Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon II

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize tekrar merhaba.
Beni hatırlamışssınzdır diğer başlığım olan: Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon'u yazmıştım size.
Şimdi bunun devamı bir olay gerçekleşti onu hemen size aktarmak istiyorum.
Arkadaşlar okuyanların da bildiği gibi ben hatalı bir demon deneyimi'ni bir arkadaşımın evinde ablasıyla birlikte yapmıştım.
Ve malesef geri gönderememiştik.
Dediğim üzere o gün az daha ölecektik son anda kurtulduk.
Velasıl paimon beni hiç rahatsız etmedi o günden bugüne kadar.Fakat arkadaşım ve ablası artık geceleri uyku uyuyamıyor.
Paimon veya lejyonları ablasını hergün rahatsız edip öldürmekle tehdit ediyor fakat öldürmüyordu.
Yılbaşı gecesiydi..
Arkadaşım evinde Üniversite'de ki arkadaşlara parti düzenliyordu.Bende davetliydim fakat o eve girmeye korkuyordum artık.
Gitmedim partiye çok ısrar ettiler fakat içimden bir ses ''gitme'' diyordu.
Herneyse gitmedim ben partiye arkadaşlarım toplandı.
Saat 11.30 'da facebook hesabıma giriş yaptım. Partide ki arkadaşlarımdan biri olan C.B Bana ''kardeşim nasılsın?''
'neden gelmedin?' dedi.
Bende: Canım ev uzak ya o saatte eve dönmek ölüm.Siz nasıl eğleniyor musunuz? dedim.
Arkadaşım C.B:
-İyi iyi herşey çok güzel de birdena aklıma nedense sen geldin iyisin dimi kötü bi durum yok?
Ben: Yok be oğlum nerden çıkardın.Eğlencene baaak.
Arkadaşım:Tamam hadi ben kaçtım görüşürüz.
dedi ve gitti.
Herneyse saat 12 yi geçti falan benim içinde yılbaşı güzel gidiyordu.Saat 5 de bizim parti bitti ama ben uyuyamadım.
İçimde bir tedirginlik vardı ama nedenini bilemiyordum.
Ertesi gün oldu arkadaşımın ablasından hemen internete gel konuşmamız gerek.Ben ablasına telefon açtım bakmadı.
Ve bir mesaj daha çekti. 'Konuşamam şimdi iyi değilim interenete gel.''
Pekii dedim kendi kendime girdim.
Ve olayları bir bir anlattı:
Arkadaşımın evinde parti çok güzel gidiyormuş.Yılbaşına yani saat 12 yi geçtikten falan sonra herşey çok güzel gitmiş falan,
Saat 3 te birden arkadaşım yani bana facebook hesabımda yazan C.B arkadaşımın ablasına birden kitlenmiş.
Gözlerini ayırmadan bakmaya başlamış.Ablası noluyor falan demiş ama kimse umursamamış önce.Birden arkadaşım C.B
Ablaya birden tokat atmış.Ve saldırmaya başlayıp ablanın kafasını duvara vurmuş.6-7 kişi arkadaşım C.B yi tutmaya çalışıyormuş
fakat nafile.Arkadaşım sürekli ablasına saldırmaya başlamış ve birden bağırmış ''Beni rahatsız ettiniz '' diye adeta
bir çığlık koparmış.(FAKAT ARKADAŞIMIN BİZİM OLAYDAN HERHANGİ BİR HABERİ,BİLGİSİ YOK.DEMONLARDAN YANİ).
Arkadaşım bi ara sakinleşmiş bu çığlıktan sonra bırakmışlar.
Birden kendini cama doğru atmış ve camdan atlamaya çalışmış.Bacağını camdan geçirmiş hemen tutmuşlar.Bırakın diye bağırmaya
başlamış.
Bunu camdan alıp tekrar yere yatırmışlar.Ablası su atıyomuş suratına.Seni ben rahatsız etmedim.Efe rahatsız etti demiş.
(Efe benim kendi adım.)
Su atıyolarmış ama hala sakinleşememiş.Yanında D.K adında ki arkadaşıma beni rahatsız ettiniz,beni rahatsız ettiniz
diye inliyormuş.
Sonra masanın uzerıne duran çakmağı alıp eline tutmuş fakat çakmak elini yakmıyormuş yani çakmağı eline tutmuş ve öyle bakıyormuş.
Ateş eline değer değmez sakinleşmiş ateşe kilitlenmiş.Çakmağın ateşi bir an arkadaşların etkisiyle sönünce tekrar çakıp
halıları yakmaya çalışmış evi yakmaya çalışmış.Çakmağı almışlar elinden bu sefer sandelyeyi cama atıp camı kırmış.
Orada olan arkadaşlarımdan 2 si bu durum karşısında bayılmış. Cam kırıldıktan sonra arkadaşım C.B de yere düşmüş ve 1 saat
sanırım titremiş.Sonra sakinleşmiş.
Ve inanır mısınız parti devam etmiş.Arkadaşım birden uyanıp size şaka yaptım demeye başlamış.Ve olanları arkadaşım hatırlamıyor.
Size şaka yaptım diyor.Okulda bana bunları nasıl yedim altlarına ettiler falan gibi cümleler kurmaya başlamış.
Ve arkadaşım uyanırken''Kedi Kafasının Geçtiği Heryerden Geçerim'' gibi bir cümle kullanmış.
--
Ablası bana bu olayı anlattı ve yalvarıyor kurtar benı dıye fakat ne yapacağımı bilemiyorum.Yani şuanlık Paimon'da ablasının peşini bir müddet bırakmış durumda arasıra
rahatsız ediyormuş.Ama bir rahatsız ettiği zaman baya bir etkisinde kalıyor ablası.
Olay bundan ibaret ve benim şuan bu işten kendimce kurtulmam için 3 KİŞİYİ BİR KONUDA İKNA ETMEM GEREKİYOR.
Size artık rica mı etsem?Yalvarsam mı?Bilemiyorum ama hem rica ediyorum hemde çaresiz bir şekilde yalvarıyorum:
Zihin kontrolü mü olur?Astral yolla rüyaya girerek mi ? olur.Yoksa bir varlığı üzerlerine gönderip fikirlerini değiştirmesi için yardım istemek mi olur? bilemiyorum ama benim söylediğim 3 kişinin bir konuda fikrini değiştirmeme yardımcı olacak kişiye artık
ne ister bilmiyorum ama herşeyi verebilirim.Bu işi yapamazsam ya zaten öleceğim yada sonucumu bilemiyorum. Lütfen yardım istiyorum sayın mabet üyeleri.
Bazı olaylar daha olmuş sanırım ama tam irtibat sağlayamıyorum şuan o aile ile ve arkadşımda okula falan gelmiyor bu aralar. Onlarıda en kısa içinde bilgilerine sunarım.
Saygılar...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Devamını konunun devamına yazmalıydınız..

