Beni unutması için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suttozu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ,
Benim çok büyük bir sorunum var.Eski sevgilim beni unutamadı.Hayat ayrıldığımız yerde kaldı onun için.Tabi böyle olunca bana da hayatı zindan ediyor.Devamlı ölüm tehtidi alıyorum.Ondan kurtulmak için şehir değiştirdim.Ama nafile...Gene buldu.Ondan kurtulmam için zihninden tamamen beni silmesi lazım,ya da başka birisine aşık olmalı...Bana yardım edebilecek önerisi olan veya bildiğiniz tesirli bir büyü var mı?

yasmina

Kayıtlı Üye
sayın suttozu beimde aynen sizin gibi başım belada ve çok mutsuzum :( beni untmasını istiyorum bunun için okunacak bir dua var mı :(

Yakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ,
Benim çok büyük bir sorunum var.Eski sevgilim beni unutamadı.Hayat ayrıldığımız yerde kaldı onun için.Tabi böyle olunca bana da hayatı zindan ediyor.Devamlı ölüm tehtidi alıyorum.Ondan kurtulmak için şehir değiştirdim.Ama nafile...Gene buldu.Ondan kurtulmam için zihninden tamamen beni silmesi lazım,ya da başka birisine aşık olmalı...Bana yardım edebilecek önerisi olan veya bildiğiniz tesirli bir büyü var mı?

Allah yardımcın olsun demekten başka aklıma birşey gelmiyor :(

suttozu

Kayıtlı Üye
Yaşadıklarım gerçekten çok korkunç şeyler.Allah aşkına bir dua bir büyü hiç yok mu bilen....Kopsun gitsin soğusun unutsun :(

furkan40

Banlı Kullanıcı
Üzgünüm ama eğer çok sevdiyse zor unutur aynı durumu bende yaşadım :( beni sevmesini istediğim kişiler dönüp bakmıyor ama hiç sevmesin gitsin dediğim kişiler aşık oluyor :(

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Burası ne kadar garip bir yer kimi gelsin diye büyü yapar kimi gitsin diye.Ben ikisinide istemiyorum kafam karıştı ?

dilek.se

Banlı Kullanıcı
Aynı problemi bende yaşıyorum yaklaşık iki yıldır perişan haldeyim işimi bıraktım evimin kapısını kilitleyip şehir değiştirdim ancak nafile.Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.istedim ki hep kimseye zarar gelmesin ama en çok zararı ben gördüm halada görmeye devam ediyorum.Ben bana o kadar zarar vermiş olmasına rağmen zarar görsün istemiyorum sessizce hayatımdan çıksın gitsin istiyorum sadece.Yalvarırım okuyan varsa bir tavsiyede bulunsun....
Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim...

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Zor ama şehir değiştirince bulamaz seni kolay kolay mutlaka telefonun,internet ulaşım adresin vardır aynılarını kullanırsan bulur tabi.İnternette facebook vb. yerlerde yerini belirtme kimseye söyleme mümkünse kullanma. yeni hat al. şehrini değiştir. o zaman bulamaz.

mysen13

Kayıtlı Üye
Sevmedigi Seyleri gormemek icin : Bu ismi serifi her gun altmis defa okumayi vird edinen kimseye hosuna gitmeyen ve sevmedigi seyleri Allahin izniyle ebediyyen rastlamaz .
Bismillahirrahmanirrahhim . Fel yevme nüneccike bi bedenike liteküne limen halfeke ayeten ve inne kesiran minennasi an ayatina legafilün .

guneş4

Kayıtlı Üye
''Vahfini ammen sivahu'' duası görünmez olmak için söylenir aklınızda bulunsun.Belki sizi fark etmemesini sağlar karşılaşırsanız.

asterix

Kayıtlı Üye
Bu tür şeyler karmik nedelerle olur aranızda geçmişten gelen bir bağlantı olması muhtemeldir,kendi içinize dönün hesaplaşın neden bu tür şeyleri yaşadınız ne gibi dersler çıkarmanız gerekiyor bu konuda meditasyon yapın yalnız bir iki gün geçirin inzivaya çekilin bu konuyu düşünün (tesadüf yoktur) geçmişten gelen yada oluşan bağı koparmak için önce kendinizi ve sonra karşı kişiye bağışlayın bunu sesli olarak en az 3 kere tekarlayın bu kalpten derinden olmalıdır,sonra aranızdaki görünmez bağın başmelek Mikail tarafından kılıçla kesildiğini hissedin imajine edin ,önce Mikaile seslenin bu ilişkinin bağın derslerini öğrendiğinizi ve özgür kalmak istediğinizi belirtin Mikail Yaratıcı adına sizin bu arzunuzu uygunsa çözeektir.

