Kader Katsayınızı Hesaplayın

manifold

Kayıtlı Üye
Bir ara görmüştüm diyim yada öyle hatırlıyorum ilginç olan şimdi yaptım ikisinde de aynı çıktı yani 1 anlayamadım

manifold

Kayıtlı Üye
yada sayısalcı oldugumdan dolayımı beyin çok farklı mı düşündü kusura bakma ben yanılmışım

makedonskodevoyce

Kayıtlı Üye
Benim kader sayim 2 çıktı cok doğru gercekten... Teşekkürler paylaşım için :)

mitos

Kayıtlı Üye
7!
"Tıpkı bir doktor gibisiniz. Sorunlu insanlar aradıklari huzuru sizde buluyor." Sonra da terzi kendi söküğünü dikemez durumuna geliyorum..

mecra

Kayıtlı Üye
7 cikti ama ben karamsar degilim yahu tam tersi pozitif enerjiden olecegim bir gun:D Gozlemci oldugum ve her seyin derinligini merak etmem cok cok dogru, digerleri de dogru ancak bunu vurgulamak istedim:D

ikbal1505

Guest
Kader sayısı 7 çıktı. Tam bana uyuyor. Aşağıda ayıkladığım yazı tam anlamıyla beni anlatıyor. Sevgi ve ışıkla. :)

"MiSTiK" Gozlemci bir yapiya sahipsiniz herseyin ardindaki nedeni aramaniz en buyuk ozelliginiz. Yuzeysel hic bir sey sizi tatmin etmiyor. Tersine merakinizi korukluyor. Mistik konulari, yeni ve eski ilim alanlari ilginizi fazla cekiyor. Tipki bir doktor gibisiniz. Sorunlu insanlar aradiklari huzuru sizde buluyor. Sizin elinizde adeta sihirli bir guc var. Mesafeli tavriniz sizi diger insanlardan ayiriyor. Ancak yasamin derinliklerine inenler sizi anlayabilir,suskun donemlerinize bir anlam verebilir.Nitekim zaman zaman boyle manasizca icinize kapandiginiz oluyor. Insanlar ilk tanisdiklarinda sizden cekiniyor. Dogustan itibarlisiniz adeta. Yeriniz ne olursa olsun daima ilgi uyandiriyorsunuz.Bazen yasam sizin icin bir dus kirikligi olsada daha ogreneceginiz cok sey var.Genelde karamsar ve suskun bir yapiya sahipsiniz.Yalniz da yasamayi basarabilecek nadir kisilerdensiniz. Hayat konusunda bazen umutsuzluga dustugunuz de oluyor. Ancak felsefi bakis aciniz yasamin nereden kaynakladigini ortaya cikaracak kudrette.

dervin06

Kayıtlı Üye
Kader sayım 2 çıktı..."YARDIMCI" Sizi baskalarindan ayiran iki yonunuz var. Taktik ve insan iliskilerinde gosterdiginiz ustalik ve beceri ile ustesinden gelemeyeceginiz hic bir sey yok.Yasaminizdaki anahtar kelime isbirligi. Uyumsuzluk ve tartismali konular sisteminizi hemen etkiliyor. Bu yuzden basiniza boyle bir sey geldiginde butun gucunuzle durumu duzeltmeye calisiyorsunuz. Zarif bir insansiniz bunun yani sira baskalarini da cok dusunuyorsunuz kirmamaya calisiyorsunuz. Bu yuzden cevrenizden dostlariniz hic eksik olmuyor.Kader Carkinin diger sayilarindan daha mucadeleci bir ruha sahipsiniz ( 9'dan sonra ). Ancak yasamin guzel zevklerinden hic mahrum kalmiyorsunuz. 2 rakami toparlayiciligin sayisidir. Ruhunuzun birlestirici yonunu alevlendiriyor. Mutluluguzun temel kosulu ise uyum yaptiginiz hersey de sanki bir sihir var.Çünkü bir kavrami ele alip onun icini doldurmakta üstünüze yok.Baskalarinin yardima ihtiyaci oldugunda ortaya çıkıyorsunuz ama gerektiginde hic kimsenin yardımı olmadan işinizi kendi başınıza halledebiliyorsunuz.

aaalll232

Kayıtlı Üye
7 çıktı ve galiba ilk kader katsayısı ne olabilir sorusu geldiğinde direkt 7 geldi açıklamada bunu destekliyor:lurk5:

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Kader Sayisi 1
"ÖNCÜ" Öncü, lider, yol gosterici ve planlayicisiniz.
Gercekten guclu bir kisiliginiz var. Yeriniz kaptan kosku. Baskalarina boyun egmek sizin icin yabanci bir kavram. Son derece yaratici ve yeteneklisiniz.Dusuncelerinizi bir an evvel yasama gecirmek, gerceklestirmek icin gerekli olan mucadeleci ruhu sizde mevcut. Yukselme hirsi ise yasaminizin temelini olusturuyor.
Arzu ettiginiz basariya ulasmak icin yilmadan calisiyorsunuz. Yoneticilik yeteneginiz oldugu icin Olaylara hemen hakimolabiliyorsunuz.Yasamin her alaninda bu yeteneginiz gecerli.
Kararlilik, guc ve irade hirsinizin Araclari. Ve siz bu araclari Buyuk bir beceri ile kullaniyorsunuz. Zaman zaman bu Niteliklerin olumsuz yonlerini sergilediginiz oluyor.Boyle durumlarda son derece saldirgan olabiliyorsunuz. Oysa istediginizi elde etmenin yolu iliskilerinizde inceligi elden birakmadan halletmek.Bazen elestiren ve emreden oluyorsunuz ama size elestiri yapildiginda kahroluyorsunuz.Aslinda son derece hassas bir kalbiniz var.Bu durumda kalbinizin sesini dinleyin.Kisa zamanda hem liderliginizi hemde dostlarinizi yeniden kazanirsiniz.:)

Spears

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
"Karsinizdakilerin de en az sizin kadar kusursuz ve guvenilir olmasini bekliyor, bu yuzden zaman zaman cok aci cekiyorsunuz."
Kesinlikle doğru.

Juithe

Kayıtlı Üye
İş
Tattoos' helper!(;
Kimse sizin icin gorev ve sorumluluklardan kaciyor diyemez cunku nerede guvene ihtiyac varsa orada sizi buluyorlar.
:) İyiymiş.

raga861

Kayıtlı Üye
benim kat sayım 10 çıktı nasıl olcak bu iş

reidikonto

Kayıtlı Üye
Benim 3 .. ve doğru iyi bir yöneticiyimdir.. :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
10 çıkmaz tekli sayıya indirgenir yani kader katsayınız : 1

nazom

Kayıtlı Üye
Gerçekten ilgi çekici :) ... Benim ki , 2004 = 6 = Öğretmen . :Angel_anim:

duygu12345

Kayıtlı Üye
Kader Sayisi 5
"YAZICI" Dogustan Merkur ozellikleriniz var. Enerji canlisiniz. Ince bir zekanizin yani sira iyimser bir kisiliginiz var.Yasam sizin icin cesaret gerektiren bir macera. Eglenmesini dahasi yasamasini cok iyi biliyorsunuz.Yasamin degiskenligi sizin degisik ve cesitlilige olan duskunlugunuzle tam bir uyum icinde oldugundan yasama rahatlikla ayak uydurabilirsiniz.Dunyanin merkezi olmaktan hoslaniyorsunuz. Ama olmadiginizi bir turlu kabul etmek istemiyorsunuz.Ozgurlugunuze cok duskunsunuz. Ve hic bir seyin sizi ozgurlugunuzden alikoymasina izin vermiyorsunuz. Sozcukleri kullanmada cok basarilisiniz. Bundan dolayi konusmaya dayali mesleklerde cok basarili olursunuz. Eglence ve yazin dunyasinda bir yildiz gibi parlayabilirsiniz.Ancak ustun konusma yeteneginiz bazen sorunlarada yol acabilir. Bilmediginiz konulara dalarak mahcup olabilirsiniz. Degisken bir karakteriniz var. Bu kotu bir ozellik degil. Kimileri icin bir zevk de denilebilir. Size gore akilli insan zamana ayak uydurmak zorundadir.Ihtiyaclarinizin neler oldugunu biliyor ve bu ugurda yapmaniz gerekenlerden kacmiyorsunuz. Sizin icin mutluluga giden yol buradan geciyor.Her ne pahasina olursa olsun almak. Mutluluk kendinizi ifade etmek ve basariya ulasmaktir. güzelmiş :)