demonic

Kayıtlı Üye
Yani ne yapmamızı istiyorsunuz?ben her zaman söylerim demonu memnun edin diye...siz memnun etmemişsiniz üstüne kafa tutmuşsunuz...gidin memnun etmeye gönlünü almaya çalışın...

vivalavida

Kayıtlı Üye
Olay bayağı bir ciddileşmiş, artık siz anlaşmayı anladığım kadarıyla sadece hayatlarını etkilediğiniz insanları ve kendinizi kurtarmak istediğiniz için istiyorsunuz. Peki yönetimle irtibata geçtiniz mi? Bu aşamadan sonra kimse alınmasın ama sadece işi çok çok iyi bilen birileri sizi kurtarabilir gibi geliyor. Vakit kaybetmeden yönetime en uygun ve anlaşılır haliyle gidin derim.

Bu işten en az zararla kurtulmanız dileğiyle...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Psikiyatri bölümüne gidin sizi kurtaracaklardır..

demonic

Kayıtlı Üye
Olay bayağı bir ciddileşmiş, artık siz anlaşmayı anladığım kadarıyla sadece hayatlarını etkilediğiniz insanları ve kendinizi kurtarmak istediğiniz için istiyorsunuz. Peki yönetimle irtibata geçtiniz mi? Bu aşamadan sonra kimse alınmasın ama sadece işi çok çok iyi bilen birileri sizi kurtarabilir gibi geliyor. Vakit kaybetmeden yönetime en uygun ve anlaşılır haliyle gidin derim.

Bu işten en az zararla kurtulmanız dileğiyle...

üzgünüm ama demonun gönlünü almassa onu kurtarabileceğin olduğunu sanmıyorum...

S

SoNoL

Demonlardan hiç anlamam. Parti de arkadaşınızın halüsünasyon görebileceği veya bu tip davranışlar sergileyeceği, herhangi bir ilaç veya madde almadığından/aldığından iyice emin olun. Böyle bir alışkanlığı varsa ve aldıysa, olaylar belki tesadüfen gelişmiştir.
Yok değilse mabet yönetiminden yardım isteyin. Üstümüze düşecek bir şey olsa, seve seve yardımcı oluruz (şahsım adına en azından). Eğer topluca enerji göndermek gerekiyorsa (gitmesi için), mabet yönetimi bir topluluk belirleyebilir ve belli bir gün saatte, organize ederek belki birşeyler yapılabilinir. Dediğim gibi çok fazla bir bilgim olmadığından ve üzüldüğümden, ancak aklıma ilk gelen öneriyi yapıyorum. Bu da bir alternatiftir diye düşünüyorum. Mabet yönetimine ters gelecek bir öneriyse de affınızı diliyorum.

