Aynaların sırrı!

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Uzun zaman önce başıma gelen bir olaydan ötürü (ayna demeyeyim de) karanlık bir ortamda yansıtıcı her şey fobim haline gelmiştir ki camlarımı gazetelerle kapattığım odamdaki bilgisayarımı kaldırdığım hatta telefonumu odaya sokmadığım bile olmuştur o dönemlerde. Allah'a Şükür üzerine giderek bir nebze olsa ilerleme sağlamışlığım vardır lakin şu anda bile arkamdaki koca aynaya doğrudan bakacak cesaretim yok ve ne yazık ki o ayna ise kaldırabileceğim bir obje değil.(nöbetteyim ve muhasebe ofisinin, duvarının, bana bakan kısmı, AYNA)

azman34

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar buraya ilk defa yazıyorum ve yeni üye oldum üye olmamın sebebi tesadüfen bu siteye girmem (tabiki merakımda vardı gizli ilimler ilgimi çekiyor) ve aynalarla ilgili bölümü tesadüfen okumam ve başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istememdir. Neyse askerden yeni gelmiştim bir gece odamda yatarken karabasan geldi gayet doğal çünkü daha önceleri de karabasan geliyordu şimdiki farklıydı gelip üzerime oturduğunun farkındaydım ve üzerime doğru eğildiğini biliyorum bir karanlık çöküyordu gözlerim kapalı tabiki ve bağırmaya çalışıyordum bağırmak istedikçe bağıramıyordum herzaman olan böyle bişeydi fakat bu defa üstüme oturdu bir ağırlık çöktü üstüme ve hep görmek istiyordum gözlerimi açamıyordum bu defa nasıl olduysa gözlerimi açtım ve karşımda uzun ve kır saçlı saçları omuzlarında yaşlı ve heybetli bir adam gülüyordu kahkahalar atarak...(Allah şahidimdir şuan bile yazarken tüylerim diken diken oldu içim titredi.) sonra üstüme doğru gülerek eğildi ve ben çığlıklar atarak hatta ağlayarak uyandım annem geldi su verdi gittim yüzümü yıkamaya (işin tuhaf kısmı burada başlıyor) ve karşımdaki aynaya bakamıyordum daha önce böyle bir korkum da yoktu kendi yüzümden korkuyordum. Bu arada titriyordum resmen o kadar çok korkmuştumki o gece annemle yan yana yattım. Zorda olsa uyudum ve tekrar rüyamda banyoya gidip yüzümü yıkadığımı görüyordum ve aynaya bakıyordum gözümün çapağını çıkarmaya çalışıyordum birden aynaya dahada yakından bakmaya başladım ve rüyamda üstüme oturan yüzünü gördüğüm karabasan aynanın içinden çıktı ve beni yakamdan yakaladığı gibi aynanın içine çekmeye başladı ve bağırarak yine uyandım ve budefa acayip titriyordum o gece sabaha kadar uyuyamadım ve o günden sonra aynalara bakamaz olmuştum özellikle akşamları aynalara bakamıyordum ve tabiki sebebini bilmiyordum. Aradan 10 seneden fazla geçti daha yeni yeni düzeliyordumki taki geçen hafta burayı okuyana kadar eskisi kadar olmasada yinede aynalardan korkuyorum fazla bakamıyorum ama başımdan geçen olay beni okadar etkilemiştiki hala etkisindeyim ama sadece kendimi telki ediyorum ben varlıklardan daha güçlüyüm diyorum ve allaha sığınıp Nas suresini okuyorum öyle rahatlıyorum. Allahıma çok şükür yanlız bişeyin farkındayım içimde acayip bir enerji ve ilim gizli ama bunu kullanmayı bilmiyorum biryerlerden öğrenmem gerektiğini biliyorum dua ederkende Allah kabul ederse hep ilim isitoyurm ALLAH tan bunu paylaşmak istedim sizlerle lütfen daha çok bilgisi olan varsa paylaşsın benimle. teşekkürler.

