Klavye delikanlılarının dikkatine

damned

Kayıtlı Üye
Klavye delikanlıları heryerde...hepsinin kökü kurusun bulundukları forumları batırıyorlar resmen

Apollo11

Banlı Kullanıcı
Helal olsun boyleleri savcılık lafını duyunca bile korkuyolar sanal delikanli bunlar hepsinin köküne kibrit suyu.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Real hayatta yüzümüze karşı gıkı çıkamayacak insanlar sanalde arslan kesiliyorlar.Aynı durumu geçen ki bir yorumumda dile getirdim.Hakaret,dalga ne isterseniz var.Klavyeden sallıyorlar.Bu tıpkı,belinde silah elinde bıçakla dolaşıpta ben bileğime güveniyorum demek kadar saçma bir durum.Sayın yule böyle bir konu açtığınız için teşekkür ederiz.Umarım kimse saygı çerçevesinin dışına çıkmayı denemez bir daha.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ya arkadaşlar olmuş bitmiş bir tartışma üzerinden neredeyse iki sene geçmiş konuyu hortlatmanın anlamı nedir? :/

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
Kolay gelsin :) Sayın Yule Tavsiyem Ne Olursa Olsun Geri Adım Atmayın Tamam Bizde Küçük Olduk Ama Lafımızı Bildik Sonuç Olarak ;)

runnllrunn

Kayıtlı Üye
Bunlar ne oluyor şimdi sayın Yule yeni nesilin modem üstüne koyulmuş tesbihle internet delikanlılığı mı :) ancak kendini bilmez insan içine çıkıp korkak tavırlarla kendinden nefret etmiş insan demeye bin şahit isteyen bu gereksiz nüfus fazlalığı internete girip sinirlerini düzgün insanlardan çıkartmaya çalışıyorlar böylelerini ıslak havluyla döveceksin ki akılları başlarına gelecek kusura bakmayın lütfen biraz ağır olduysa banada çok denk geldi böyleleri.Herşey müstahak bunlara.