Cin(ifrit,demon)Çağırma!

S

SoNoL

Size katılıyorum benimde anlattığım buydu zaten.
Naçizane fikrim; Bu durumda bildiğiniz ve inandığınız gibi davranın. Korkuyada asla yer vermeyin, korkmanızı gerektirecek bir durum yok. Hatta çağırırken isterseniz ak saçlı nurani bir bilgeyi imgeleyin. Neyi imgelerseniz, göreceğiniz varlık öyle görünür gözünüze. Nasıl şartlanırsanız o gerçekleşir.
Dilerim hayırlısı olur, unutmayın insan çok güçlüdür.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Tabi doğru ama keşke bunu bilen kişilerle bu işi yapabilseydim.Çünkü bana yardım edecek bizim burda kimse yok ne yazıkkı.Deneyimli kişiler neyi,nasıl,ne zaman,ne şekilde yapacağını bilirler ama ben kendim öğrenicem tabi tehlikelerini göze alarak

Yakaza

Kayıtlı Üye
Naçizane fikrim; Bu durumda bildiğiniz ve inandığınız gibi davranın. Korkuyada asla yer vermeyin, korkmanızı gerektirecek bir durum yok. Hatta çağırırken isterseniz ak saçlı nurani bir bilgeyi imgeleyin. Neyi imgelerseniz, göreceğiniz varlık öyle görünür gözünüze. Nasıl şartlanırsanız o gerçekleşir.
Dilerim hayırlısı olur, unutmayın insan çok güçlüdür.

Teşekkürler kendim çözdüm sonunda.Yakında yeni bir konu açıcam ilk yaptığım cin çağırmayı anlatıcam.Belki de video koyarım.Birşeyler hissediyordum ve sonunda kendim anladım.

Ken

Kayıtlı Üye
Teşekkürler kendim çözdüm sonunda.Yakında yeni bir konu açıcam ilk yaptığım cin çağırmayı anlatıcam.Belki de video koyarım.Birşeyler hissediyordum ve sonunda kendim anladım.

Bende arkadaşımı ciddiyete bir bağlasam, sitede soğan kabuğuyla verilen bir uygulama okumuştum, onu yapacağım ama kendisi biraz güldüğü için ister istemez çağırma işlemi de gidiyor. Riyazet yaptıktan sonra denemeyi düşünüyorum...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Arkadaşım soğan,sarımsak kabukları onların paralarıdır diye biliyorum.O şekilde bir uygulama okumadım.Ama olayı kendim çözüm.Yakında siteye videolu bir cin çağırma konusu açmayı düşünüyorum ama umarım açarım çünkü çok sıkı çalışıyorum bazen mecburi mesayi yapıyorum eve çok yorgun dönüyorum yemek yiyor biraz tvye bakıp uyuyorum yani zamanım kısıtlı ama denicem gene.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
ya sizene cin çağırıp ne yapıcaksın diyenler sizene ? siz gidin ibadetinizi yapın kimseye akıl vermeyin kimseye karışmayın kimsenin aklına girmeyin ve bir konuda daha ilk sayfa da ilk bölümde eğer yapmayın etmeyin gibi yorumlar yazılmasın deniliyorsa hiç yazmayın kendiniz korkaksanız kendinize saklayın korkularınızı.Bir çoğunuzun aklına bile gelmiycek şeyleri denedim çağırmak için hiç bir şekilde bana gelip görünmüyorlar bir şekilde ama anne ve babama görünüyorlar tek bana görünmüyorlar.Ve arkadaşa katılıyorum cin çağırmak için gerek yok 30 gün beklemeye şeytanla konuşmak için gerek yok kan akıtmaya mö 2 ye gitmeye çalışmıyoruz saçma sapan bir ton konu var aslı astarı bilinmeyen garanti denilip konuyu açanının alıntı yaptığını söylemeyen bir çok boş laf var forumlarda.Kaçı gerçek ?? Hiç biri..tek inandığımve bildiğim şey şu eğer ki cinlerle yada herhangi bir varlıkla konuşmak istiyorsan bırak dini cinler her zaman vardı değil mi ? putperestlik zamanında yaratılmadı mı onlar? o zaman nerdelerdi ? putlara tapanlara cin uğramıyor muydu ? yani bunun gibi yüzlerce farklı örnek var kafir cin müslüman cin hristiyan yahudi yakında atesiti de çıkarsa şaşmayın..Cin şeytan aynı kefededir benim için.Cini çağırmak istiyorsan şeytana da alışmalısın çünkü cinden gelip senle oturup iki el pişti oynamasını emin ol ki istemezsin ve istediklerini de o cin sana hayatta veremez ki öldüğün de o güzel cennetin kapıları sana çoktan kapanmış olucak..Bu yazdığım konuyu açan arkadaşa değil sakın yanlış anlamayın sadece aklımdan geçenleri yazdım haa birde cinlerden korkanlar ve üç harfliler diyen acizler var ya ... yesinler dediğim de 3 noktanın ne olduğunu herkes okuyabiliyor yani cinler de bizlerden geri değiller :)

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
La İlahe İllallah Muhammeden Resullullah <3 Kalpten kelime-i tevhid getirin HasbinAllah ve nimel vekil diyin 8 9 10cu kattaki demonlar gelsin yine bişey yapamazlar ;)

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Yemin ederim çok fena kahkaha atıyorum şu an şaka mısınız Allah aşkına :D