Sevdiğinizin Size Şehvetle Yaklaşması İçin

bendekiben

Elit Üye
Aslında cinsellik bir yerde aşık olma sebebi, şunu farkettim; her şey iyi güzel ama cinsel olarak birbirini tatmin olan çiftler daha mutlu ve daha bağlı. Ben hiç anlamazdın çirkin kızların neden çok yakışıklı sevgilileri olduğunu, sonradan edindiğim bilgiye göre çirkin kadınların libidoları çok yüksekmiş (var öyle tanıdıklarım, hakkatten öyle), (birde bir kadına çirkin demek hiç yakışmıyor ama başka diyecek bir şey bulamadım). Yani eğer karşılıklı tatmin sağlanırsa aşk doğabilir :D

Çirkin diye tabir ettiğimiz kişlerde huy güzelliği olabilir çünkü insan kendini bir konuda eksik hissediyorsa başka taraflarını güçlendirir.Sadece cinsellik bir beraberliği sürdürmek için yeterli olmadığı kanısındayım

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Çirkin diye tabir ettiğimiz kişlerde huy güzelliği olabilir çünkü insan kendini bir konuda eksik hissediyorsa başka taraflarını güçlendirir.Sadece cinsellik bir beraberliği sürdürmek için yeterli olmadığı kanısındayım

Evet sadece cinsellikle ilişki yürümemeli, ama cinsellik en büyük etken. Boşanma sebepleri hep mutsuz ve yetersiz cinsel hayattan kaynaklanıyor. Sonra aldatmalar vs vs vs soğumalar.

bendekiben

Elit Üye
Evli bir bayan olarak şunu anladım aslında erkeklerde sevdikleri bayanla beraber olmayı tercih ediyorlar ama aldatan kişiler genelde ya maymun işhatlılar yada kadının davranışları erkeği soğutuyor.Bir kadın erkeği eğer özgür bırakmaz ise çok üzerine giderse ve çok laf kalabalığı yaparsa bu erkeğin yapmıyacağı varsada yaptırıyor kafesin ağzını açık tut kuş gidebilir ama gitmez ise o zaten senindir bazen riskleri göze almalıyız ayrıca erkeler ilgi bekler annelerine çok düşkün olduklarından aynı ilginin devamını isterler ve en son olarak erkeklere cinselliği bir silah gibi kullanırsanız ters teper bu nedemek bir erkek ile kavga ettiniz veya çok kızgınsın onun cinsel isteğini red ederseniz sırf ona acı çektirmek için bu ona yapılacak en büyük darbe olur ve gardını alır zaten bunu kullanmak erkeğin doğasıyla oynamak gibidir.Neyse konuyu çok saptırdım sanırım uyarı alıcağız :D

• Beğendim
Tepkiler: Ken

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Evli bir bayan olarak şunu anladım aslında erkeklerde sevdikleri bayanla beraber olmayı tercih ediyorlar ama aldatan kişiler genelde ya maymun işhatlılar yada kadının davranışları erkeği soğutuyor.Bir kadın erkeği eğer özgür bırakmaz ise çok üzerine giderse ve çok laf kalabalığı yaparsa bu erkeğin yapmıyacağı varsada yaptırıyor kafesin ağzını açık tut kuş gidebilir ama gitmez ise o zaten senindir bazen riskleri göze almalıyız ayrıca erkeler ilgi bekler annelerine çok düşkün olduklarından aynı ilginin devamını isterler ve en son olarak erkeklere cinselliği bir silah gibi kullanırsanız ters teper bu nedemek bir erkek ile kavga ettiniz veya çok kızgınsın onun cinsel isteğini red ederseniz sırf ona acı çektirmek için bu ona yapılacak en büyük darbe olur ve gardını alır zaten bunu kullanmak erkeğin doğasıyla oynamak gibidir.Neyse konuyu çok saptırdım sanırım uyarı alıcağız :D

Bence konu sapmıyor konu cinsellik ve bu yapılacak duanın etkileri neler olabnilir :cheers2:

bendekiben

Elit Üye
Bende bu türden değil biraz tasavvufi yönden dualar kullanıyorum hem Allaha zikir etmiş hemde isteğimi arz etmiş oluyorum ki bence bu iki amacın birleşmesi daha etkili. böyle bir duayı kullanmak istemem sanırım Bu durumdan müzdarip zamanlarım oldu ama Allahın izniyle o günleri atlattım ama bu kendi çabamla ve anlayışımla oldu

