Siyah gölgeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrazyHeroDeno

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Meraba mabet üyeleri.Sizlere birşey danışmak istiyorum.
Daha önce çok kötü cinlerle ilgili olaylar yaşadım taki bunlar 13 yaşımda başladı şimdi 16 yaşımdayım çoğu olaydan kurtuldum.Ama yalnız hala yaşadığım olaylar var:banghead::banghead::banghead:.Arkadaşlar bazen karanlıkta benim dışımda çok hızlı bir şekilde nefes alma verme sesleri duyuyorum hatta bunları duyduğumda nefesimi içime çekip hiç nefes almıyorum ama hala devam ediyor evdede kimse olmuyor benden başka annem 5-6 gibi geliyo bazen değişebiliyor geliş saatleri babamda 8 de geliyor.Ve sadece bununlada sınırlı değilki.Bazen koridorda yürürken uzun boylu sipsiyah bir gölge görüyorum bazen çok korkunç birşey vede aynalara baktığımda gine o siyah gölgeyi görüyorum üstüne siyah bir pelerin giymiş gözleri kırmızı okadar korkunçki geceleri korkudan uyuyamıyorum kabuslar görüyorum o şey hergece ruyama giriyor ve beni ruyamda yakalamaya çalışıyor.

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum neyapabilirim.Ve küçükkenki başıma geçen olayları bu sitede paylaşmıştım buda linki Başıma gelmiş olaylar - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Yakaza

Kayıtlı Üye
Meraba mabet üyeleri.Sizlere birşey danışmak istiyorum.
Daha önce çok kötü cinlerle ilgili olaylar yaşadım taki bunlar 13 yaşımda başladı şimdi 16 yaşımdayım çoğu olaydan kurtuldum.Ama yalnız hala yaşadığım olaylar var:banghead::banghead::banghead:.Arkadaşlar bazen karanlıkta benim dışımda çok hızlı bir şekilde nefes alma verme sesleri duyuyorum hatta bunları duyduğumda nefesimi içime çekip hiç nefes almıyorum ama hala devam ediyor evdede kimse olmuyor benden başka annem 5-6 gibi geliyo bazen değişebiliyor geliş saatleri babamda 8 de geliyor.Ve sadece bununlada sınırlı değilki.Bazen koridorda yürürken uzun boylu sipsiyah bir gölge görüyorum bazen çok korkunç birşey vede aynalara baktığımda gine o siyah gölgeyi görüyorum üstüne siyah bir pelerin giymiş gözleri kırmızı okadar korkunçki geceleri korkudan uyuyamıyorum kabuslar görüyorum o şey hergece ruyama giriyor ve beni ruyamda yakalamaya çalışıyor.

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum neyapabilirim.Ve küçükkenki başıma geçen olayları bu sitede paylaşmıştım buda linki Başıma gelmiş olaylar - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Bunların kurgu olmadığına emin misiniz?

Guven

Kayıtlı Üye
Yalnız kalmana çok üzüldüm, ailende durumdan haberdarmış önceki mesajında belirtmişsin.
Yalnız kaldığın vakitlerde ailenin seni dershane, spor veya etkinliğe göndermelerini isteyebilirsin. Eminim anlayışla karşılayacaklardır. Herşeyin bir zamanı var ve senin yaşın okul okumak oyun oynamak ve eğlenmekle geçmeli. Hiçbir gölge sana zarar veremez, ama seni korkutan şeyler başarısız bir okul hayatına ve asosyal bir kimliğe sahip olmana ruhsal açıdan zarar görmene sebep olabilir. Bence merak sardığın bu konuları daha iyi anlayabileceğin ileriki bir yaşa bırakman daha sağlıklı olacaktır. Sevgiler

CrazyHeroDeno

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yakaza bunlar kurgu deil herzamanki başıma gelen olaylar ve guven çok haklısın ama okuldan gelince biyere gitcek halim kalmıyor çok yorgun oluyorum malesef bunlardan nasıl kurtulucağımıda bilmiyorum annemle babamda ilk başta hayaldir felan dedi ama sonra gerçeği anladılar psikoloklara gittik doktorlara gittik hiçbirşey çıkmadı ben allaha sığınıyorum :(

demonic

Kayıtlı Üye
Kırmızı gözlü siyah pelerinler:bazıları onların şeytanın çocukları,bazıları sulfi ruh/cin derler...tecrübelerimde bende gördüm ve bence nedenleri;
-ölü toprağı yada türbe kullanılan bir büyüyü yanlış yapmışsa,
-bir büyücü tarafından sihre uğramışsa
-hadim davetini başarmışsa
-cinleri/ruhları kızdıracak birşey yapmışsa
-yanlışlıkla olsun yada olmasın gecenin geç saatinde örümcek,akrep,yılan,çıyan vb. Haşere öldürmüşse...

Korunma yolları;
-sureler(özellikle ayetel kürsi)
-dualar(tahassun vb.)
-sığınma(allah)
-evi büyüye karşı koruma(sitede var)
-yazmalar(cin mektubu vb.)
-özel eşyalar(sirke,tuz,metal vb.)

CrazyHeroDeno

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İlk başta sölemek isterimki ben müslümanım zamanım oldukçada namazımı kılarım büyüyle alakam yoktur hiç cinde çağırmadım nasıl çağırılcağınıda bilmem

demonic

Kayıtlı Üye
İlk başta sölemek isterimki ben müslümanım zamanım oldukçada namazımı kılarım büyüyle alakam yoktur hiç cinde çağırmadım nasıl çağırılcağınıda bilmem

düşmanlarınız var mı?size zarar vermek istiyen kişiler?gece kaç gibi yatıyorsunuz?gece "onları" rahatsız etmemeye özen gösteriyor musunuz?

