Bilgisi olan varmi??

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ben gecen sene birtane siyah ayna aldim,görünüsü gercekten cok güzel.
Onu kullanabilmek icin özel islem yapmak gerekiyor.örnegin,en önce onun üzerine el ile oksayarak enerji vermek,dolunayda,pencere önünde bekletmek ve 24 saat temiz,beyaz bir kumasa sararak bir yerde bekletmek gibi.kullanirken,odanin karanlik olmasi ve bir mum ile birtek aynaya bakarak meditassion yapilarak.gelecegi görme imkani oluyor.Ama bende olmuyor.bunun sebebi nedir?acaba yanlismi yapiyorum??bilen arkadaslar varsa bana bilgi verebilirmi??Cok tesekkür ederim.:willy_nilly::willy_nilly:

Yakaza

Kayıtlı Üye
Onu kullanabilmek icin özel islem yapmak gerekiyor.örnegin,en önce onun üzerine el ile oksayarak enerji vermek,dolunayda,pencere önünde bekletmek ve 24 saat temiz,beyaz bir kumasa sararak bir yerde bekletmek gibi.kullanirken,odanin karanlik olmasi ve bir mum ile birtek aynaya bakarak meditassion yapilarak.gelecegi görme imkani oluyor.Ama bende olmuyor.bunun sebebi nedir?acaba yanlismi yapiyorum??bilen arkadaslar varsa bana bilgi verebilirmi??Cok tesekkür ederim.:willy_nilly::willy_nilly:

O şekilde geleceği göreceğinizi nerden biliyosunuz.Kaynağı nedir?

Yakaza

Kayıtlı Üye
Pardon özür dilerim ben yanlış anladım.Sakın link paylaşmayın.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef

su anda profil resmimdeki kitabin üzerindeki ayna:smash:

Helo

Banlı Kullanıcı
Gerçektende geleceği(gaybı) görebileceğine inanıyor musun?Yazık olmuş harcadığın paralarına.Ama güzelliğini kontrol etmek için bakabilirsin.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Gerçektende geleceği(gaybı) görebileceğine inanıyor musun?Yazık olmuş harcadığın paralarına.Ama güzelliğini kontrol etmek için bakabilirsin.

Ayy cok kibarsin tesekkür ederim.su ile bakiliyorda,aynayla niye bakilmasin??bu ayna öyle alelade bir aynada degil.ötekiler gibi kullanilmiyor,cok siyah bir cami var,yani bakarak kas falan alinmiyor.:D:D:D:D:D

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yanlış anlamayın ben de burada harikalar yaratmıyorum ama fikrimi paylaşayım. Tariftekileri harfiyen uygularsınız yine de olmaz. Çünkü ön hazırlığınız yoktur. Önce enerjinizi yükseltmeyi, kullanmayı vesaire her uygulamanın, çalışmanın özünde olan şeyleri bilmeniz gerekir.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Yanlış anlamayın ben de burada harikalar yaratmıyorum ama fikrimi paylaşayım. Tariftekileri harfiyen uygularsınız yine de olmaz. Çünkü ön hazırlığınız yoktur. Önce enerjinizi yükseltmeyi, kullanmayı vesaire her uygulamanın, çalışmanın özünde olan şeyleri bilmeniz gerekir.

Tesekkür ederim,burada ben herkezin fikrini almak icin yazdim.yanlis anlasilacak diye bir durum olamaz ki.ben her türlü yruma acik bir insanim,,bu iyide olabilir kötüde.bende zaten nerede hataliyim,onu bilmek istiyorum.bu konuda sana hak veriyorum.enerji cok önemli,su anda zaten onun üzerinde calisiyorum.cünkü bende hemen hemen hic enerji yok sayilir.bir ara kendimi o kadar cok yalniz hissediyordum ki,anlatamam.o yüzden bu aynay ve buna benzer seyleri bol bol aldim,okumadim bir yigin kitabim var.adeta hastalik halindeydi.simdi cok sükür kurtuldum.Tekrardan tesekkür ederim,sevgiyle kal:party:

mandalin

Banlı Kullanıcı
sitede bu konuda ayna hazırlama ile ilgili bir konu vardı sayın urum paylaşmıstı sanırım orada kan ile kaynatılması gerektiği ve siyah bir ortu ile korunması gerektiği ve en onemlisi belkide cam içinde bir varlık ( cin ) hapsedilmesi gerektiği yazıyordu arama yaparsanız bulabilirsiniz