istediği birçok şeyi de soruyordu biriyle çıkıp çıkmadığım vs. gibi. Tabii bu durum benimde çok hoşuma gidiyordu, çünkü istediğim şey benim tarzımla gerçekleşmek üzereydi. Sonra yapmamız gereken bir proje verilmişti üniversiteden, o da benimle iletişime geçerek benden yardım istemişti. Aslında bunu yapmasının nedeni onun o projeyi yapamayacak durumda olması değil, benimle daha da yakınlaşmak istiyor olmasıydı. Sonra ben hem kendi projemi hem de onunkisi için konu ve döküman sağladım. Fakat hocamızın istediği gibi değil kolayına kaçarak yapmıştım ve o da benim gibi yapmıştı. Çünkü kimsenin bu kadar fazla uğraşmayacağını düşünüyordum, bende diğerleri gibi işin kolayına kaçmıştım. Projelerin teslim zamanında hocamız kabaca göz gezdirirken projelere sınıftaki birkaç kişi dışında herkesin işin kolayına kaçmış olabileceğini farketti ve tüm sınıfa kendi ses kaydımız dışında hazır kayıt ve metin getirenlerin 0 alacağını söyledi. Sonra tüm sınıfa kimlerin hazır metin ve ses kaydı kullandığını sordu. Koskoca sınıf içinde sadece ben elimi kaldırıp projemde hazır ses kaydı ve metin kullandığımı söyledim. Bazı arkadaşlarım bana "Deli misin?, Neden kendini yaktın?, Ne salaksın vs. ..." gibi şeyler söylerken hoca dürüst biri olduğum için benim projemi onun istediği gibi yapmışım gibi değerlendireceğini söyledi ve diğer hazır ses kaydı ve metin kullananlarında 0 alacağını söyledi. Herkes çok şaşırdı. İşte bu olaydan sonra ilgi duyduğum kız beni kıskanmaya hakkımda birçok ileri geri konuşmaya başladı (İspiyoncu olduğum, mefaatçi olduğum gibi şeyler). Bense bu duruma çok içerlemiştim onun için yaptığım bunca yardıma karşık benin için bu tarz şeyler söylemesi beni çok üzmüştü ve onun benden nefret ettiğini düşünmüştüm. Artık benimde ona karşı olan sevgim nefrete dönüşmüştü sanki, sürekli birbirimizle atışıyorduk, biribirimizi kötülüyorduk. Fakat ben ona göre çok daha sessiz kalıyordum. Bu da diğerlerinin onun bana karşı olan hislerini anlamasına neden oluyordu. Sınıftakiler ve hatta bazı samimi hocalarımızda ikimizin arasında birşeyler olduğunu ima edip şaka yapıyorlardı sürekli. Bense bundan utanıp sürekli bunu inkar ediyordum ve bunu etrafımdakilere göstermek için ve o kızın bana yaptıklarına karşılık ondan intikam almak için, benden hoşlanan başka biriyle çıkmaya başladım. Biliyorum bu durum yukarıda belirttiklerime ters görünüyor, ancak o sıralar aklımdaki tek şey intikam almaktı, intikam alma duygum gururumu yenmişti. O da bana ne kadar bana belli etmemeye çalışsa da çıldırdığını anlıyordum ve bu çok hoşuma gidiyordu. Artık neredeyse hiç konuşmuyorduk, aynı ortama dahi girmiyorduk.En kötüsü yaptığım bu apttallık bana çok pahalıya mâl olmuştu. Çünkü o da birini bulmuştu. Birbirimizden tamamen kopmuştuk, neredeyse 3 yıl geçti bu olayların üzerinden, yıllardır birbirimizi tanıyoruz, aynı sınıftayız ve birbirimize çok uzağız. Ben sürekli vicdan azabı duyuyorum ve onunda benimle aynı durumda olduğuna eminim. Zira ikimizinde çok samimi olduğu bazı arkadaşlar bana ondan söz ediyorlardı ve hatta bu durum yüzünden onun psikoloğa başvurduğunu daha fazla buna katlanamadığı içinde erasmusla yurt dışına çıkacağını ve yaz tatiti ile birleşince uzunca bir süre beni unutmaya çalışacağını söylemişlerdi. Bense bunları onun kasten ikimizinde samimi olduğu kişilerle bana söylettiğini düşünüyordum. Fakat dönem başladığında tüm bunların blöf olmadığını anladım. Aynı sınıfta geçireceğimiz son bir yılımız kaldı ve şuan berbat bir durumdayım, birlikte olduğum kıza bir şey belli etmemeye çalışsamda sürekli yalnız kalıp ağlıyorum ve kendimi suçluyorum. Birlikte olduğum kızdan ayrılmayı düşünüyorum çoğu zaman, fakat o da çok iyi biri ve onu üzmek asla istemiyorum. Kimse benim oyuncağım değil ve sırf onun mutluluğu için bu oyunu sürdürüyorum, dışardan anlaşılmasada perişan bir haldeyim. Son olarak belirtmek isterimki, bence daha fazla zaman kaybetme, çünkü araya başka kişiler girdiğinde işler çok daha içinden çıkılamaz bir hâl alıyor. Ben eminim senin durumunda büyü yada o tarz şeyleri gerektirecek bir şey yok. Dünyadaki en güzel şey olan sevgiye yapılması lanetlenmiş şeyleri karıştırmamanı tavsiye ederim. İlk adımı sen atmayı dene, bunu yapmak içinde mantıklı fırsatlar üret. O kişiden onu insanların önünde küçük düşürdüğün için özür dilemeyi dene, emin ol gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Unutma insanlar kendilerine yapılan kötülükleri unutabilirler, ancak onlara hissetirilen iyi ve kötü şeyleri asla unutmazlar.

