Hepsi mi, yoksa biri mi?

thales

Kayıtlı Üye
Merhabalar, sorumu yanıtlayan olursa çok sevinirim. Bugünlerde resmen akıl tutulması yasıyorum ve sitedeki herseyi denemek yapmak istiyorum..Ama 1 aydir hiçbirsey yapmadım ve acı çeke çeke zaman geçiyor..Şunu merak ediyorum..

Celb ve muhabbet için vefk (islami büyü) yaptırmak istiyorum ,(malum dolandırıcı çok ,ünlü medyumlar ile temasa geçtim fakat inandırıcı gelmedi özellikle sitede yazılanları okuyunca) tanıdığım bi amca-hoca var (gerçi o da net'ten bulunan hocalarla aynı miktarı istiyor) ondan yardım istiyecem..Acaba aynı süreçte kendim yada başka birinin yine celb ve muhabbet için büyü uygulaması yapmamın-yaptırmamın sakıncası varmıdır.? Ve büyülü dualar var sitede onları yada esma'lardan da okuyabilirmiyim..

İşte böyle arapsaçı oldum..
Saygılarımla.

haşmet

Kayıtlı Üye
istersen sitede aklına yatanlardan dene, eger yaklaşma imkanın varsa bişeyler yedirebilirsen urumun paylaştıkları var basit şeyler onları dene sonra git hocalara ondan sonra bayıl:)))

thales

Kayıtlı Üye
Ben parayı bayılmadan rahatlamıcam biliyorum. Ama inanacak birseye ihtiyacım var mesele bu aslında.. Malesef yedirmek imkansız , yüzümü görmek istemiyor. Sizin bildiginiz ve tecrube ettiginiz uygulama var mı acaba?

haşmet

Kayıtlı Üye
forumu biraz araştırırsan mutlaka sana göre bişeyler vardır ama buişte sabır lazım

lisi

Kayıtlı Üye
Merhabalar, sorumu yanıtlayan olursa çok sevinirim. Bugünlerde resmen akıl tutulması yasıyorum ve sitedeki herseyi denemek yapmak istiyorum..Ama 1 aydir hiçbirsey yapmadım ve acı çeke çeke zaman geçiyor..Şunu merak ediyorum..

Celb ve muhabbet için vefk (islami büyü) yaptırmak istiyorum ,(malum dolandırıcı çok ,ünlü medyumlar ile temasa geçtim fakat inandırıcı gelmedi özellikle sitede yazılanları okuyunca) tanıdığım bi amca-hoca var (gerçi o da net'ten bulunan hocalarla aynı miktarı istiyor) ondan yardım istiyecem..Acaba aynı süreçte kendim yada başka birinin yine celb ve muhabbet için büyü uygulaması yapmamın-yaptırmamın sakıncası varmıdır.? Ve büyülü dualar var sitede onları yada esma'lardan da okuyabilirmiyim..

İşte böyle arapsaçı oldum..
Saygılarımla.

merhabalar arkadasim,
aman internette buldugun hocalara cok dikkat et. ben 2 ay önce birisine parami kaptirdim ve öyle inandirici konusuyorduki...
ben yurtdisinda yasadigim icin posta ücretini dahi fazlasiyla ödedim. posta falan gelmedi tabiki!
1 ay sonra artik seni herkeze anlaticam falan dedikten sonra bana posta kagidini kaybettigini postayi bulamadiklarini falan yazdi. hem ben cocugum icin istemistim bunu. bana diyorki demekti allah bunu istemiyormus. düsne biliyormusun. o yüzden cok dikkat et. mümkünse parayi islem olduktan sonra gönder.
sevgilerle...

thales

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadasim,
aman internette buldugun hocalara cok dikkat et. ben 2 ay önce birisine parami kaptirdim ve öyle inandirici konusuyorduki...
ben yurtdisinda yasadigim icin posta ücretini dahi fazlasiyla ödedim. posta falan gelmedi tabiki!
1 ay sonra artik seni herkeze anlaticam falan dedikten sonra bana posta kagidini kaybettigini postayi bulamadiklarini falan yazdi. hem ben cocugum icin istemistim bunu. bana diyorki demekti allah bunu istemiyormus. düsne biliyormusun. o yüzden cok dikkat et. mümkünse parayi islem olduktan sonra gönder.
sevgilerle...

Uyariniz için teşekkür ederim. Derdinize deva buldunuz mu acaba.? Yoksa halen bir arayış içerisindemisiniz..

