Japonya Prensesinden 2012 Hakkında Şok Açıklama (Tr Altyazılı)

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Müslüman birisi olarak bu kisinin anlattiklarina inanmam demek dinden ciktim demektir. Reenkarnasyon üc büyük dindede yoktur, Allah c.c. öldükten sonra tekrar dünyaya baska bir bedende gelmek vardir dememistir, öldükten sonra bu dünya üzerindeki tüm sinavinizin son buldugunu ve kiyametten sonra tekrar diriltilip hesaba cekilecegimizi acikca ayetlerinde belirtmistir. Evet simdi asil konumuza gelelim biz olaganüstü deneyimler yasadik diger boyutlardaki canlilari gördük bize yol gösterdiler derken dikkat edilmesi gereken husus boyut denilen olay tamamen insanoglunun gözündeki perdedir insanoglu bu dünyada cinleri göremiyor ama cinler insanlari görüp izleyebiliyor, diger tarafta tam tersi olucak insanlar görebilicek ama onlar göremiyecek, evet simdi semavi bir yardim bekliyen ve bu yardim icin cagrida bulunan kisiler su konuda cok dikkatli olmalari gerekiyor cagirdiklarinda gelen varlik umdugunuz varlik olmayabilir ve sizi yanlis yönlendirebilir hatta helak olmaniza neden olucak seyler yaptirabilir.

Bazi birkac sitede sevgi büyüsü yok tilsim vs yazili yöntemler vermisler ve bazilari maalesef kisini basini derde belaya sokucak alakasiz ve karabüyüye davetiye cikaran formül ve dualardi.
Unutmadan eger karabüyü gibi birseyle ugrasicaksaniz ailenizi gözden cikarmaniz gerekir karabüyü kötülük büyüsü yapanin ailesi evi yurdu olmaz kaybeder.

Deneyimlerle ve yapan tanidigimiz birkac kisinin basina gelenlerle sabittir.

Allah c.c. kimseyi dininden ve dogru yoldan ayirmasin.
Bende Müslümanım ama her görüşe hoşgörüyle yaklaşmakta bizim dinimizde var. Tamam mantıklı gelmeyebilir. Zaten bir konu paylaşılınca onu okursun inanıp inanmamak kişiye kalmıştır. Yorumları taraflı değilde tarafsız yazmak daha iyi yani.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
21 Aralık çoktan geçti :) Burdan japonya prensesine sevgiler.

Narsinha

Banlı Kullanıcı
Bunu söyleyen prenses kör oldu :) şaka bi yana hortlatmayın abi konuyu :D

ptaah

Kayıtlı Üye
3 gün karanlık olmadı.Ama son zamanlarda olduğumuza inanıyorum.

Buda benim yabancı bir kaynaktan dinlediğim kehanet :(Şuan ki enerjiye göre) 2015-17 de dünya dışı ziyaretçilerin olduğu dünya tarafından kabul edilecek, 2025-2033 yılları arasında resmi iletişim kurulacaktır.

MoNa

Kayıtlı Üye
Karanlığı beş duyu ile algıladığımız aydınlık karanlık diye düşünmeyelim.
O tarih yada başka bir tarih, birşeyler olduğu,
değişen hatta dönüşen birşeyler olduğu kesin.

Bu inanma çeşitlerine göre farklı tarzlarda sayısız açıklama getirilebilecek bir konu.
Ama hiç açıklama ihtiyacı duymadan, sadece mesajdaki ana tema ile *SEVGİ* yaklaşılıp "hayatımıza maddesel ve mana değer katma" çalışmaları yapmamız için önemli bir teşvik.

Öz olarak bakıp anlamaya çalışırsak eğer,
herbirimiz için önemli bir dönüşümün gerçekleşmesi olasılığından bahsediliyor,
olması arzulanan en üst hayat formları ile güzellikler içerisinde,
bireyler olarak ve de topluca sevgi dolu yaşayabileceğiz demektir bu.

Bu ise kimsenin hayır diyemeyeceği bir lutuf değil midir?

Esasen son zamanlarda ilgisi olsun olmasın, herkesin belli bir sahadan yola çıkarak
içsel yürüyüşlerine ciddi şekilde başladığını
hatta epeycede yol katettiğini gözlemlemekteyim.
Son derece sevindirici şeyler bunlar.

Kendime bakıyorum, aklıma sığmayacak derinlikte bazı anlama ve algılamalar yaşadığımı farkettiğim zamanlar olmakta.
Hiçbirşey durduk yere ve boşuna olmayacağı için,
vede programlı idrakli bir gayretim bile olmadığını düşündüğümde

beni çok aşan önemli dönüşümler zamanında olduğumuzu *eksik-kususrlu bile olsa* anlayabilmekteyim.
Kişilerin ne söylediğine, kimin hangi pencereden anlattığına bakmayın,
sadece bilginin kendisi ile ilgilendiğimizde herşey daha net ve pürüzsüz anlaşılır olabilmekte.

kendimden bildiğim kadarı ile yazmaktayım bu yazıyı.
çünkü hiç aklıma gelmeyecek kadar farklı bakış açılarından,
şu zamana kadar hiç ilgimi çekmemiş olan sahalardan, akıla hayale gelmeyecek açılımlar doğmakta,
ve bana bile ulaşmakta.

sükut ile beklemekteyim.
Karanlık topyekün güneşsiz kalarak saatler boyu gözlerimizin ışığı görmemesi demek olmayabilir,
bu tamamen bireysel hatta mikro bir ilahi blokaj olabilir,
belki daha fazlası zaman durması gibi bir durum olursa, ki biz bunu hiç bilemeyeceğizdir,
zamanın durduğu yerde zamanüstü idrak içerisinde olanlar dışında herkes donmuş gibi bir halde kalacak ve
hiçbirşeyin farkına bile varamayacaktır.

demem o ki, yükselmiş, arınmış, letaif kesbetmiş ruhların çağı galiba.
o sebeple saçımızdan tırnağımıza,
tüm duygularımızdan, düşüncelerimize,
hayatımızın bize ait olan kısmında elimizden gelen arınma temizleme ve şeffaflaşma çalışmaları ile uyumlu hale gelemez isek,
elenip gideriz sanıyorum.

ayrışma, ince elekten elenme, imbikten geçme zamanı olabilir.
ben böyle inanıyorum.

Hiçbirşeyi kendim içimde netleştirmeden tamamen reddedemediğim gibi,
tamamen kabul de edemiyorum,
kendime getirebildiğim düşünme ve açıklamalarda bunlar.

fırsat bulunca paylaşmak istedim. sevgi ve iyilik adına gayret ve niyet ettim.
dilerim içimizdeki insanı uyandırıp yaşayabiliriz.