Gottawicca

Kayıtlı Üye
gerçekten okurken ben rahatsız oldum. yani tüyler urpertiyor.

valoizm

Kayıtlı Üye
3 kişiyi ne hakkında ikna etmeniz gerekiyor? yani konu nedir?

satelcom

Banlı Kullanıcı
başınıza gelenler demon daveti yapmaya kalkacak liyakatsiz kişilere örnek ve uyarı olur inşallah.

gökşen

Kayıtlı Üye
Üzgünüm ama bana pek inandırıcı gelmiyor. Öyle gönül etmek falan da çok zor.. Yani demon çok güçlü diyosunuz okk. Onun aşağı seviyesi cin.. Benim üzerimdede vardı. Musallattı hatta 3 tanelerdi.. Karşıma otursun iki muhabbet edip gönül almaya benzemiyor ki.. Bunlar bizim gibi düşünmez ki. Ve bizim mantığımızdanda gitmezler. Yani bizim mantıklı gördüğümüz şey onların dalgasıdır.. Ve bir demon bana göre bu kadarını yapmaz. En güçlü cin benim üzerimdeydi, babamın içine girdi elime çok sert tokat attı, ki ben o cini şikayet etmiştim anladığımda. Ama daha fazlasını yani bu kadarını yapmazlar bana göre.. Sadece o kişiyi rahatsız ederler. Ama ruhsal olarak ve bedenen kullanırlar. Bu kadarı olmaz bana göre.. Arkadaşında dediği gibi madde almış olabilir o kişi. O rahatsızlık kelimesi tesadüfte olabilir... Hatırlamaması maddeden de olabilir. Bence iyice araştırın...Sevgiyle kalın....

byrosa

Kayıtlı Üye
Bu konuda bilgin bir kişiye danışarak en iyisini yapmış olacaksınız. Onun dışında arkadaşınız eroin, extacy, esrar tarzı bağımlılıkları varsa bunlar büyük etken göstermektedir. Ancak böyle bir şey olmadığından eminseniz, Demon Paimon'un adını anmayınız. Onunla ilgili hatırladığınız şeyleri unutun, Arkadaşınızın ablası içinse bu tür konularda sakin olmasını iletin ve en kısa sürede halledeceğinizi bildirerek onu sakin tutmaya çalışmanız ikiniz içinde en doğrusu olacaktır, sevgilerle.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
senin gibiler olmasa medyumlar,cinciler para kazanamaz!!

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@byrosa
İlluminatinin yaptığı demon daveti başarılıydı.
Enerjisel olarak korunuyordu. Demon da geldi,görüldü,konuşuldu.Sıfır hata.

Sonraki deneyimlerini okusam da evet diyemem,kefil olamam.
Bu bahsettiği insanlar kimdir? Maksatları nedir? Dolandırıcı mıydılar?
Ritüel gerçekte oldu mu ben bilemem.

Ama şu iki deneyimde de işlerin kötüye gittiği, başına bela açtığını düşünüyorum.
Demondan korunamayıp, posesyona doğru gidebilmesi yüksek ihtimal bir yolda.

Keşke daha iyi bir üstada gitseydi. Gerçek demonolog birine.
Ama onun hayatı. Bazı şeyleri yapan sonuçlarına katlanır.
Allah kurtarsın.

siymen

Banlı Kullanıcı
illimunati88 den 3 senedir haber yok sanırım , olayın devamını merak ettim

Seuta

Kayıtlı Üye
Benim yazmamla 4 sene oluyor bende merak ettim açıkçası...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Güzel zamanda gördüm konuyu. Demondan bahseden acaba hiç gerçekte ne olduğunu gördü mü? Bir şekilde gördü diyelim 3-5 kişi hatta 10 kişi diyelim. 10 kişiden 10 unun şuan hayatta yaşama ihtimali yüzde birden daha az. Cinler periler mitolojik varlıklar hatta melekler dahi anlatılmaya başlandığı için haline bir gün acımayacağım insanların şuan bu konuda yazılan ve yazılabilecek bir çok safsatası ne yazık ki okuyabileceğimiz şekilde bulunacak fakat gün geldiğinde hesabı o demon tarafından yine sorulacak. Bu bizim bilmediğimiz kısım. Filmlerde aktarılan bazı melek cin vb olayları yazan senaristler, oyuncular oynadıkları rol, yazılanlara göre hayatlarında bir yükselen bir ivme yada düşüş yaşamışlardır. Fakat trajikomik bir şekilde anlatıp artık birileri ile dalga mı geçmek, bilgi mi sınamak, öyle denedim başarılı olmadım bu şekilde anlatırsam olur mantığımı inan çözmek istedim. Benden sana tek bir uyarı hatta bu bir nasihat olsun yaradana küfreden, zerre inanmayan hayatı boyunca yaradandan bir gazap görmeyebilir insanlara zararı olmadığı taktir de fakat cinlerin, iblisin, demonların adını bu şekilde kullanmak hayatın boyunca seni yavaş yavaş gazabın içine atar ve çevrendekileri de. Bunları şuan söylüyorum çünkü hayatın boyunca anlayamıyacağın bir şey. Sana bir tavsiyem bir oyunun içine girdin ve sonuçlarını katlanman tek isteğim. Elimden gelecek yardım bu kendine iyi bak.