Japonya Prensesinden 2012 Hakkında Şok Açıklama (Tr Altyazılı)

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Harikaydi.. Dogru veya yanlis. Her sekilde harekete gecme zamani gelmistir. COk etkilendim özellikle de son kisimdan.. Fon müzigide ayri bir heyecan katiyordu. Cok tesekkürler sayin embriyo. :) :p

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Tamamen bir Misyoner ... Fiziksel Reenkarnasyonu Deneyimledim diyor :)))

dreamy

Kayıtlı Üye
Güzel şeyler söylüyor. Yer kürenin içinde yüksek medeniyetler olduğunu söylüyor. Bu bilgi haricinde çok da sürpriz şeyler söylemedi.

Ayrıca yeme,içme ve reenkarnasyon konusunda söyledikleri hoşuma gitti..

S

SoNoL

Harika bir paylaşım, çok teşekkürler.:)
Kendi şahsi deneyimleri konusunda yorum yapamıyorum doğal olarak, çünkü kendi bizzat birebir yaşadığı (ufolularla iletişime geçmek ve kehanetler, gibi) olaylar var.
Diğer söylediklerine, hele hele sevgi, ışık ve enrji mesajlarına tamamen katılıyorum.
Devlet ileri gelenlerin yeraltı şehirlerine veya sığınaklarına saklanmak konusu bana, Nevşehir bölgesindeki Derin kuyu ve kaymaklı yeraltı şehirlerini anımsattı. Erich Von Danıkien bir kitabında bu yeraltı şehirleri için 'uzaylı istilasından korunmak, veya herhangi bir tehlikeden korunmak içinmi bu şehirleri inşa ettiler acaba' diye bir teori atmıştı ortaya. Neden olmasın !
Tüm bunların yanı sıra bilinenin aksine maya takvimlerinde 22 aralık 2012 dünyanın sonu olarak değil, bir dönemin sonu olarak kehanet edilmiştir aslında. Bu konferanstada 5.boyuta geçileceği vurgusu yapılıyor.
Şahsen bende buna inanıyorum ve nedense korkmuyorum.
Ruhsal arınma konusunda bir endişem yok, fiziksel arınma konusunda ;) son bir ay kala, diyete girsemmi diye plan yapmaya başladım.

tiffany

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
reenkarnasyon dışında söyledikleri bana doğru gibi geldi. 3 gün 3 gece karanlık şimdiden tüylerim diken diken oldu.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Bu videodakilerin doğru olduğuna inanmıyorum.Hep böyle şeyler çıkıyor

andrah

Kayıtlı Üye
Bence bir aydınlanma çağına giriyoruz.Şayet aydınlamak için karanlıkta kalacaksak ne mutlu bize ki ışık yokken karanlık olduğunu asla unutmayacağız.

Clavery

Banlı Kullanıcı
Çok güzel anlatmış herşeyi.2012 de ne olucak bunu bilmiyorum ama 5.boyut'a geçilmesinden cok medya da " kıyamet mi kopacak ? " gibi sorular soruluyor.Yani 5.boyut bilgisi ya gizleniyor ya da öyle bir şeye inanılmıyor.

Ayrıca eğer 5.boyuta geçiş olursa o 3 günlük karanlık günlerde inşallah insanlarımız sapıtmaz karanlıkdan faydanalıp gasp, tecavüz, hırsızlık gibi olaylar olmaz.

delena

Banlı Kullanıcı
beni konferanstan çok son bölüm etkiledi açıkçası ürkmedim değil :)

yasmina

Kayıtlı Üye
ben su 2012 ile ilgili söylentilere pek fazla inanmasamda etkileyici bir konusma özellikle son kısım beni baya etkiledi keşke hepimiz sevgi ışıkla dolsak :)

Helo

Banlı Kullanıcı
reenkarnasyona inanmak Ahiret inancını yok saymaktır.Ruh ölümden sanra Berzah alemine gider.Geri gelme filan yoktur.O,budünyadan kopmak istemeyenlerin bir uydurmasıdır.Ölümü temenni etmeyelim.Çalışıp çaba harcayalım.Yarın dünyanın yok olacağını bilsekte Allah'tan ümit kesmeyelim.Normal hayatımıza devam edelim.Ölümden korkmayalım.Çünkü ölüm bizim için bir son değil avavatanımıza dönüş için bir başlangıçtır.Asıl ölümden sonrasından korkalım.Onun içinde Ahiret yurdumuz için doğru,dürüst,etrafımızdakilere yamuk yapmayan insanlar olalım.Sevgi ve Işık diyorda direkt Allah diye birtürlü diyemiyorlar.En güzel denge İslam'dadır.Ama hangi İslam'da?Ehl-i Beyt'in İslam'ın da..

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Islamiyette kiyametin bir cuma günü aksam namazindan sonra kopacagi söylenir. Gecenlerde 2012 ile duyduklarim aklima takildi ve bi bakiyim hangi günmüs dedim. On ikinci ayin 22 si bir cuma günü.