dilek.se

Banlı Kullanıcı
Paylaştığınız dualar için minnettarım.Sürekli dua ediyorum sürekli ama durum artık o kadar çözümsüz ve zor ki kendi telefonumu değiştirdim yine buldu ailemin hatta görüştüğüm arkadaşlarımın herkesin telefon numarasına sahip kardeşime anneme mesajlar gönderiyor.Hiçbirşey engel olamıyor ve aksine yaptığım attığım her adım bana kötülük olarak geri dönüyor.Şimdiye kadar bana kötülük yapan kimselere bile beddua etmedim yine etmiyorum iyi olsun sağ olsun ama ne olur benden uzakta olsun istiyorum ama başaramıyorum bir türlü.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
attığı mesajları biriktirip savcılığa vereceksin o halde avukat tut en kısa sürede avukat gözleminde delil olarak biriktirip savcılığa şikayet edin dava açın.

dilek.se

Banlı Kullanıcı
Şikayette bulundum bir defa..Bana borcu var onun için arıyorum sürekli diye ifade vermiş ve bir iki nasihatle elini kolunu sallayarak çıkmış resmen.Sonra bana dönüşü inanılmaz kötü oldu.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ,
sen onu kendine aşık et sonrada bitir ayrıl oh ne güzel hayat demi şimdi kimse kimseyle yaşamak zorunda değilde denilir. Aklın nerdeydi sonunu istemediğin birisine ne diye umut verip aşk ediyorsun. yazık ona yazık. aşk denilen şey böyle yaşanıyor artık. Allah ta gün gelir seni birini ölüm tehdidi edicek kadar sevdirir görürsün ne kadar yazıkmışı neyse susuyorum.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Şikayette bulundum bir defa..Bana borcu var onun için arıyorum sürekli diye ifade vermiş ve bir iki nasihatle elini kolunu sallayarak çıkmış resmen.Sonra bana dönüşü inanılmaz kötü oldu.

savcılıkla olay okdr çabuk bitmez şikayetinizi ÇEKMEDİYSENİZ.
ben çevremde savcılıkla yaşanmış olaylar gördüm hiçbiride öyle oldu bitti değildi.

mysen13

Kayıtlı Üye
Sayin ask bence biraz sakin olmalisiniz , tum sucu Suttozuna atmissiniz oysa ki onlarin arasinda gecenleri ne kadar biliyorsunuz :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
Sayin ask bence biraz sakin olmalisiniz , tum sucu Suttozuna atmissiniz oysa ki onlarin arasinda gecenleri ne kadar biliyorsunuz :)

bilinen şeyler bunlarda. ben bu durumları çok gördüm hatta yaşadımda biliyorum.
aşk denilen şey çöpe atılcak şey değildir. ne yapmışta çöpe atıyor? onu aldatmış mı? nedir? şiddet mi uygulamış? alkolik mi? nedir?
özeli tabi onun ama eminimde makul bi açıklaması yoktur. Sıkılmıştır ya da eften püften sebeplerden istemiyordur bellidir böyleler.
ayrıca insan kendine toz kondurmaz. Ne kadar kendisini anlatsada o kişide gelip burda anlatmalı ozaman anlarız.
Muhtemelen patanak ilişkiye başlamıştır aşık etmiştir kendisine karşı tarafı bu sırada kendisine uygun olmadığını farketmiştir oyüzden ilişki istemiyordur. O da sevgisinden vazgeçememektedir. sevgisinden kendini kaybediyordur.
En önemlisi merak edilen şey birini sevecek kadar kendisi tehdit edecek duruma Allah tarafından düşürülmek istermiydi? bu cevap verebilmekte iş empati empati empati haklıysada ne diyelim Allah kurtarsın.

mysen13

Kayıtlı Üye
Dediklerinize hak veriyorum malesef boyle insanlarin cogu boyle ne yazik ki . Bir taraf cok sever bir taraf az ilgi gosterirsin bunalir gostermessin sevmiyorsun oluyor .Guzelsen bir adim ondesin bir de paran varsa iki adim ondesin .Sozum meclisten disari tabi ki her insan boyle degil Siz anlatinca ben de icimdekileri dokmek istedim .

aşk1

Banlı Kullanıcı
Dediklerinize hak veriyorum malesef boyle insanlarin cogu boyle ne yazik ki . Bir taraf cok sever bir taraf az ilgi gosterirsin bunalir gostermessin sevmiyorsun oluyor .Guzelsen bir adim ondesin bir de paran varsa iki adim ondesin .Sozum meclisten disari tabi ki her insan boyle degil Siz anlatinca ben de icimdekileri dokmek istedim .
Evet güzel olmalısın ya da paran olmalı. Yaşam böyle naparsın :p Bende ikiside yok :p napalım olmasın herkeste olucak değil ya :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...