Kader Katsayınızı Hesaplayın

Kimbu

Kayıtlı Üye
Kader sayım 4

"DUVARCI" Yasam carkinizin sayisi kareyi simgeliyor. Bu adalet ve esitlik demektir.Siz ise bu karenin tam ortasinda dort tarafiniz cevrili oldugu icin kipirdayamiyorsunuz. Biraz da hareket ve renk lazim degil mi hayatinizda? Sadece yukariya dogru gelisebiliyorsunuz. Kare yasamin tum pratik yonlerini temsil ediyor. Ama olaylara degisik acilardan bakmayi basaramiyorsunuz.Yasam carkina gelecekte olacak iyi seylerin temeli diye de bakabilirsiniz. Sabirli ve sebatli birisiniz calismaya her an hazirsiniz. Aynen bir duvar ustasi gibi araclariniz mantik ve yontemdir. Sizin icin belirli kaliplar var,onlarin disina cikmayi ise hic akliniza getirmiyorsunuz. Sadik ve guvenilir bir kisisiniz. Ancak muhafazakarlik sizi kisitliyor.Ayrintilar ise sizin bazi cabalarinizin sonuclanmasini engelliyor. Kendi fikirlerinizi baskalarina zorla kabul ettirmeye calismazsaniz ilerlemeniz daha kolay olacaktir. Bir sanatcinin yada mimarin size kavram olarak sundugu bicimi tum ayrintilari ile gozunuzde canlandirabilirsiniz. Bundan sonrada kendi pratik yaklasiminizla projeyi kagida dokebilirsiniz. Kimse sizin icin gorev ve sorumluluklardan kaciyor diyemez cunku nerede guvene ihtiyac varsa orada sizi buluyorlar.

Duvar örmekte üstüme yoktur :D kahretsin ki hepsi doğru, o yüzden kare şeyleri çok seviyorum demek ki :D
güvenli duvarlar arasından hayata bakmak sıkıcı, açık ceza evi gibi... Üstelik ustası da benim!!!

ozmen06

Kayıtlı Üye
9 çıktı hakketen doğru bunların burçlarla bi bağlantısı varmı aklıma gelmişken sorayım teşekkürler.

candokia

Kayıtlı Üye
Bana uyumadı galiba.. 1 çıktı ben öncü bir karakter değilim :/

nazom

Kayıtlı Üye
Kader Sayisi 6
"OGRETMEN" Sizin dunyanizin yoneticisi asktir. Aslinda kime asik oldugunuzun cok da onemi yoktur. Ve evrendeki goreviniz bu Felsefiyi ogretmektir.Amaciniz ise baskalarina yardim etmektir. Aska ve ilgiye olan asiri ihtiyacinizin arkasinda kendinize olan guvensizliginiz yatar. Ailede gerceklestirdiginiz huzuru, cevrenize sonrada tum dunyaya yaymak amaclarin en onemlisi. Kabaliga, bayaliga asla tahammul edemiyorsunuz. Ikili iliskiler tercihiniz. Kalabalikta kendinizi savunmasiz hissediyorsunuz. Muzikten,guzel sanatlardan anliyorsunuz. Yasamin guzelliklerine olan sevginizi bu alanlarda uzmanlasarak dile getiriyorsunuz. Kendinizden cok baskalarini dusunme ozelliginiz, sizi genclerin danismani, yaslilarin sirdasi ve dunyanin ogretmeni yapiyor. Cok ender elestiriyorsunuz. Aslinda sizi rahatsiz eden cok az sey var. Yaninizda sevgiliniz olsun yeter. Gorevlerinizin size yukledigi sorumluluk aslinda gorundugunden de agir.Ancak bu agir gorevlerin onemini gayet iyi biliyorsunuz. Yasamdaki gorevlerinizi yerine getirerek buyuk mutluluga ulasabilirsiniz.

Başkalarını düsünme özelliği bazen kendimi unutmama sebebiyet versede , insanları mutlu görmeyi ve içlerindeki aşkı onlara gösterip hatırlatmayı seviyorum.

melezez

Kayıtlı Üye
Ben de yaptım fakat tabi ki de inandırıcı gelmedi. çünkü kader kişiye özeldir ve bu sayılar ortak bir sonuç veriyor ve kişileri bir gruba topluyor.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ne güzel konuymuş :)
Kader sayım 9, sırf kader sayın 9 olsun diye erken doğduğumu düşündüm :) baya övmüş 9 numarada, moral verdi :)

damned

Kayıtlı Üye
''6'' işte bu her şeyi açıklıyor:)