Hatırlıyorum da...

demonic

Kayıtlı Üye
İlk olarak bu yazıyı yazma amacımı belirteyim; 1. si yeni başlayacak majisyenlere neyle uğraştıkları hakkında ipucu vermek 2. si kendimi azda olsa size açmak bu forumun en sevdiğim tarafı ne biliyor musunuz? Herkes eşit...
Şimdi bunu okuyan değerli üye, Ne işle meşgulsün, hakim misin, avukat mı?çiftçi mi, bakan mı, hizmetçi mi, işsiz mi?
Ne olduğunun hiçbir önemi yok... Ne kadar maaş aldığının, kaç çocuğun olduğunun bunların hiçbir hükmü yok. Neden? Hepimiz aynı cevheri barındırıyoruz. Hammaddemiz aynı, içtiğimiz su,girdiğimiz mezar...
İlk olarak kendimi majide usta görmüyorum, tamam eksik verilen uygulamayı tamamlayabiliyorum çoğu zaman, vefk yazma kuralları, hatemleri, büyü bozma, varlık def etme/çağırma/infilakı konularını biliyorum ama yeterli görmüyorum... istersen tüm davetleri bil kovamadıktan sonra ne işe yarar?
İşte benim hikayemde burda başlıyor...
Bir işi tam yapamayınca diğer yarısı pek işe yaramıyor. Ben ilk büyümü lisede yaptım. Tutmaz diye düşünüyordum ancak bir deneyeyim dedim. Sevdiğim bir kız vardı. Ve onunla çok samimiyetimiz yoktu. Ancak bir arkadaşı vardı onunla çok samimiydi. Hele o arkadaş bir de erkek olunca bir kıskançlık sardı içimi. Çok kıskandım! Ne kadar kıskandığımı anlatamam. Ben birazcık hasta olsun diye kağıda birşeyler yazıp yakılan bir uygulamayı yaptım. Nerden bilebilirdim bu kadar büyük bir yıkıma sebep olacağını. Bu büyü çok kullanılan ve çok bilinen bir uygulama. Arkadaşım 2-3 gün yatar sonra kalkar diye vermişti. Gerçekten çok basitti. Ama o 1 hafta sonra ameliyata girdi. Vücudunda kist oluşmuş. Ben özür dilemek istedim ama yapamazdım. Ne yani? herşeyin sorumlusu ben miydim? hem belkide zaten kist varmıştır diye düşündüm...başka bir zaman göze ağrı verme büyüsü yapmıştım...hatem-i şerleri biliyordum ve yaptım...ben sadece biraz gözü ağrısın birdaha o arkadaşa bakmasın diye yapmıştım kıza...ben onu seviyordum zatem ama birazcık akıllansın istedim...başkalarına bakmasın istedim,hepsi bu...ertesi sabah kalktığımda hastanedeydi...aşkım...kılına zarar veremeyeceğim sevgilim...tamda çıkmaya başlamıştık biliyor musunuz?artık asla göremeyecekti...ben!ben tam bir köpektim!hayır insan olamazdım...daha yaptıklarımın hepsini anlatmadım,anlatamamda...ben bunca şeyin sorumlusuydum...ama içimden bir ses hep benim haklı olduğumu söylerdi...beni anlamanızı bekliyorum...ben sadece azıcık göz ağrısı,baş ağrısı,mide ağrısı vb. İstedim...ama ne istediysem en az 10 misli oldu...bu ses hep benim haklı olduğumu ve büyü yapmaya devam etmem gerektiğini söylerken diğer bir ses ise ya ölselerdi?bırak artık! Derdi...ne zaman aşk büyüsü,şifa vb. Yapmaya çalıştıysam olmadı...ama karabüyüde olağanüstü yetenekli olduğumu keşfettim...aman ne yetenek...keşke olmasaydı bu bela...
Ve forumda ne zaman bir karabüyü uygulaması görsem tamamını vermemesi için dua ederim...çünkü içinizdeki şeytan bir kere uyanınca birdaha durmuyor...

Demonic karagünlükten hatıralar...