fthbl

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar buraya ilk defa yazıyorum ve yeni üye oldum üye olmamın sebebi tesadüfen bu siteye girmem (tabiki merakımda vardı gizli ilimler ilgimi çekiyor) ve aynalarla ilgili bölümü tesadüfen okumam ve başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istememdir. Neyse askerden yeni gelmiştim bir gece odamda yatarken karabasan geldi gayet doğal çünkü daha önceleri de karabasan geliyordu şimdiki farklıydı gelip üzerime oturduğunun farkındaydım ve üzerime doğru eğildiğini biliyorum bir karanlık çöküyordu gözlerim kapalı tabiki ve bağırmaya çalışıyordum bağırmak istedikçe bağıramıyordum herzaman olan böyle bişeydi fakat bu defa üstüme oturdu bir ağırlık çöktü üstüme ve hep görmek istiyordum gözlerimi açamıyordum bu defa nasıl olduysa gözlerimi açtım ve karşımda uzun ve kır saçlı saçları omuzlarında yaşlı ve heybetli bir adam gülüyordu kahkahalar atarak...(Allah şahidimdir şuan bile yazarken tüylerim diken diken oldu içim titredi.) sonra üstüme doğru gülerek eğildi ve ben çığlıklar atarak hatta ağlayarak uyandım annem geldi su verdi gittim yüzümü yıkamaya (işin tuhaf kısmı burada başlıyor) ve karşımdaki aynaya bakamıyordum daha önce böyle bir korkum da yoktu kendi yüzümden korkuyordum. Bu arada titriyordum resmen o kadar çok korkmuştumki o gece annemle yan yana yattım. Zorda olsa uyudum ve tekrar rüyamda banyoya gidip yüzümü yıkadığımı görüyordum ve aynaya bakıyordum gözümün çapağını çıkarmaya çalışıyordum birden aynaya dahada yakından bakmaya başladım ve rüyamda üstüme oturan yüzünü gördüğüm karabasan aynanın içinden çıktı ve beni yakamdan yakaladığı gibi aynanın içine çekmeye başladı ve bağırarak yine uyandım ve budefa acayip titriyordum o gece sabaha kadar uyuyamadım ve o günden sonra aynalara bakamaz olmuştum özellikle akşamları aynalara bakamıyordum ve tabiki sebebini bilmiyordum. Aradan 10 seneden fazla geçti daha yeni yeni düzeliyordumki taki geçen hafta burayı okuyana kadar eskisi kadar olmasada yinede aynalardan korkuyorum fazla bakamıyorum ama başımdan geçen olay beni okadar etkilemiştiki hala etkisindeyim ama sadece kendimi telki ediyorum ben varlıklardan daha güçlüyüm diyorum ve allaha sığınıp Nas suresini okuyorum öyle rahatlıyorum. Allahıma çok şükür yanlız bişeyin farkındayım içimde acayip bir enerji ve ilim gizli ama bunu kullanmayı bilmiyorum biryerlerden öğrenmem gerektiğini biliyorum dua ederkende Allah kabul ederse hep ilim isitoyurm ALLAH tan bunu paylaşmak istedim sizlerle lütfen daha çok bilgisi olan varsa paylaşsın benimle. teşekkürler.
Aynadaki görüntü hayal gücünün sana oynadığı oyundan ibaret.Fiziki bir varlığı yok görüntüden ibaret,seni alıp aynanın içine çekemez korkmana gerek yok.

azman34

Kayıtlı Üye
Aynadaki görüntü hayal gücünün sana oynadığı oyundan ibaret.Fiziki bir varlığı yok görüntüden ibaret,seni alıp aynanın içine çekemez korkmana gerek yok.