Helo

Banlı Kullanıcı
1-)İslami büyü diye birşey olmaz.
2-)Büyülü dua yoktur.
3-)Parayla yapılan duadan hayır çıkmaz.Eğer birisi dua karşılığı sizden para istiyorsa lanet olsun onun edeceği duaya.Allah,böyle bir duanın yapılmasını da yaptırılmasını da istemez.Büyü konusunu zaten hiç söylemiyorum bile.Yaptırmayın haramdır.Yevm Kıyamettte Allah sizi kafirler sıfatıyla çağırır ve öyle yargılar.Çünkü Allah'ın mübah gördüğü duayı bırakıp.Ondan ümit kesip büyüye gitmişsinizdir.Bu bir imtihandır.Bu imtihandan başarılı geçin.

Katarina

Kayıtlı Üye
2-)Büyülü dua yoktur.
3-)Parayla yapılan duadan hayır çıkmaz.Eğer birisi dua karşılığı sizden para istiyorsa lanet olsun onun edeceği duaya.Allah,böyle bir duanın yapılmasını da yaptırılmasını da istemez.Büyü konusunu zaten hiç söylemiyorum bile.Yaptırmayın haramdır.Yevm Kıyamettte Allah sizi kafirler sıfatıyla çağırır ve öyle yargılar.Çünkü Allah'ın mübah gördüğü duayı bırakıp.Ondan ümit kesip büyüye gitmişsinizdir.Bu bir imtihandır.Bu imtihandan başarılı geçin.

Siz henüz büyünün ne demek olduğunu anlayamadınız herhalde.İslami büyü vardır.Büyülü dua değil;etkili majisyen vardır.

Burada sözü edilen parayla edilen dua değildir.İşlem yaptırmış arkadaşımız.Sonuç alamamış.

Allah'ın kimi nasıl yargılayacağı da bizleri hiç ilgilendirmez.Herkes düşünebiliyor bunları.

İmtihandan başarılı geçin demişsiniz.Siz geçiyormusunuz diye biz size soruyormuyuz?

Kimseyi uyarmanıza gerek yok.

thales

Kayıtlı Üye
2-)Büyülü dua yoktur.

1) İslamdabüyü olmaz deseydiniz ,hak verirdim size lakin dua ile muska ile baska bir iradeye hükmetmek bana göre büyüdür..Benim kastım zaten yeni tanıştığım vefk kavramı idi. ,Vefk yada adı her ne olursa olsun hepsi büyüdür bence..
2)Büyülü dua tabirini aslında Şahmeran yada çevirgel vb. okumalar için kullanmıştım..Bence ikisinede dupduru bir dua demek kendimizi kandırmak olur..
3) Para istemeden yapan hocayı bulan varsa gercekten tebrik ediyorum o muhteremi..Büyük günah oldugunun bilincindeyim ve belkide tövbesi bile kabul olmuyor denilebilir lakin Onu Allah bilir. Kalbimden geçen acıyı bileceği gibi..Lütfen sorularıma cevap olabilecek nitelikte birsey yazarsanız sevinirim.

Bu sitede hersey çok ağır işliyor sanırım bölüm modaretörleri ve site sahipleri pek ilgilenecek enerji yada zaman bulamıyorlar..diğer okurlar ise pek yazma taraftarı değil ,okunuyor fakat bilgi paylaşımı ve yardımlaşma çok zayıf..

gizem.

Kayıtlı Üye
1) İslamdabüyü olmaz deseydiniz ,hak verirdim size lakin dua ile muska ile baska bir iradeye hükmetmek bana göre büyüdür..Benim kastım zaten yeni tanıştığım vefk kavramı idi. ,Vefk yada adı her ne olursa olsun hepsi büyüdür bence..
2)Büyülü dua tabirini aslında Şahmeran yada çevirgel vb. okumalar için kullanmıştım..Bence ikisinede dupduru bir dua demek kendimizi kandırmak olur..
3) Para istemeden yapan hocayı bulan varsa gercekten tebrik ediyorum o muhteremi..Büyük günah oldugunun bilincindeyim ve belkide tövbesi bile kabul olmuyor denilebilir lakin Onu Allah bilir. Kalbimden geçen acıyı bileceği gibi..Lütfen sorularıma cevap olabilecek nitelikte birsey yazarsanız sevinirim.

Bu sitede hersey çok ağır işliyor sanırım bölüm modaretörleri ve site sahipleri pek ilgilenecek enerji yada zaman bulamıyorlar..diğer okurlar ise pek yazma taraftarı değil ,okunuyor fakat bilgi paylaşımı ve yardımlaşma çok zayıf..