beren23

Kayıtlı Üye
Vasilist1st yazdıklarını sonuna kadar okudum, zor bir durum. Ama senin için de geç değil, hala umut var bence tabi harekete geçmen gerek. Bayanlar biraz daha zorlanır duygularını açmakta:( Ve öğrenciyken herşey daha kolaydı, o yüzden kendi duruma aynı iyimserlikle bakamıyorum:( Tavsiyelerin için teşekkürler ama benim amacım zaten kara büyüler yapmak, lanetlemek ya da intikam almak değil. Sadece bi şeyler yapıyor gibi hissetmek, böylece enerjimi yükseltmek. Zaten büyülerde hangi materyaller kullanılırsa kullanılsın asıl harekete geçirenin odaklanmak olduğunu düşünüyorum. Belki o kişiyi sürekli düşünmek bile yeterlidir ama işte davranışlarımız eylem içerdiğinde, kendimizi de daha kolay inandırıyoruz. Bilemiyorum belki de doğru değildir düşünce şeklim ama bi şeyler yapmam gerek. Sadece aramızda oluşan duvarı kırmak için, yakın hissetmek için. Bunu da onunla konuşarak asla yapamayacağımı biliyorum. Aslında çok inançlı bi insan bile değilim ama nasıl bu duruma geldim bilmiyorum. Onu çok seviyorum ve ilk kez durumla hiç de alakası olmayan bu forumda ilan ettim:) Ama paylaşmak güzelmiş, patlamak üzereydim...Tek istediğim yardım!!!Dua ya da büyü fark etmez. Sadece denemek istiyorum, o yüzden okuyan herkesten ne yapmam, nasıl yapmam gerektiğine dair bilgi rica ediyorum.

