Sevdiğinizin Size Şehvetle Yaklaşması İçin

semih_tigin

Kayıtlı Üye
arkadaşlar anne baba ismi şartmı?? bu işin olması için??

thales

Kayıtlı Üye
gittigim hoca , bana beni terkeden kisinin arkasından okumamı söyledigi esmalar bunlar, görünce cok sasırdım:/
114 ya camii ve 184 tü sanırım ya mukaddim..Bana şehvet duymasını mı istemis acaba hocamız ?

HeLga

Kayıtlı Üye
Şey ben bişey merak ediyorum..
Ters teper mi ??
Ve kendi üstümde denetsem bi problem olurmu ?
Merak işte... :)
Yanlışım varsa şimdi'den özür diliyorum..

gümüş

Kayıtlı Üye
birsey sorucam abdest almak gerekiyormu? madem büyü bence gerek yok diye düsünüyorum ama emin degilim tabikide , birde müslüman olmayan biri bunu deneyebilirmi?

Bildiğim kadarı ile din hanenizde islamdan baska sey yazması denemenize mani değil ama uygumanızın başarılı olması için yaptığınız uygulamaya inanmanız da gerekiyor okuduklarımdan anladığım kadarıyla. Büyü olmasına rağmen sanıyorum havasa giriyor bir şekilde ve o yüzden uygulamadan evvel ön ritüelini de gerçekleştirmeniz gerekiyor ve bu durumda abdest alma ile ilgili sorunuzun yanıtı da evet oluyor otomatikman. Ancak emin olmak için havas bölümünü inceleyin yine de, bu konuda Sn Origanum'un zaman zaman düştüğü notlar var forumda.

demonic

Kayıtlı Üye
Ters teper mi ??

"merak için büyü yapmayın,kendinizi kandırabilirsiniz ama evreni kandıramazsınız..."
-urumhamatahayil

sinsi

Kayıtlı Üye
sahihtir şek ve şüpe yoktur kaynak celbul aşikin fi sihruş şeyetin ( bune peki

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
ben bu konunun saptığını vede silinmesi gerektiğini düşünmekteyim

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Konu sapmamis, sadce konuyu acan kisi sorulari cevaplamamis. Bilginiz varsa siz cevaplayin. Konu cinsellik, dogal olarak bu konu hakkinda fikirler belirtilmis.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
pekala sorulara cevap vereceğim =)
ben uygulamayı düşünüyorum ..
biraz bilgi verirmisiniz uygulama hakkında ..sevdiğimle ayrıldık bu uygulamayı
yapsam ne olur acaba ve sevdiğimde uzakta​

sevdiğiniz kişi ayrı şehirde mi ?

benim sormak istedigim sey tek seferde 313 kez okumak sartmidir ornegin gun icinde toplam 313 kez ve ustu okunsa uygun olurmu veya gun icinde akla her geldiginde 40-50 defa okunsa

kesinlikle 313 kez okunması gerekir

arkadaşlar anne baba ismi şartmı?? bu işin olması için??

hayır böyle bir şart koşulmamış

Ters teper mi ??

büyü değil bu bir dua dır ters tepmez =)

müslüman olmayan yapabilirmi?

evet yapabilir inanmak yeterlidir

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Sevinirim. Ben denedim beceremedim esim icin yaptim. Iyi günlerimde Allahtan uzak yasayip basim sIkIsInca yaptigimdandir.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
Sevinirim. Ben denedim beceremedim esim icin yaptim. Iyi günlerimde Allahtan uzak yasayip basim sIkIsInca yaptigimdandir.

yeteri kadar inandınız mı ?
bu tür şeyler yürekten inanarak vede kalbin diliyle gerçekten istemeyle olan bir iştir =)
sesinizi yardımcı meleğinize duyurun

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
benim melegim uzun süredir beni yalniz birakti galiba:) Inandim süslendim beni terk eden esim geldi konusmak icin bana ama malesef yok. Bu duadan dolayi gelmedi zaten gelecekti bende okudum gelmeden. Belki tam inanmamisimdir kendime olan güvenim kalmadigi icinde olabilir. Ayirmak icin sogumasi icin benden yapilan büyülerden dolayida olabilir. Nasip kismet kaderde olan yasanir.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
benim melegim uzun süredir beni yalniz birakti galiba:) Inandim süslendim beni terk eden esim geldi konusmak icin bana ama malesef yok. Bu duadan dolayi gelmedi zaten gelecekti bende okudum gelmeden. Belki tam inanmamisimdir kendime olan güvenim kalmadigi icinde olabilir. Ayirmak icin sogumasi icin benden yapilan büyülerden dolayida olabilir. Nasip kismet kaderde olan yasanir.

tam olarak inanarak yürekten söyleyin =)
sizin meleğiniz sizin yanınızda ama siz onu yalnız bıraktınız bence , kendinizle barışın , hayatla barışın gerisi kendiliğinden gelecektir

damned

Kayıtlı Üye
okurken o kişiyi beynimde canlandırdığım için ismini anmama illede gerek varmı? yani kişiyi hayal etmemin bir artısı olurmu?

demonic

Kayıtlı Üye
Evet + sı mutlaka vardır niyet yaparsanız daha garanti olur ama o kişiye tamamen odaklanabiliyorsanız gerek görmüyorum...aslında kalıplara fazla takılmayın...
Diğer sorular için;
müslüman olmayan yapabilir mi?bu size kalmış inanıyorsanız yapın ama inancınıza tersse yapmayın
bir seferde 313 kere okumasak olmaz mı?kesinlikle olmaz çünkü okuma sırasında konsantre oluyorsunuz ancak bunu bir seferde yapmazsanız hem konsantrasyon problemleri çekersiniz hemde biriken enerji güçsüzleşir...kısaca olmaz.

NAZLI_

Kayıtlı Üye
okuyan ve etki eden arkadaşlar var mı merak ettim

incisu

Kayıtlı Üye
Okuyup etki etmek gibi birsey yoktur.Herkezin niyeti,hisleri,nanci farklidir.Bunlar isimlerdir,özeldir.

zona

Kayıtlı Üye
Bir büyü denmiş bir değil denmiş büyü olmasaydı 313 kere okunmalı diye bir sayı verilmezdi niyete göre okunmalı denirdi diye düşünüyorum.Etki süresi var denmiş ne kadar süre geçerli? Bir kere işe yaramasını istiyorum niyete göre bunu ayarlayabilir miyim? Yaptığımda nasıl bozabilirim?