Salick

Kayıtlı Üye
Guzel bir paylasim olmus tesekkurler. Nerde okudugumu tam hatirlamiyorum galiba Torah da okumustum dunyanin 4 gunluk bir karanliktan gececegini ve yukselmenin bundan sonra basliyacagini soyluyordu.Neden olmasin? Dunya baska bir enerji alanina gecip bizlerin algilamalarindada degisiklik yaratabilir.Bir dusunun en basiti mevsim degisiklikleri veya dolunay enerjimizi ve dolayisiyla bizleri nasil etkiliyor.Umarim bu karanligin sonunda farkindaligimiz ve sevgimiz artar. Ben cocuklugumdan beri hep 21 . 12 . 2012 sayi dizilimi ruyamda gorurdum ne oldugunu anlamazdim , aklim erdikten sonra arastirdim.Simdi neden olmasin diyorum..

janet

Kayıtlı Üye
Bu karanlık Photon kuşağıdır ve belirli periodlarda dünya onun merkezinden geçerken, ve ya photon kuşağı dünyanın üzerinden geçerken (hangisi hangisinden geçiyor karar veremedim, tam hatırlayamadım çünkü :D) oluşur ve güneş ışığı dünyaya erişmez. Yaşayıp göreceğiz, galiba 365 bin yılda bir oluyordu. Halen dünyada yaşam varsa o kadar da korkutucu bir olay değil demek ki. :D

Guven

Kayıtlı Üye
Bu fotoncular iyice moda oldu. Dünyada en büyük kazanç duygu ve inanç sömürüsünün altında yatar her zaman. Araştırın ülkemizdeki veya dünyadaki foton çığırtkanlarının mutlaka çuvalla para sömürdükleri ticarethaneleri var. Önce içinize korku salar ondan sonrada kurtuluş biletinizi size ya kozmik temizlik malzemesi, kitabı, semineri, inisiyasyonu veya türlü sahtecilikle satarlar. Ama akla şu soru hiç gelmez, "Bu yıl dünyanın bir bölümü ölecek veya üst bilinç olan 5. boyuta geçecekse bu insanlar neden hala çuvalla para kazanma peşinde?". Bu soruya verecekleri cevapta muhtemelen "Biz insanları bilinçlendirmek kurtarmak istiyoruz, veya sığnak yaptırmak için para biriktiriyorum :)" olabilir.

Bir sürü insan duygusal zaafiyetleri yüzünden bu şarlatanlar tarafından maddi olmadı manevi açıdan sömürülüyor yazık.. Mayanın kalemi bitmiş 2012 de diye al sana dev sektör.. İnanmayın böyle şeylere 22 aralıkta hissedeceğimiz saflık fotondan değil kandırılmış olmaktan kaynaklanacak sadece :)

ilksan

Kayıtlı Üye
Müslüman birisi olarak bu kisinin anlattiklarina inanmam demek dinden ciktim demektir. Reenkarnasyon üc büyük dindede yoktur, Allah c.c. öldükten sonra tekrar dünyaya baska bir bedende gelmek vardir dememistir, öldükten sonra bu dünya üzerindeki tüm sinavinizin son buldugunu ve kiyametten sonra tekrar diriltilip hesaba cekilecegimizi acikca ayetlerinde belirtmistir. Evet simdi asil konumuza gelelim biz olaganüstü deneyimler yasadik diger boyutlardaki canlilari gördük bize yol gösterdiler derken dikkat edilmesi gereken husus boyut denilen olay tamamen insanoglunun gözündeki perdedir insanoglu bu dünyada cinleri göremiyor ama cinler insanlari görüp izleyebiliyor, diger tarafta tam tersi olucak insanlar görebilicek ama onlar göremiyecek, evet simdi semavi bir yardim bekliyen ve bu yardim icin cagrida bulunan kisiler su konuda cok dikkatli olmalari gerekiyor cagirdiklarinda gelen varlik umdugunuz varlik olmayabilir ve sizi yanlis yönlendirebilir hatta helak olmaniza neden olucak seyler yaptirabilir.

Bazi birkac sitede sevgi büyüsü yok tilsim vs yazili yöntemler vermisler ve bazilari maalesef kisini basini derde belaya sokucak alakasiz ve karabüyüye davetiye cikaran formül ve dualardi.
Unutmadan eger karabüyü gibi birseyle ugrasicaksaniz ailenizi gözden cikarmaniz gerekir karabüyü kötülük büyüsü yapanin ailesi evi yurdu olmaz kaybeder.

Deneyimlerle ve yapan tanidigimiz birkac kisinin basina gelenlerle sabittir.

Allah c.c. kimseyi dininden ve dogru yoldan ayirmasin.

Keira

Moderator
Sayın İlksan, bu sitede bir çok inanca ve düşünceye sahip üye mevcut. Dikkat ettiğimiz kadarıyla konulara hep kendi dininiz yönünden yorumlar yapıyorsunuz Bu site bir parapsikoloji sitesi. Bu yüzden farklı inançlardan ve görüşlerden bir çok konu mevcuttur. Paylaşımlara konunun dışına çıkmayacak şekilde yorum yapmanızı temenni ediyoruz. İyi forumlar dileriz.