S

SoNoL

Sevgili Demonic, alaca karanlık kuşağı gibi yazdıkların. ilk kez bu kadar samimi bir itiraf okuyorum. Devamını beklerken bitiverdi...
Ve ilk kez farkettim, bu konularda pek fazla bilgim yok ama; Aşk, şifa büyüsü sanırım beyaz büyü, zarar verenler kara büyüye giriyor. Neden, sadece kara büyüde bu kadar yetenekli olduğunu, irtibatta olduğun varlığa hiç sordunmu, daha doğrusu bunun asıl nedeni ne olabilir.

demonic

Kayıtlı Üye
Nedenini bilmiyorum...yetenek işte ama bu nasıl bir yetenek hala çözemedim...korkudan büyü yapamıyorum artık...ya ölürse diye...ben bunun hesabını nasıl veririm.gerçekten çok ama çok basit uygulamalar yapıyorum artık ama aşırı güzel sonuç alıyorum...tabi güzelden kastımı anladınız hastanelik oluyor sonuç...yurt dışından satanist bir arkadaşım bunun harika(!) olduğunu ve gurur duymam gerektiğini söylüyor ama beni anlamıyorlar...ben aslında gevezeyimdir,beni tanıyanlar dışa dönük olarak tanımlar...bu bela diyelim artık bana nasıl bulaştı bilmiyorum ama artık büyü yapamıyorum korkumdan...ben katil olmak istemiyorum hepsi bu...yapabildiğim tek birşey var oda mükemmel oluyor ama keşke olmasaydı...yeni başlayan arkadaşlar keşke bende öyle olabilsem diyebilir ama işin rengi gerçekten öyle değil...keşke karabüyü yerine yeteneğim akbüyüde olsaydı...en azından insanlara faydam olurdu...

S

SoNoL

Anlıyor ve hak veriyorum. Bu yetenek geçmişte ailenden kalan bir miras da olabilir. Çünkü anladığım kadarıyla art niyet olmaksızın yapılan ilk çalışmada bile bu kadar net kara büyünün olması, bende bu kanıyı uyandırdı. O yaşlarda ilk aşkına kimse zarar vermek istemez. Demek, doğuştan gelen bir yetenek, aileden kalan genetik bir miras olabilir diye hissediyorum.
Allah kolaylık versin, sevgiler.

demonic

Kayıtlı Üye
Aslında ailem birbirlerine tam zıtdır...anne tarafım tamamen hafızdır...dedemin dedesinin babasına kadar biliyorum ve o bildiğim yere kadar hepsi hafız ve hacıdır.(iyi insanlar yani)
baba tarafımda birtek babam hafızdır ve bence başkada iyi olan yok...hatta babam anlatırdı babamın babası evin üstündeki kuş yuvasını bozmaya çalışırken çatıdan düşmüş ve topal kalmış...hatta lakabıda topaldır,amcam tarlada traktörle ekim yaparken önüne tavşan gelmiş,ezilirse ezilsin demiş durmamış ve ilerde bir çukur varmış aslında tavşanın yuvası varmış ve eşi düşüp traktörün altında ezilmiş...

dirvana2001

Kayıtlı Üye
evet demonic, bencede karamsarliga dusmene gerek yok, kara buyu yapabilen ak buyuyude elbetteki yapabilir. Enerjinin guclu oldugu anlasiliyor yazindan. Hic telkin yoluyla uygulama yapmayi denedinmi??? ayrica yapilan karabuyulerde en ufak bir yanlislik istediginden fazla etki edecegini dusundunmu?? anlamaya calisiyorum yanlis anlama. mesela bir kara buyu uygulamasinda toplu igne vucuda batirilir tabiki bu batirmanin biraz daha fazla yapilmasi buyunun farkli gerceklesmesine neden olabilir, yada goze yaklastirilan ignenin vs. bunlari bildiginden eminim. bilhassa ser uygulamalarda en ince detayi kontrol etmek gerekir ne dersin. Yinede bu gucunu gelistirmek guzel olur. Buyu yapmak sartta degil. Ne dersin

demonic

Kayıtlı Üye
Evet haklısınız ancak ben toplu iğne değil diken batırmıştım...yani göze batmıyor bile sadece çok az batıyor...sadece uygulamada değil...düşünceyle bile büyü yapılabiliyor ve ben aklımı öfkeden uzak tutmaya çalışıyorum...her türlü kötü düşünceden arınmaya çalışıyorum...şükür yeteneğimi daha fazla geliştirmemişim yoksa ne yapardım...kurslara gidiyorum öfke,kıskançlık vb. Kurtulmak için...yanlış anlamayın aslında ben çok öfkeli yada çok kıskanç değilim ama bu kahrolası "yetenek" yüzünden normaldende az negatif duygulardan kurtulmam gerekiyor...gerçekten yeteneğim şifa yada benzeri birşey olsa sonuna kadar geliştirirdim ama bu yeteneğin gelişmesi için zarar vermem lazım...ama ben zarar vermek istemiyorum...ben insanlara faydalı olmak istiyorum...