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
beren23 Evet bende ne olursa olsun tünelin ucunda az da olsa bir ışık göründüğünü düşünüyorum. ^^ İlk postumda vurgulamak istediğim şey tam olarak, hani bazıları etkilemek istediği kişiyi kıskandırmak vs. için başkalarıyla ilişki içine girerler... Bende ne olursa olsun böyle bir şeye asla başvurmamanı tavsiye ediyorum. Çünkü karşındaki kişi bunu farklı algılayabilir ve ardından yanlışlar silsilesi sürekli devam ediyor... Bunu vurgulamamın nedeni beni mahveden şeyin bu davranışım olmasıdır, belki senin aklında şuan böyle bir şey hiç yok. Fakat insan kendini çaresiz ve boşlukta hissettiğinde, kontrolünü kaybedip hiç yapmayacağı şeyleri yapabiliyor... :/ Anladığım kadarıyla karşındaki kişi duygularını açığa vurmakta çok zorlanıyor ve içine kapalı biri. Böyle bir kimse için de büyü yada havas yoluyla yapılan celpler çok kötü sonuçlar doğurabilir. Mesela, onu aktive etmek için çok yüklü enerjiler gönderdin... Fakat o kişi yinede sana karşı hissettiklerini söylemek yerini duygularını bastırıp kendini yıpratabilir, bu da psikolojik sorunlara zemin hazırlayabilir. Benim düşüncem bu olayın en iyi normal yollarla çözülebileceğidir. Ancak aşırıya kaçmayarak süreci daha da hızlandırabilecek uygulamalar yapabilirsin. Forumda rasladığım bazı maji uygulamaları var bu duruma uygun. Büyük ihtimalle sende görmüşssündür Gül majisi vs. gibi. Bunlar hem çok daha az tehlikeli (ne de olsa araya farklı varlıklar sokuluyor...) hemde etkili uygulamalardır, böylelikle ne kendine ne de bir başkasına zarar vermemiş olursun. Bu tarz uygulamalar aranızdaki duvarları yıkmaya yeterli olabilir, ve sonrası da size kalmış olur. ^^ Son olarak, yapacağın şeyleri bizzat senin uygulamanı öneririm. Piyasada insanların çaresiz durumlarından faydalanıp onları dolandıran bir çok sahtekar var. Forumda güvenilen bazı kişiler var, onlar ile özel mesaj yoluyla iletişime geçmeyi de deneyebilirsin (Belki açtığın bu konuyu görmemiş olabilirler...).

beren23

Kayıtlı Üye
Tünelin ucundaki ışığı sakın bırakma! Aslında ne demek istediğini anladım, dürüst olmak gerekirse arada başvuruyorum o yollara ama intikam almak için değil sadece dikkatini çekmek için. Gözüm kimseyi görmüyor zaten ama etrafımda biri olduğunda ve gülerek bi şeyler konuşuyorsak, dikkatinin bana yöneldiğini fark ettim. Çaktırmamaya çalışıyor ama nedense hep bi bahanesi oluyor yanımızdan geçmek için. Ama haklısın abartmamak gerek çünkü o biriyle ilgilendiğinde canım çok yanıyor. Aslında çok rahat biri, duyguları konusunda ya da insanlarla iletişimi konusunda ama sadece bana karşı dediğin gibi, mesafeli!Ama bu durumu ben yarattım, suçlayamıyorum onu. Gül majisi ve önerdiğin diğer uygulamalarla ilgili link atabilir misin? Bu arada tavsiyelerin için çok teşekkür ederim, kendim uygulayacağım(;

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Hem yazdiklarinizi okudum.hemde cok duygulandim ve sizler icin dua ettim.umarim hersey gönlünüzce olsun.insallah dualarim kabul olur.Sevgiyle kalin:nopity:

Vasilis1st

Kayıtlı Üye
İş
beren kendimden örnek vereyim istersen. Bu da sana o kişiyi anlamana yardımcı olabilir. Çünkü o kişininde karakterinin biraz bana benzediğini düşünüyorum. Ben normal şartlar hislerimi ve kendimi rahatça ifade edebilen biriyim. Fakat iş benim için çok önemli, kaybetmekten korktuğum ve çok sevdiğim kişilere hislerimi anlatmaya gelince bocalıyorum. O kişide muhtemelen öyle olsa gerek, çünkü diğer insanlarla olan iletişim ve davranışlar ile sevilen kişiler ile olan iletişim çok farklıdır. O diğer insanlarla hiç bir çekincesi olmadan rahatça iletişim kurabilir, çünkü onların önemi o kişi için sadece bir seviyeye kadardır, onların hayatında olup olmaması onun için pekte önemli değildir. Fakat sevilen kişinin hayatında olmamasını düşünmesi bile onun hep geri adım atmasına sebep olabilir. Bu durumu böyle düşün istersen. Son olarak geç cevap yazdığım için kusura bakma lütfen. Sana söz ettiğim uygulamalara gelince ;

Gül Majisi ( En çok beğendiğim ^^ ) ;

http://www.gizlimabet.com/showthrea...ditasyonu-(zihin-majisi)&highlight=Gül+majisi

Batı ve Doğu Maji Uygulamaları Ana Kısım (Bu kısımda onlarca uygulama bulabilirsin) :
http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?359-Batı-Maji-Uygulamaları
http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?358-Doğu-Maji-Uygulamaları

Kendi Seçtiğim ve senin ilgini çekebileceğini düşündüğüklerim:

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?22570-Sempati-Büyüsü

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?10051-Evlenme-teklifi-almak-için-maji

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?712-Aşk-Majisi&highlight=Aşk+Majisi

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?9130-Resimle-muhabbet

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?25025-Sevgi-İçin

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Keşke bütün aşkları karşılıklı olsa.Çok duygulandım.Bence bi özürdilemekle başlayabilirsınız.Sonuçta karşı tarafta kırılmış.Size karşı ilgisiz değil muhtemelen sizden bi adım bekliyor.Onun gururu kırdınız,siz de bir kaç dakika için gururu bi kenara koysanız özürdileseniz bence güzel bi başlangıç için eterli olacaktır.
SEVGİLER

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Üzücü gerçekten. :/ Kızmazsanız fikrimi belirtmek istiyorum. Onu gerçekten çok seviyorsanız onun istemediği bir şey yapmak ister misiniz? Onun en çok nasıl mutlu olacaksa onu yapmasını istemez misiniz? Açıkçası 3 senedir sevdiğim kıza büyü yapsam ve beni sevse kahrolurum ve bunun kalbimdeki acısını sonsuza kadar çekerim. Bu büyüyü yapmasam beni sevmeyecekti ki, içten gülmüyor ki zorla seviyor diye. Her gülümsediğinde sarıldığında aklıma gelirdi. Lütfen sevdiklerinizi incitmeyin, gururunuzu ikinci plana atın, ondan özür dileyerek ona gülümseyerek başlayın, beraber vakit geçirmek istediğinizi ona söyleyin, birbirinizi tanıyın. Hala vaktiniz varken, lütfen :/

NAZLI_

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim de sevdiğim kişi bana yakınken uzaklaştı,benden etkilendiğini görüşmek istediğini falan demişti tanıştıktan sonra.bir kere görüştük,telden falan konuştuk.sonra benden uzaklaşmaya başladı:((( öylesine selamlaştık..ama arkadaşınla gelme yanıma tek gel falan dedi 3 ay önce sanırım.geçen hafta da beni hiç tanımamazlıktan geldi.içim çok yanıyor arkadaşlar.ne olur yardım edin bana..bir de onun üstünde büyü varmış sanırım :(((

incisu

Kayıtlı Üye
Onun size olan iglisini ozluyorsunuz,bunun icin suan herseyi yapabilirsiniz.Tavsiyem: konusmaniz,dusuncelerinizi soylemeniz.Bu tur sebeplerden dolayi havas maji buyu konulariyla ugrasmanizi tavsiye etmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...