Aynı fikirdeyim.. Fakat bu fikre malesef belli bir süreden sonra vardım. Bilinçsizce günah olduğunu bilmeden dilek duaları vs. uygulamalarda bulundum ve bunları da yanlış yaptığım için o dönemden sonra huzurum kaçtı bu durumu foruma taşıdım ama nafile hiç yardımcı olan çıkmadı.. İşin özü burda her dinden insan var ben müslümanım ve ona göre yorum yapacağım elbette.. Allah'a inanan herkes sadece Allahtan yardım istemeli o gerekli gördüğü ve içten edilen dualara hayırlısıysa karşılık verir vermezse de hayırlısı değilmiş demek lazım yapcak bişey yok...

Helo

Banlı Kullanıcı
@[SIZE=2,5]Katarina[/SIZE] Siz büyüyü bilmiyorsunuz.Büyünün tılsımın gerçekleşme sebeplerini bilmiyorsunuz.Majisyen kavramı İslam'a ait bir kavram değildir.O Budizmden alınmış bir kavramdır.Gerçek tılsım aynanın karşısına geçip şunu söylemek ya da bunu yap yap şeklinde olmaz.o sadece niyet olduğunu gösterir bir ritüeldir.Siz o ritüeli biliyorsunuz ve kendinizibüyüyü tanıyor olarak sayıyorsunuz.Oysa ki hiçbir şeyi bilmiyorsunuz.Büyü günahtır değil mi?Eğer Büyü=Günah diyorsak o halde siz İslami Büyü vardır diyerek İslami Günahta vardır diyorsunuz.

Ben zaten genel bir tespitte bulundum.Eğer dikkat ederseniz arkadaşım senin yaptırdığında hayır yoktur gibi bir ifade kullanmamışım.Büyü içinde kesinlikle yaptırılmaması gerektiğini söylemişim.Yazılanları iyi okuyup değerlendiriniz.

Son kısım farkında olmadan dayatma gibi olmuş.Okuyunca bende farkettim.Ancak takdir edersiniz ki hızlıca yazmak gerekirken ve başka işlerle de uğraşırken bazen üslup kaçabiliyor.Eğer kırıcı ya da aşağılayıcı bir üslup olarak gelmişse özür dilerim.Amacım kimseyi kırmak değildir.Doğru ifade hepimizin bu imtihandan başarılı geçmesi lazımdır.Ancak ilk ikisi böyledir.

@[SIZE=2,5]thales[/SIZE] Dua ile büyünün arasındaki farkı iyi ayırd etmek lazım.Büyü yaptıran kişi hatasından dönebilir.Çünkü Allah'tan ümit kesmek kadar kötü birşey olamaz.Son nefesi verinceye kadar nefsimizle mücadeleye devam.Kalbinizdeki acı içinde ancak sabrı tavsiye edebilirim.Sakın büyüye filan kaçmayın.Belli birsüre bol bol uyuyun.Uyku ve zaman hertürlü acının ilacıdır.Hiçbirimiz İmam Hüseyn'in ya da İmam ZeynelAbidin'in acısı kadarını yaşayamayız.Siz düşünün ki yakınlarınız hergün teker teker bir çölde mahkum edilmiş ve öldürülmeye başlanmış.Karşı taraftakiler dalga geçiyorlar.Babnızı kaybetmişsiniz.Annenizi kaybetmişsiniz.Kendi soyunuzda bir tek siz kalmışsınız.Bir düşünün nereye giderdiniz?Ne yapardınız?Amca yok,kardeşler yok,çocuklar yok,halalar esir.Yapayalnız kalmışsınız size bir kucak açanınız dahi yok.Nasıldır bu duygu.Bir onu düşünün.

Katarina

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim sevgili helo.Özellikle de büyünün ne demek olduğunu bana öğrettiğiniz için.Öncelikle bunu öğrendim sizden.Sonrasında ise büyünün günah olduğunu.Ben sevap sanıyordum tekrar teşekkür ederim.

''Gerçek tılsım aynanın karşısına geçip şunu söylemek ya da bunu yap yap şeklinde olmaz.o sadece niyet olduğunu gösterir bir ritüeldir.Siz o ritüeli biliyorsunuz ve kendinizibüyüyü tanıyor olarak sayıyorsunuz.'' demişsiniz.
Değerli bilginizle aydınlandım ben aynanın karşısına geçip birşeyler söylemek yada süpürgeyle uçmak sanıyordum.

Bu konuda yeteri kadar bilgi sahibiyim sağolun.Müslümanlık dininin gereklerini de bilmem gereken kadarını bilirim.Bilmesem de bu sizi hiç ilgilendirmez.

''Yazılanları iyi okuyup değerlendiriniz.'' demişsiniz.Söz veriyorum size bir dahaki sefere öncelikle ''İYİ''okur sonra değerlendiririm.