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Evet haklısınız ancak ben toplu iğne değil diken batırmıştım...yani göze batmıyor bile sadece çok az batıyor...sadece uygulamada değil...düşünceyle bile büyü yapılabiliyor ve ben aklımı öfkeden uzak tutmaya çalışıyorum...her türlü kötü düşünceden arınmaya çalışıyorum...şükür yeteneğimi daha fazla geliştirmemişim yoksa ne yapardım...kurslara gidiyorum öfke,kıskançlık vb. Kurtulmak için...yanlış anlamayın aslında ben çok öfkeli yada çok kıskanç değilim ama bu kahrolası "yetenek" yüzünden normaldende az negatif duygulardan kurtulmam gerekiyor...gerçekten yeteneğim şifa yada benzeri birşey olsa sonuna kadar geliştirirdim ama bu yeteneğin gelişmesi için zarar vermem lazım...ama ben zarar vermek istemiyorum...ben insanlara faydalı olmak istiyorum...

Basta yazdiklarin cok hosuma gitti.Cok güzel bir baslangic,seni tebrik ederim.hepimiz esitiz burada,kimse kimseden üstün degil,bende :eek:fftopic:beddua edemiyorum.birkac defa ettim ve pisman oldum,nedenide bir kisinin basina ne gelmesini istesem,2 gün icinde aynisi oluyor,bu yetenegimi 11 yasinda anladim.insan gercekten kötü oluyor,cok pisman oluyor,:eek:fftopic:bende tövbeliyim,bazen karsima o kadar kötü insan cikiyor ki.kendimi zor tutuyorum.ve ondan sonrada 1 hafta bas agrisi cekiyorum.Seninde Allah yardimcin olsun.:willy_nilly:

LaiLah

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Ah demonic ahh. Anlattıklarının hepsinden daha fazlasını biliyorum. Bırakmişsin diye umut ediyordum ama anladığım kadarıyla hala devam. Şu yaptığın ilk uygulama hani senin bana verdiğin ama benim ise 'çok basit bi uygulama işe yaramaz.' dediğim mi yoksa?

Herşey hissettiklerin yüzünden oluyor. Şu duygularını kontrol etmeyi öğren kıskançlığin kötü bir duygu olduğunu hepimiz biliriz, bu duygu yüzündende insanlara zarar vermişsin zaten. Kontrol etmeyi öğrensen iyi olacak, ama lütfen bırak şu işleri.

Not: Arzuhal seni tebrik ediyorum. :) Kendinde olan birşeyi keşfedip bunu bastırdığın kontrol etmeye çaliştiğin için çaba harcadığın için teşekkürler...

nsnnsn

Kayıtlı Üye
benim bedduam tutmuyor. İçimde nefret kin vs. Barınamıyor bende buna sinir oluyorum ne olursa olsun hep affediyor yüreğim.. Ama sizinkide çok geldi gözüme nasıl yapabildiğinizide merak ettim. Enerjiniz yüksek sanırım

OneRepublic

Kayıtlı Üye
benim bedduam tutmuyor. İçimde nefret kin vs. Barınamıyor bende buna sinir oluyorum ne olursa olsun hep affediyor yüreğim.. Ama sizinkide çok geldi gözüme nasıl yapabildiğinizide merak ettim. Enerjiniz yüksek sanırım

Bence halinizden memnun kalmalisiniz. Kin, nefret, kiskanclik gibi duygularin fazlasi sizi taninmaz hale getirebilir. :)

