Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Lucid Rüya Görmek İçin WILD Tekniği

Yer
    Turkiye
    Rep Puanı : 56
    Ettiği Teşekkür
    60
    12 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Standart Lucid Rüya Görmek İçin WILD Tekniği

Bu metodu kullanmadan önce yorgun olmamanız gerekir!

Önce rahat edebileceğimiz herhangi bir yere ( yatak/koltuk/sandalye ) yerleşiyoruz. Gevşeme haraketlerine başlıyoruz ve tüm vücudumuzu gevşetiyoruz. Eğer hiçbir gevşeme hareketi bilmiyorsanız , birilerinin size masaj yaptığını hayal ederek gevşeyebilirsiniz. Yeterince kendinizi gevşettikten sonra, gözlerinizi kapatabilirsiniz. Muhtemelen böyle bir renk göreceksiniz:

Şimdi, zihninizi sürekli meşgul tutmalısınız ama vücudunuz haraket etmemeli. İçinizden sayılar sayarak ya da önünüze gelen imgeleri takip ederek veya kalp atışlarınızı dinleyerek zihninizi meşgul tutabilirsiniz. Ben "1 , ben rüya görüyorum , 2 , ben rüya görüyorum , 3 ben rüya görüyorum" şeklinde sayarak zihnimi meşgul tutuyorum. Bu teknik sayesinde, rüyaya daldığınızda gerçeklik testi yapmayı daha kolay hatırlayacaksınız. Bir süre sonra haraket eden geometrik şekiller gözünüzün önüne gelicek.

Bu gördüğünüz imgeler, rüyanızın yapı taşlarıdır. Bu sırada vücudunuzda bazı karıncalanmalar ve uyuşma hissi olacaktır. Bu uyku felcine girişinizin habercisidir. Sakın korkmayın, bunu her gece yaşıyorsunuz. Eğer uyku felci sırasında korkmazsanız, gerçek cisimler görmeye başlayacaksınız. Gerçek görüntüler görmeye başladığınızda bazı zihinsel sesler duymaya başlıyacaksınız. ( kapı açılması, ayak sesleri , tanıdığınız insanların konuşmaları , araba sesleri vs. ) Bunların hepsi , tıpkı halisünasyon gibi. Eğer bu sırada gözlerinizi açarsanız, halisünasyon görürsünüz. ( Karabasan durumu) Yalnızca zihninizi meşgul etmeye devam edin. Biraz sonra görüntü aşşağıdaki gibi olacaktır:

Bu görüntüler bir süre sonra yine haraketlenmeye başlayacak. Rüyanızın oluşum evresi tamamlanmak üzere. Yalnızca zihninizi meşgul etmeye devam edin. Bir süre sonra üç boyutlu bir sahne içerisinde bulucaksınız. Kendinizi rüya sokmak için zorlamayın, bırakın kendiliğinden rüyaya girin. Zihninizi sürekli meşgul tutun. Vee bir süre sonra rüyanıza adım atacaksınız.

İyi uykular

"Alıntı"

Rep Puanı : 239
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Denemek isterim ama doğrusu biraz ürktüm.

HERŞEYİN AMA HERŞEYİN BİR İHTİMALİ VARDIR
    %1 BİLE OLSA

Yer
    Turkiye
    Rep Puanı : 56
    Ettiği Teşekkür
    60
    12 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Alıntı gümüşejderha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denemek isterim ama doğrusu biraz ürktüm.
    Korkulacak bir şey yok bence sevgili gumusejderha. Kuzenim de bu teknik ile lucid oluyor, zararını görmemiş hiç.

Rep Puanı : 66
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

Harika bir teknik ama maalesef korkularım yüzünden bir türlü yapamıyorum.İlk denememde her
    şey düzgün giderken içime birden istemsiz bir şekilde ürperti geldi ve resmen sıçradım
    yatağımda.Tabii sonra tırstım vazgeçtim. İkinci denemem de yine
    gözüm kapalı bir şekilde devam ederken birden beyaz bir ışık kümesi geçti ve gözümü açtım
    tabii yine ufak bir tırsma oldu devam edemedim. Sanki etrafımda birileri varmış gibi
    hissediyorum ve bir türlü yapamıyorum. Birde her nedense bu evlerde gündüzleri hiç
    ses çıkmazken gece ışıklar sönünce çıt çıt saçma sapan sesler çıkar ya heh işte o seslere
    deli oluyorum.

Mazi verir acı, keder
    Kimse kalmaz, hep gider
    Nerede Havva'yla Adem
    Dem bu demdir dem bu dem!

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

Aynı ben Ben de pek çok şeyi korkularım yüzünden yapamıyorum.Korkularımı nasıl yenerim bilmiyorum.

Yer
    İzmir
    Rep Puanı : 438
    Ettiği Teşekkür
    5
    24 mesaja 39 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Bu tarz teknikleri uygularken yorgun ve sırtüstü durumdaysanız karabasan yaşama riski daha yüksek diye biliyorum .

Ama aslında karabasandan da korkulacak bir şey yok bence , onun üstüne gidip korkmadığınızı kendinize inandırırsanız zaten zihninizin size oynadığı bir oyun olduğu için onunla karşılaştığınızda bir daha o kadar korkmayacaksınız ve uzunda sürmeyecek . Kendi tecrübemden anlatıyorum.

Dance with the devil.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)