Aynanın içine ben rüyamda iken çekiyordu ama ben daha önce aynalarla ilgili hiç bişey bilmiyordum taki burayı okuyana kadar ve gördüğüm şey ve sonrasında aynısını rüyamda görmem çok değişik bişeydi anlatılmaz ama ben karabasanı gördüğüme inanıyorum oydu ve yüzünü gördüm ama işin ilginç yanı ondan sonra ne gördüm nede karabasan geldi

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
ben gece aynaya baktım gözlerime odaklandım ve aynadaki görüntüm silindi.yani şeffaf olmadı tamamen karıncalandı yüzümü göremedim sonra gözlerimi hızlı hızlı açıp kapadım ve geçti.sizce bu nedir?fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.

deansam

Banlı Kullanıcı
ben geleri bazen aynaya bakarım ve surat ifaden değişiyormuş gibi oluyor sonra kafamı çeviriyorum :D

A

Adaline

Odanıza gidin. Yanınızda bir ayna olsun, eğer odanızda boy aynası varsa daha iyi ama normal boyutlu bir banyo aynası da olur. Hiç ses olmasın odada. Odanın ışıkları kapatın 1-2 dakika falan karanlıkta oturun, sonra odanızdaki aynanın önüne sandalye koyun. Biraz gevşeyin. Sonra arka üstünüzden gelecek şekilde loş bir ışık bulun, yakın ve aynanın önüne oturun, arkanızdaki duvarda neler göreceğinizi hayal bile edemezsiniz. Bir şeyler görmeye başlayınca hemen kalkmaya çalışın. Aynanın başında, kendinize şartlandırarak oturun, ”hemen kalkacağım”. Eğer şartlandıramasanız hemen kalkamadığınızı göreceksiniz. Ve kafayı üşütme oranınız baya yüksek. Aynaların gizemini kimse çözemedi...

ALINTI.

Ben bu denemiştim bir ara.Aynanın içinde bir şeyler varmış gibi oluyor vs. Göz yanılması yani ama yinede biraz tırsıyor insan.:D

striker

Kayıtlı Üye
gece ve gündüz arasında bir fark yok ,
aynaya odaklanırsanız , kendinizin değiştiği hissine kapılırsınız.
geceleri ise , adrenalin biraz daha cok salgıladığınız için,
aynaya bakınca , sanki başka biri sizi izliyor gibi oluyorsunuz.
kendimden bilirim.
mesela aynaya bakarım gözlerimi kırpmadan, yaratık gibi bişey karşımdaymış gibi oluyor.
bunun hayal gücü ile alakalı olduğunu düşünüyorum.
benim odamdada büyük bir ayna var, lambaları kapadım, bekledim,
masa lambasını arkama almıstım, 3_5 dk karanlığa gözlerim aşina olunca,
aniden loş ışıklı lambayı yakınca, konuda belirtilen gibi bir hal almadım ama,
ilk göze gelen ışık etkileyici oldu.
bir kaç denemede şekillerin farklılaşstığını gördüm,
kilitlenme , varlık, bu gibi şeyler olmadı,
esasında , korku nekadar kaplarsa bizleri, göreceklerimizde okadar ürkütücü oluyor.
bu uygulama tarafımca test edilmiştir.
korkacak hiçbirşey yok .

Nika

Kayıtlı Üye
ben de başımdan geçeni anlatmadan edemicem.

bi sabah okula gitmek için hazırlanıyodum saat 6 40 gibi bişi,aynada saçımı yapmaya başladım sonra arkamdan birinin geldiğini fark ettim,korktum annemdir dedim arkamı hızla döndüm kimse yoktu,tekrar aynaya döndüğümde arkamdaki BENDİMM!! beyaz bi tshirt giymiş saçlarım açık ve dağınık kabarık kafamı öne eymişim gözlerim pis pis bakıyo,arkamda kendimi öyle gördüm dehşet içindeydimm...o koridoru koşup annemin yanına nasıl gittiğimi hatırlamıyorum,1 ay falan aynaya çok istekli bakamadım ama mecbul kişisel bakım şart :D hayatımda yaşadığım en ilginç deneyimdi ve asla unutmam herhalde,bu arada ne olduğunu hakkında fikri olanlar yorum yaparsa sevinirim..