Ve sayin demonic.. Eger gercekten isterseniz siz bu yeteneginizi kara büyü disindaki islerde de kullanabilirsiniz diye düsünüyorum.. Belki sadece biraz calisma ve sabir gerektirir.. Ya da yaniliyorumdur kim bilir? :p

demonic

Kayıtlı Üye
Teşekkürler arzuhal...gerçekten dediğin gibi bazen öyle insanlar çıkıyor ki karşıma şuracıkta boğasım geliyor ama hayır...öfkelenmemem zarar vermemem lazım...sanki ikiye ayrıldım...iletişimde olduğum yaratık dahil herkes gurur duymam gereken bir yetenek olduğunu söylüyor...ama bence gurur duymam için kontrol edebilmem gerekiyor...yani az ise az,çok ise çok zarar versın...ama öyle olmuyor yapamıyorum...ne yazık ki kontrol edemiyorum...çalışmalarla kontrol edebilirmişim ama çalışmak için yine zarar vermem lazım...ama ben artık kimsenin benim yüzümden acı çekmesini istemiyorum...
Ahh lailah ah...bırakamıyorum ne yazık ki...çünkü hazırdan ceza vermek o kadar güzel ki...bilmiyorum belki kötü biriyimdir ama içimden hep ya ölürse sesi geliyor ya işte beni tutan şey o...benim yazıyı yazmamda 2 amacım var ama asıl amacım yeni başlayacak arkadaşları bilgilendirmek diyelim...yazılan her büyüde dua ediyorum tamamı yazılmasın diye...canım arkadaşım,dert ortağım lailah:sana verdiğim o basit büyü nelere kadirmiş görüyorsun...sitede emin ol tam karabüyüler var.hemde en kuvvetlilerinden...ama yöneticiler nasıl gizlediyse tebrik ederim adı çarpıcı değil ama bütün siteyi araştırmadan bulamassın...2 günlük hevesle büyü arayanların önüne geçilmiş...bu konuda yöneticilere ve o kitapları paylaşan üyelere teşekkür ediyorum...

LaiLah

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Sevgili arkadaşim Demonic; Bu konuda dua etmene gerek yok zaten eksik verilen büyüleri tamamlıyorsun. Kendine hakim olmak için dua etsen daha hayırlı olacağina inanıyorum. Bütün siteyi araştırmadım ama bir kısmını araştırarak çok güzel şeyler buldum hem yapımı o kadar basit ki anlatamam bazıları malzeme bile gerektirmiyor yada çok az malzemeyle yapılıyor. Tabi benim enerjim yüksek falan değil yaparsam tutmama ihtimalı çok yüksek. Ama kendime hakim olamadığım için o büyüler hala bende tabikide. Ama linkini atarsan her zamanki gibi sevinirim. :) Senin için dua araştırmaya başlıyorum kendine hakim olmakla ilgili bir dua. Bulursam haber veririm.

demonic

Kayıtlı Üye
Ben kendime hakim olduğumu düşünüyorum ama daha çok hakim olmam gerekiyor...nasıl bir belaysa bu büyü denen illet düşünceyle bile yapmak ve geliştirmek mümkün...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Benim anladığım kadarıyla, sayın demonic öfkesini bastırmak istiyor ama daha baskın olan egosuna da(içimizdeki şeytanımız) engel olamıyor ve tamamen de vazgeçmek
istemiyor.
Yeni başlayanlar çok dikkat etmeli, acemice uygulamalar yapmaya kalkarlarsa bumerang etkisi gibi kendilerine zarar verebilirler.
Bu arada kara büyüyle uğraşanlar şifa veremez, vermemelidir. Birbirine tamamen zıt iki kutuptur. Şifayı yapacak kişinin tamamen sevgi enerjisini kullanıyor olması ve nefret duyguları taşımaması gereklidir. Ancak kara taraftan tamamen vazgeçip, kendinizi belli bir süre hem enerji olarak hemde zihinsel olarak arındırmanız gerekir. Sevgiyle yüreğinizi doldurabilir ve karşınızdakini kötü bile olsa koşulsuz sevebilir hale gelebilirseniz pozitif enerjiyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kötü olaylar, kişiler de tekamülümüz için hayatımıza giriyor. Önemli olan öfkelenmeden neden o kişi veya olayın başımıza geldiğini anlayabilmemiz ve dersimizi alabilmemizdir. Ama maalesef insanoğlu hatayı hep başkasında arıyor.
İster ak tarafı ister kara tarafı seçin, seçim size aittir. Ancak bilmelisiniz ki, hepsinden önemlisi farkındalığınızın gelişmesi. Zaten o zaman her şey olması gerektiği gibi olur.
Sözlerim yazıyı okuyan tüm üyeleredir.
Farkındalığınız çok, öfkeniz yok olsun!!

