Levitasyon ile uçmak 2

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Evet uçmak mümkündür, bunu anlayalım ilk önce. Evet size kendi kullandığım bir metodu sunacağım. Yalnız uçamıyorum bunu belirteyim ama büyük bir kademe kat edebiliyorum.
Anlatıma geçeyim.

Yapmanız gereken doğaya odaklanın, konsantre olun ve 3 kere hızlı derin nefes alın, 3 kere yavaş derin nefes alıp verin, 7inci nefesi alıp tutun ve 7 saniye sonra tekrar verin ve doğaya konsantre olun. Konsantre olurken elleriniz yana açık olsun, avuç içleriniz yukarı bulutlara doğru baksın ve hafiflediğinizi imaje edin ve 3 kere şunu tekrarlayın (Beni Uçurun ) Ve daha sonra cidden hafiflediğinizi görebileceksiniz ve belki de çok azda olsa bedeninizin yukarı doğru çekildiğinizi hissedebileceksiniz ve öylede olacak...

2inci metot: Bu basit ama etkili yöntemdir ve bir çok kez denedim. Tekrar konsantre oluyoruz ve ellerimizi aynı şekilde açıyoruz ve bu sefer havayı hissediyoruz. Bakın burası çok önemli, havaya ayak basabilirsiniz. Neyse orayı geçin ve uçtuğunuzu hayal ediyorsunuz. Bedeniniz Öne doğru eğilecektir ve ayaklarınızın arka tabanı kalkacaktır, sonradan şaşırabilirsiniz...

İkisini de denedim az da olsa başarı kaydettim. Levitasyonu gerçekleştirmek, çok büyük bir enerji İstiyor emin Olun.

Bu arada Criss Angel'ın verdiğim videosunda uçmaya başlamadan önce, aynı nefes tekniklerini kullanıyor..
ALINTIDIR

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Repim dolmuş veremedim :) Bir şey merak ediyorum, acaba bunu yaparken ayaktamıyız yatıyormuyuz?

Foras

Kayıtlı Üye
Peki bu gerçekten işe yaryormu.

Kim ne dese yalan olur :) . Şimdi ben başaramam böyle bir şey yok derim siz başarırsınız gerçek dersiniz.
Ama bunu başarmak bu kadar kolay olsa sanırım geliştirebiliriz de. O zamanda çoğu kişi uçar.Ama ben bu zamana kadar uçan görmedim :)

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Tabi zor ama uğraşırsan olur, en azından yerden az bir şey kalkarsın. İnanırsan her şey olur, uçan adamlar var tabi ki mesela Chriss Angel.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@telekinezilevitasyon

Az da olsa başarı kaydettim demişsiniz.
Bunu daha açık anlatırsanız sevinirim.

Yerden mi havalanmayı başardınız?
Yoksa zıplarken biraz yukarı sıçrayabilmek gibi birşey mi?

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
@DreamDuality

Başardım derken, vücudum sanki kuş tüyü gibi hafifledi, sanki kalkar gibi oldum, gözümü açtım olmadı.
Ama bugün denedim, topuğum havaya kalktı, yemin ederim ki..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bir peçete, bir kağt parçası dahil havada kendiliğinden
kalkamıyor. Yerçekimi ve değişmez fizik yasaları var.
Hele de buna bir insanın ağırlığını eklersek en az 45 kilo olsun.
Criss Angel bu konuda varlıklardan yardım alıyor gibime geliyor.
Değilse kendi başına uğraşılarak bir insanın enerjisiyle çok zor.

maceracı

Kayıtlı Üye
İş
Ders,bilgisayarda takılmak,...
acaba bu enerjiyi etrafımızdan mı insanlardan mı yoksa kendimiz den mi karşılamalıyız

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
bazı eğitim seti veren siteleri incelerseniz Criss Angel'e ait bir eğitim seti görüceksiniz ilizyonlarını nasıl gerçekleştirdiğine dair ben izledim adam güzel yöntem bulmuş yani bu yöntemi yutmayacak insan yoktur diyebilirim ancak çok aşırı dikkatlice bakıldığında anlıyabilirsiniz
bu gibi yeteneklerin varolabileceğine inanıyorum ama meydanlara çıkıpta bakın ben uçuyorum diyemez kimse malum halkımızın geneli batıl inanca çok el verişli çıkar birisi deccal hadis-i şeriflerini hatırlatır adamı deccal ilan ederler :D bu dönemde böyle şeyleri halk arasında yapmak kolay değil :))

YasinLY

Kayıtlı Üye
Yazının renginden görülmüyor. Ve bence alıntı paylaşım yapana soru sormayın...

thomas

Kayıtlı Üye
kardeşim levitasyon hakkında detaylı bilgi ve teknik veren kitap varmı bilgi verebilirmisin

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Bir peçete, bir kağt parçası dahil havada kendiliğinden
kalkamıyor. Yerçekimi ve değişmez fizik yasaları var.
Hele de buna bir insanın ağırlığını eklersek en az 45 kilo olsun.
Criss Angel bu konuda varlıklardan yardım alıyor gibime geliyor.
Değilse kendi başına uğraşılarak bir insanın enerjisiyle çok zor.

Bencede varlıklardan yardım alıyor olabilir çünkü havaya kalkınca sabit duruyor kollarını açıyor robot gibi :D kendi uçabilseydi istediği gibi hareket ederdi diye düşünüyorum . sevgi ve ışıkla :)

ifrit

Kayıtlı Üye
Cris Angel,David Kopperfield ve David Blaine bu kisiler,Ifritleri kullaniyor,bunlarin hayatini izledim,yahudi soyundan ve cocuklarindan Kabalanin orijinalinden oyrenib ,bu amelleri,yapiyorlar,ama Kabalanin sirlarini aciklamiyorlar,bana sahsen 100 yil kala lazim degil,Kabala ne istiyorsam secdede ALLAHIMDAN isterim,bir musluman olarak

byrosa

Kayıtlı Üye
İnsan türünde yaratıklar dışarıdan fiziki bir etki olmadan uçamaz. Paylaşmış olduğunuz Levitasyon ile sadece nesnelerin hareketliliğine etki edebilirsiniz. Beyninizi uçtuğunuz şeklinde yanıltmayı başarabilirseniz, Astral Seyahat veya Lucid Rüya gibi ortamlarda uçtuğunuzu hissedersiniz. Bu hiç bir şekilde dışarıya yansımaz sadece beyin ve bilinçaltı ortamında kalır. Gerçekten hafif ve uçmayı arzuluyorsanız, Astral Seyahet'e yönelerek bu işi çok daha kısa sürede elde edebilirsiniz, sevgilerle.

limonnomli

Kayıtlı Üye
3 defa hızlı 3 defa derin derin nefes alarak olan tekniği denedim. Hafiflediğimi hissetmeye çalıştım. Ve dediğiniz gibi ağırlığım öne doğru yoğunlaştı ve topuklarım yükseldi. 2 deneyişimde de böyle oldu ancak dengemi kaybettim. Çok aceleci olduğum için mi oldu ki acaba :(

hillingrose

Kayıtlı Üye
Bu astral seyahat gibi bişey olmasın? Beden değil de ruh çekilir falan mazaallah?