Yakaza

Kayıtlı Üye
sevgili kardeşlerim bu uygulama daha önca bir hocam tarafından denenmiş ve ne ilginçtirki her defasında icabet olunmuştur.sevdiğiniz birinin size cinsel açıdan yaklaşması ve size karşı şehvet duyması için her gün 313 defa okuyun ve siz okudukça niyetine okuduğunuz kişi size karşı olan şehveti artacak

ya cami ya mukaddimel cima:313 defa okundumu niyet söylensin sahihtir şek ve şüpe yoktur kaynak celbul aşikin fi sihruş şeyetin

Allah'ın ismini böyle çirkin duygular için kullanmayın lütfen.Artı yazdığınız kaynak zaten bunun sihir olduğunu belirtiyor."Sihruş" sihir ile alakalı demektir.Sahih demek Hz.Muhammed tarafından söylenmiş aslı olan hadislerdir.Bu gibi kötü işlere Allah ve rasulunu alet etmeyin.Böyle birşeyin sahih olması mümkün değil.

superman

Kayıtlı Üye
burdaki en büyük sorunu anlamadınız sanırım cevap bulunamıyor yada?
yapılan kişi erkek/kadın olsun fark etmez kişi ya başkasına karşı şehvet duyarsa ne olacak ??

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
burdaki en büyük sorunu anlamadınız sanırım cevap bulunamıyor yada?
yapılan kişi erkek/kadın olsun fark etmez kişi ya başkasına karşı şehvet duyarsa ne olacak ??

Evet bunu sordum ama dediler ki sana şehvet duyuyormuş, bu arada 'şehvet'' kötü bir şeymiş gibi geliyor kulağa.

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
Konuyu açan arkadaş sanırım bütün sorularımızın cevabını verir..​

lisi

Kayıtlı Üye
sevgili kardeşlerim bu uygulama daha önca bir hocam tarafından denenmiş ve ne ilginçtirki her defasında icabet olunmuştur.sevdiğiniz birinin size cinsel açıdan yaklaşması ve size karşı şehvet duyması için her gün 313 defa okuyun ve siz okudukça niyetine okuduğunuz kişi size karşı olan şehveti artacak

ya cami ya mukaddimel cima:313 defa okundumu niyet söylensin sahihtir şek ve şüpe yoktur kaynak celbul aşikin fi sihruş şeyetin

birsey sorucam abdest almak gerekiyormu? madem büyü bence gerek yok diye düsünüyorum ama emin degilim tabikide , birde müslüman olmayan biri bunu deneyebilirmi?

Yakaza

Kayıtlı Üye
Sadece arkadaşlara şu hadisi yazabilirim:"Muhabbet ve sair maksatlar için efsun yapmak, iplik okumak veya muska yazmak suretiyle sihir yapmak şirktir." (Ebu Davud)

demonic

Kayıtlı Üye
Sadece arkadaşlara şu hadisi yazabilirim:"Muhabbet ve sair maksatlar için efsun yapmak, iplik okumak veya muska yazmak suretiyle sihir yapmak şirktir." (Ebu Davud)

uyarınız için teşekkürler ancak konuyu fazla dağıtmayın...

cbox

Banlı Kullanıcı
Nakın defalarca bu uygulamma büyüdür iyi düşünün karar verin

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
ben uygulamayı düşünüyorum ..biraz bilgi verirmisiniz uygulama hakkında ..sevdiğimle ayrıldık bu uygulamayı yapsam ne olur acaba ve sevdiğimde uzakta​

mehmet970

Kayıtlı Üye
Ben çıktığım kızların hepsiyle bu duyguları tattım ama uygulama değil , telefonda filan konuşurduk geceleri . Siz ona güveni verdikten sonra karşı taraf da size zamanla ayak uyduruyor .. Şimdiki sevgilim ile de böyle .. Ama o uzakta buraya gelince yaparız diyor çünkü güveni verdim ona ki oda bu durumdan memnun yani oda istiyor ama ileri gitmemek şartıyla. Demem o ki bunlara hiç gerek yok . Tek yapmanız gereken ona güveni sağlamak :) Saygılarımla

rosemimosa

Kayıtlı Üye
benim sormak istedigim sey tek seferde 313 kez okumak sartmidir ornegin gun icinde toplam 313 kez ve ustu okunsa uygun olurmu veya gun icinde akla her geldiginde 40-50 defa okunsa