demonic

Kayıtlı Üye
Benim anladığım kadarıyla, sayın demonic öfkesini bastırmak istiyor ama daha baskın olan egosuna da(içimizdeki şeytanımız) engel olamıyor ve tamamen de vazgeçmek
istemiyor.
Yeni başlayanlar çok dikkat etmeli, acemice uygulamalar yapmaya kalkarlarsa bumerang etkisi gibi kendilerine zarar verebilirler.
Bu arada kara büyüyle uğraşanlar şifa veremez, vermemelidir. Birbirine tamamen zıt iki kutuptur. Şifayı yapacak kişinin tamamen sevgi enerjisini kullanıyor olması ve nefret duyguları taşımaması gereklidir. Ancak kara taraftan tamamen vazgeçip, kendinizi belli bir süre hem enerji olarak hemde zihinsel olarak arındırmanız gerekir. Sevgiyle yüreğinizi doldurabilir ve karşınızdakini kötü bile olsa koşulsuz sevebilir hale gelebilirseniz pozitif enerjiyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kötü olaylar, kişiler de tekamülümüz için hayatımıza giriyor. Önemli olan öfkelenmeden neden o kişi veya olayın başımıza geldiğini anlayabilmemiz ve dersimizi alabilmemizdir. Ama maalesef insanoğlu hatayı hep başkasında arıyor.
İster ak tarafı ister kara tarafı seçin, seçim size aittir. Ancak bilmelisiniz ki, hepsinden önemlisi farkındalığınızın gelişmesi. Zaten o zaman her şey olması gerektiği gibi olur.

sayın embriyo güzel bir açıklama yapmışsınız...ama benim asıl sorunum karabüyüleri harika(!) yapmam...yani sonuç standartın çok üstünde oluyor...kendimden korkuyorum ve gurur duyuyorum aslında.çıldırmadım ama çok tuhaf bir duygu inanın...bir tarafım kendimden nefret ederken öbür tarafım kendimle gurur duyuyor...bir tarafım yap derken diğer tarafım yapma diyor...küçükten beri karanlığa bir sempatim vardı...hep siyah giyinirdim,arkadaşlarımla oyun oynarken hep kötü karakter olurdum...yani nedenini bilmediğim bir sempati var içimde...tam karanlık tarafa geçecekken içimden bir ses yapma diyor...ve benide hep zayıf yönümden vuruyor...mesela bazı (arkadaş diyelim) kişiler içimdeki merhameti kurutmam gerektiğini söyledi ve bir kedi öldürmemi istediler...koydular önüme kediyi verdiler elime bıçağı tam kesecem o ses pamukta böyleydi dedi...pamuk benim ilk kedimdi...ne kadarda şirindi o.şoförün biri ezmişti onu...ama ne anılarımız olmuştu...öldüremedim kediyi pamuk geldi aklıma...ya ölürsede kardeşimden geliyor...kardeşimle 14 yaşımızda başlamıştık gerçek anlamda büyüye...ben karabüyüde ne kadar yetenekliysem oda akbüyüde o kadar yetenekliydi...oda hiç karabüyü yapamazdı ve benim gibi çelişkiler içinde değildi...birgün yolda bir adam kan davası yüzünden ateş etmişti ve ben kolkola girdiğim kardeşim yere düşüverdi...artık o yoktu...bir karış vardı aramızda ve mermi bana değil ona geldi...annem cenazede ağlarken yakındakiler teselli ediyorlardı annemi...ya ikiside ölseydi?ya oda ölseydi?ya ölseydi?..

Ladyangell

Kayıtlı Üye
istemiyor.
bende şifa üzerine olmak isterdim , ama yazdııklarınıza göre , minik bir öfke bile olmamalı halbuki ben sapık insanlardan, ve ailemden , insan haklarını yiyen ve zülum çektiren insanlardan çok büyük nefret ediyorum :( ben kara tarafa mı geçmeliyim?

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Bir insana zarar vermeyi yetenek olarak nitelendiremiyorum vicdanım el vermiyor açıkçası.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Bazen size zarar vermek isteyen kişiler olabilir eğer birisinin size tokat atıcağından şüpheniz varsa, ilk olarak siz ona bi tekme atın sonra gerisi teferrühat
1. Altın kural sana zarar veren her ne olursa olsun sende ona zarar ver yetenek belki, belki değil millet birbirini yiyor zaten normaldede.