ruhname

Kayıtlı Üye
ruhaniler arasında geçiş köprüsü olabilir ..bende duymuştum önceden benim bildiğim birde aynaya bakarak anlının ortasında kaşlarının tam ortasında turuncu rekli yuvarlak karton yapıstırıp kendi rahat bırakıp kaşlarının arasına aynadan bakılıyor ve astral seyahet mümkün oluyor ve astral seyahatte de zaten insanın cin veya başka ruhani görülebilir Âlem-i Misal: Rüyâda görülen âlem. Dünyada mevcud bulunan bütün eşya ve zuhura gelen bütün ef'âlin aynısı ile müretteb ve mütekevvin olan bir tarzı veya âlem-i ruhâninin bir nev'i.

Foras

Kayıtlı Üye
ben gece aynaya baktım gözlerime odaklandım ve aynadaki görüntüm silindi.yani şeffaf olmadı tamamen karıncalandı yüzümü göremedim sonra gözlerimi hızlı hızlı açıp kapadım ve geçti.sizce bu nedir?fikrinizi paylaşırsanız sevinirim.
Tavanda bir yer seçin ve oraya odaklanın, bir süre sonra görüntü silinip karıncalanabilir bir yere fazla odaklandığınızda olması normaldir ayna ile pek alakası olduğunu sanmıyorum

deneyeceğim ama arakdan bulunan loş bir ışık olmadanda olabilirmi tamamen karanlığın içinde ?
Karanlıkta direk bakarsanız bir şey göremeyebilirsiniz ilk önce on-on beş dakika karanlıkta oturup gözlerinizin karanlığa alışmasını bekleyip sonra deneyin. Uygulamayı yaptığınız yeri artık net olarak görmeye başladığınızda uygulamaya geçebilirsiniz.

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Bence bu kadar kolay :) Bazı insanlar fal kahve falı bakarken bile çağırabilir.Açığa çıkan enerji diğer boyuta bir kapı açar kapıdan hangi varlığın geçeceği belli olmaz.Ayrıca çok dikkatli bakılırsa aynada çok korkunç bir şekil görebilir ve delire biliriz.

Arkadaşıma katılıyorum. :)) Delirme ihtimali oldukça yüksek. :)) Ben de aynaya çok uzun baktığımda yüzümün değiştiğini garipleştiğini görürdüm. :)) Aynaların gizemi çok farklı gerçekten. Hiç şüphesiz ama gece aynayı tek başına karşına alıyorsun karanlık bide ortam ya nası bir zihniyetle yapıyorsun bunu :D anlamam, cinlerin falan göründüğünü duymuştum. Ya onları görüp ne yapacaksın? :D Bırak dalgana bak yaşamana bak ya. :D Aksiyona gerilime başını belaya sokmanın ne alemi var :D Hiç bakma demiyorum geç aynanın karşısına yüce Rab'binin seni nasıl güzel özene bezene yarattığına bak; bir şeyler görmek için bakma o aynaya. ;)

lostline

Kayıtlı Üye
ilginç bayanların böyle bişeyden etkilenmiş olmaları gerekirdi saatlerce ayna karşısındalar sonuçta :)))

nigxe

Kayıtlı Üye
Aynadan daha etkili yöntem karanlıkta yana bir ateşe bakmaktır

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Ben gece aynaya 3 saat bakıp ayet okuyorum da bir şey olmuyor. :) Nasıl kafayı kırarmışız bakınca hala anlamıyorum. Kolay mı öyle bir şey olması? Bana niye olmuyor?

güntülü

Kayıtlı Üye
İş
Laboratuvaar
Genelde Aynaları demon çağırımında kullanıyorlar.Ormanda dolunayın aynaya yansıması ve belirli cümlelerin kurulması ile demonları davet ederler.Diğer ruhanileride çağırırsınız ama kapı açıkken kimin geleceği belli olmaz:)

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Bizim antrede duvara monteli büyük bir boy aynası vardı, ben her akşam kremleri sürerken o aynaya bakıyordum geçen gece yarısı ayna düştü ve kırıldı o gecenin sabahıda bana karabasan bastı??