CrazyHeroDeno

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hiçbir düşmanım yok.Bana zara vermek isteyende yok ayrıca haftaiçi 10-11 haftasonu 1-2 gibi yatıyorum.Vede son sözünü anlayamadım gece onları rahatsız etmemeye derken ?

GodIsDead

Kayıtlı Üye
demonic zarar verirsen sana gorunebıleceklerını soyluyor. Bana kalırsa sadece zarar verdıgınde degıl onlar kıme gorunmek ısterse kımı korkutmak isterlerse ona gorunur ve zarar verırler..

byrosa

Kayıtlı Üye
Merhaba, @CrazyHeroDeno

Öncelikle bir hekime başvurmanızı öneririm. İnanlar etrafına çok büyüttükleri bazı şeyleri gerçekmiş gibi algılayıp onlar ile yaşamaya başlarlar. Bu aslında kötü bir hastalığın ilk evreleri olup ilerleyen günlerde Şizofreniye kadar gitmektedir. Yanlış anlamayın size hastanısınız demiyorum ancak bir Hekim'e görünmeniz fayda olacaktır. Bunlar dışında gerçekten böyle bir durum yaşıyorsanız olayları tüm detayları ile bize iletirseniz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız, sevgilerle.

cecillia

Kayıtlı Üye
peki bunu gece haşere böcek yada örümcek öldürmekle ne alakası var? çünkü bundan dün gece önce banada aynı şey oldu ben sürekli karartılar görürdüm ama bu sefer uyku dan uyandım ve simsiyah bişey başucumda duruyodu bende korkudan gözlerimi sım sıkı kapattım ve dua okudum okuduktan sonra rahatladım ayrıca uyuduktan yarım saat sonra tekrar uyandım ve elimi yüzümü yıkayıp dişlerimi fırçalayıp tekrar yattım ben normalde saat 8 de uyanıp yaparım bunu ama saat 4-5 gibi bişeydi yardımcı olursanız sevinirim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
peki bunu gece haşere böcek yada örümcek öldürmekle ne alakası var? çünkü bundan dün gece önce banada aynı şey oldu ben sürekli karartılar görürdüm ama bu sefer uyku dan uyandım ve simsiyah bişey başucumda duruyodu bende korkudan gözlerimi sım sıkı kapattım ve dua okudum okuduktan sonra rahatladım ayrıca uyuduktan yarım saat sonra tekrar uyandım ve elimi yüzümü yıkayıp dişlerimi fırçalayıp tekrar yattım ben normalde saat 8 de uyanıp yaparım bunu ama saat 4-5 gibi bişeydi yardımcı olursanız sevinirim

Böcek gibi şeylerle olan alakasını açıklayayım.Varlıklar bizim dünyamızda daha çok hayvan,böcek gibi şekiller de bulunur.O yüzden bilmeden bir varlığı öldürmüş olabilirsiniz. Bu yüzden dikkat edin. :)

wblackw

Kayıtlı Üye
İlk konunda da aynı şeyleri yaşamışsın hemde 13 yaşında. Ancak korkmadığını onlarla yaşamayı öğrendiğini söylemişsin. Şimdi ise bu yüzden psikologa gittiğini söylüyorsun. Hocam kusura bakmayın ama kendi kendinize bayağı bi çelişiyorsunuz. FAzla kurgusal şeyler. 13 yaşında bir çocuğun böyle şeyler yaşayıp bunu kabullenmesi komik olur. Öte yandan söylediğiniz , yaşadığınızı iddia ettiğiniz bir çok şey klasik korku film repliği. Yeni bir ev büyükçe. Duyulan sesler görülen gölgeler. Kırılan bardaklar çanaklar. Yine de böyle bir şey yaşıyor iseniz allah yardımcınız olsun. Dini bütün bir kimsenin bu olayları anlatırken. Dua ettim besmele çektim gibi şeyler söylemeyip kafası kanlı uzun boylu kadınla yaşamayı kabullenmesi fazla ütopik :)

NaBe

Kayıtlı Üye
S.a kardeşim ; Allah Yardımcınız olsun.. Elbet o istemediği sürece kim sana zarar verebilirki ?

1 Sorum namaz kılıyormusunuz ?

2- olarak size vereceğim uygulamayı yapmayı deneyiniz.. Eminimki etkisini göreceksiniz

1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, sag tarafina üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, sol tarafina üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, ön tarafina üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, arka tarafina üfle (basini hafif arkaya cevirip üflemen yeterli)
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, yukari tarafa üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, asagi tarafa üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, nefesinle birlikte yut...

Bunları yaparken Abdestli olmaya özen göster..

Allahın izniyle atlatacaksınız

Sevgiyle kalın.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Ayet ve dua okuyarak varlık kovmakmı?
Papaz da çağıralım,haç çıkartalım bir tane ''geldiğin yere geri git şeytan'' diyelim,kafası falan ters dönerse kutsal su atarız üzerine.

Niye kimse dua yada ayet okumanın gözle görülebilecek kadar güçlü bir varlığı kışkırtmaktan başka bir işe yaramadığını söylemiyor,her ne kadar konu inandırıcı gelmese de belki başına böyle bir olay gelen birisi açıp bu konuyu okuyacak ''demek dua ederek kovarmışım'' diyecek,gerçekten ihtiyacı olan birisi buna inansa ne yapacak bir musallat durumunda varlığın üstüne tespih atıp dua mı okuyacak?

Lütfen saçmalamayın,korku filmleri izleyip burada önerilerde bulunuyorsunuz,hadi konuyu açan 16 yaşında,peki bilip bilmeden komik önerilerde bulunanlar kaç yaşında?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...