Sakal Çıkması İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samatra

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sakal çıkarmak için ne yapmamız gerekiyor ? 19 yaşındayım daha tüy şeklinde ? sarımsak çıkarır diyorlar. bilgisi olan varmı? teşekkürler.

canmert196

Kayıtlı Üye
konunun yerı uygun mu bilmiyorum ama sakalı beslici şeyler surersen ve jılet vurursan sertlesır :)

Yakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sakal çıkarmak için ne yapmamız gerekiyor ? 19 yaşındayım daha tüy şeklinde ? sarımsak çıkarır diyorlar. bilgisi olan varmı? teşekkürler.

jileti çene altına gezdir.Zamanla çok çıkar ama sonra da kurtulmak için uğraşırsın.

sunit

Kayıtlı Üye
ben 20 yaşındayım ve bende de çıkmıyor,yapacak bir şey yok,sarımsak belki biraz işe yarar ama o da yüzü yara bere içinde bırakıyor.jilet de işe yaramaz çünkü kıl kökleri yoksa istediğin kadar jilet vur çıkmaz.

Emilov

Kayıtlı Üye
ben 21 yaşındayım sakalım yok bebek gibi yüze sahibim kılda keramet olsa anlayan anladı bence çok istiyorsan ektirmelisin :)

Helo

Banlı Kullanıcı
Bu genetik bir durum.Çıkmıyorsa zorlama derim.

onur_40

Kayıtlı Üye
sakalının çıkması için hergün jilet vur.cünkü sakal cildi gergin tutar.sakalı olmayan insanlar 35-40 yaşına geldiğinde cildi sarkar.

Ü

Üye silindi 15237

Askerde çok rahat edersin hiç elleme . Zamanla çıkar merak etme

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Sakal çıkmaması için bir şeyler bilen varsa paylaşsın lütfen
BIKTIIIIIIIIIIIIM 14 yaşımdan beri ben bittim onlar bitmedi kes ha kes ;)

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
bende 18 yaşındayım 30 yaşında adamın sakalı bu kadar çok çıkmaz yahu azalması için bir şeyler varsa paylaşın lütfen :)

Narsinha

Banlı Kullanıcı
Önce bir doktora git köse misin değil misin öğren. köseysen hiç bişey yapma yapsanda etki etmez değilsen her hafta jilet vur çıkar

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Çıkması için kayısı yağını öneririm,gerçi bir bay değilim ve baylarda etkisi farklı mıdır bilemem ama yakın çevremden şahidim kayısı içeren ve yağını kullanan pek çok bayan arkadaşım(ki aldıkları ürünler güzellik kremi,losyonları ya da yaşlanma önlesin diye saf kayısı yağı)zamanla yüzlerinde tüylenme olduğunu söylediler hatta birkaçınınkine şahitim.Hep badem yağı denir ama son zamanlarda kayısıyı çok duyar oldum.

Çıkarmaması veya azaltması için gerçekten bitkisel bir bilgim yok.Anadolu'da rivayetler var böyle,yeni doğan bebeğin tüysüz olmasını istenen bölgesine fare sidiği veya yarasa pisliği sürülür ve orada ömür boyu tüy olmaz diye,ancak görmüşlüğüm şahit olmuşluğum yok,ama şunu düşünelim öyle birşey olsa idi istenmeyen tüylerden tüm dünya kurtulurdu herhalde:)Mevcut tek uygulama ense ve boyunda ciddi rahatsızlık veriyorsa size lazer yaptırmanız,esmerseniz veya tüylerini siyahsa tabiki.Bir bay arkadaşım beyaz tenli ancak siyah saçlı sakallı ve tüm vücudunda bu sorun var,işi gereği yakası kapalı gömlek giyerdi ve her tıraştan sonra akşam evine gittiğinde gömlek yakaları kan olurdu.Çok muzdaripti bu dertten o lazer yaptırdı boyun kısmına ve herkese de tavsiye ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...