Bir garip rüya da benden

musti___83

Kayıtlı Üye
İş
IT Tecnolgy
Çok çabuk uykuya dalıyorum başımı yastığa koyar koymaz, neyse bunu geçip olaya gelim. Akşam yattım ve uykuya dalınca bir varlık ile konuştum, ben de seni bekliyodum ve sana rehber olmam istendi dedi, sonra kolumdan tuttu uçar gibi olduk biryerleri gördüm, ama neresi hatırlamiyorum. Bu ilginç rüyayı açıklıyabilecek var mı acaba?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Rüya yorumlamak yasaktır. Rüya yorumcusu bulunmamaktadır sitede şuan.

musti___83

Kayıtlı Üye
İş
IT Tecnolgy
Teşekürler, ama ben rüya yorumu istememiştim sanırım yanlış ifade ettim, Bu tam olarak nedir onu anlamadım. İstem dışı Astral seyhat mı acaba?

la79

Kayıtlı Üye
konu açılmışken bende gördüğüm bi rüyayı paylaşmak istiyorum eğer yorumlayabilecek biri çıkarsa çok memnun olurum,,aslında çok rüya görürüm ama aklımda tutamam nasıl oldu bilmiyorum bu aklımda kaldı,,rüyamda içinde Allah ve Muhammed ismi geçen bir ilahi dinliyordum tam o sırada penceremin camına güvercin yada kumru türünden bir sürü kuş üşüştü hepsi birden kanat çırpıyordu öyle sanıyorumki bu ilahinin sesine gelmişlerdi sizce bunun bir anlamı varmı,,aslında benim dini inancım biraz zayıf ama yinede sormadan edemedim işte,,

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın la79 sitemizde şu an rüya yorumu yapılmamaktadır. Diğer yandan üyelerimizin ise rüya yorumu yapması yasaktır. İyi forumlar.