Kulağımdaki fısıltılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

angime

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar;
Son zamanlarda başıma fazlaca gelmeye başlayan bir olayı paylaşmak istiyorum. İlk olarak 2 ay kadar önce uyurken garip bir şey oldu.
Uyuyorum, uyuduğumun farkındayım ama sanırım Rem uykusundan uyanmışım. Kulağımda karmakarışık ve sürekli fısıltılar duyuyorum. Durumu kavradığımda korkuya kpılıyorum. dua etmek istiyorum ama bildiğim tüm duaları unutmuşum, Nasr, Felak, Ayetel Kürsi hepsinin başı var sonu yok. Aklıma sadece euzu besmele geliyo tam zihnimde bunu söyleyecekken, fısıldılar netleşiyor; "Demeee" "Demeee" diyor. Daha beter korkuyorum ve basşlıyorum besmele çekmeye. Uyanıyorum akabinde. Çok korkmuştum.

Bundan sonraki zamanlarda da yine uykumda rüya görmeksizin (Çok rüya görürüm ve hatırlarım hep) yüreğim anında bir korkuyla kaplanıyor. Uyanmak, hareket etmek istiyorum namümkün, bağırmaya çalışıyorum aynı şekilde. Bağırmak için o kadar çaba sarfediyorum ki; "Anne " diye çığlık atarak uyandığımı biliyorum 3 kere oldu bu.

Geçtiğimiz haftalarda da yattım, tam uykuya dalacakken aynı korku geldi oturdu yine yüreğime. Daha erken oldu yani bu sefer.

Gidip kardeşimin yanına yattım, ancak öyle uyuyabildim.

Şöyle söyleyeyim, hayatımda hiç bir problem yok çok şükür, olduğu zamanlarda bile böyle bir şey yaşamadım.

Ne kadar psikolojik bilmiyorum ama yorumlarınıza ihtiyacım var psikolojikse bile...

Teşekkür ederim

Yakaza

Kayıtlı Üye
Zihninizde kurgulamış olabilirsiniz

angime

Kayıtlı Üye
Karabasan olabilir diye düşündüm ben ama fısıltı kısmı korkuttu.

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
angime psikolojik olabilir laflarına inanmayın bazıları hep öyle derler uzmanmış gibi :) eğer besmele çekmeye kalktığında sadece demee demee diyorsa o zaman karşında kötü bir varlık olabilir sen duaları okumaya devam et ve oluşan sonuçları bizimle paylaşmaya devam et .

salça

Kayıtlı Üye
İş
TEACHER
Bazı zikirlerde benimde başımageliyor.Uyanıkiken.Devamlı sesler kulağımda ALLAHIN İSİMLERİNİ zikrettiğimde oluyor.

guzelcem

Kayıtlı Üye
YÜCE ALLAHIMA dua edin kardeş vesvese de olabilir:( ALLAHA emanet olun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...