Cin(ifrit,demon)Çağırma!

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Öncelikle yazdığınız cevap için teşekkür ederim.Ancak müslümanım ve maji ile alakam kesinlikle olmaz.!/ yaşındayken bir gece uykudan uyandığımda kısa boylu zifiri kara bir yaratık gördüğümü ve araştırmalarım sonunda bunun cin olduğunu öğrendiğimi daha önce forumda yazmıştım ama şuan zamanım çok kısıtlı ikindi namazını kılıcam biraz müsaade edin 15-20 dakika kadar gelicem.

Maji ile işim olmaz müslümanım diyorsunuz ama demon çağırmak istiyorsunuz, burasını anlayamadım. Ayrıca majikal çember dediğim şeye netten bakabilirsiniz, bunu yapmadan demon çağırmak da sizin insiyatifinizde.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Maji ile işim olmaz müslümanım diyorsunuz ama demon çağırmak istiyorsunuz, burasını anlayamadım. Ayrıca majikal çember dediğim şeye netten bakabilirsiniz, bunu yapmadan demon çağırmak da sizin insiyatifinizde.

Şimdi şöyle .......'e sorduğum cin çağırmak caiz midir sorusuna ....... Cinlerin varlığının hak olduğu cinlerle iletişim kurmanın insanı dinden çıkarmayacağını ancak insanın psikolojik hayatı üzerine olumsuz etki edeceğini yazdı.Yani cin çağırmanın caiz olduğunu.

....... =Diy.... Türkiyenin din konusunda yetkili olan kurumu.Belki isim vermem yasak olur diye yazmadım bilmiyorum tabi ama siz anlamışsınızdır.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
ben ilerleyen zamanlarda bir cin daveti yayınlayacağım...adobe reader dosyasını word dosyasına çevirip yayınlayacağım...biraz uzun kopyalayacam da...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
ben hiç riyazet yapmadım ve istedigimi çagırıyorum kuran esma...

Yakaza

Kayıtlı Üye
ben hiç riyazet yapmadım ve istedigimi çagırıyorum kuran esma...

Zaten riyazetle olacak şey değil ilk yazıma bakarsan yazdığımı görürsün.Bende yeni yeni anlıyorum.Kendim keşfettim bazı şeyleri.Öyle zikirlerle olacak şey değil bu.

musashi

Banlı Kullanıcı
bilader sen çağır eğer başarılı olursan burdan yaz , bizide bilgilendir.
merakla sonuçları bekliyorum :)

furkan40

Banlı Kullanıcı
Zaten riyazetle olacak şey değil ilk yazıma bakarsan yazdığımı görürsün.Bende yeni yeni anlıyorum.Kendim keşfettim bazı şeyleri.Öyle zikirlerle olacak şey değil bu.

Riyazet nefsine hükmetmeyi ve ruhaniler üzerindeki korkuyu azaltır.Benim tavsiyem çağırmadan önce 3 gün oruç tutmanız ve Ayetel Kürsi ile koruma çemberi yapmanızdır.Selametle :)

luce

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese selam olsun.Forumdaki bütün cin çağırma konularına baktım.Tekrar (ben benim gibi düşünen insanlar için soruyorum).Cin nasıl çağırılır?Tecrübe edenler var mıdır?(Ben şahsen riyazetle oruç tut,dünya kelamı konuşma,inzivaya çekil,halvete gir 3000 defa şunu oku yok 5000 defa bunu oku gibi şeylerle bu işin olacağını sanmıyorum).Çünkü eğer bu şekilde çağırılsaydı cinlerle sadece müslümanlar iletişim kurabilirdi değil mi?

1)Lütfen forumdaki yazılarla ilgili link vermeyin çünkü hepsine baktım.

2)Lütfen neden bu işlere giriyorsun,korkarsın,sonra pişman olursun vs..gibi insanı vazgeçirmek için yazılar yazmayın.Ben ve benim gibi düşünen arkadaşlar her türlü tehlikeyi göze alıyoruz.

3)Ve lütfen gereksiz konuyu saptırcı yazılar yazmayın ciddi olun.

4)Konuyla ilgili bilgisi olan varsa yazsın,bilgisi olmayanlar lütfen yorum yapmasın.

5)Bana pm de atabilirsiniz eğer bazı şeylerden çekiniyorsanız.

Şimdiden teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

Doğaütü bir varlık çağırmak demek karşınızda garip bir yaratık görmek değildir. Onun metapsişik enerjisini algılamak, onunla temas kurduğunuzun göstergesidir. Aynı şekilde onunla konuşmak, iletişim kurmakta bir insanla konuşmak gibi olmuyor. Telepati kurabilmeniz gerekiyor. Mesela hipnotik medyomlar sezgisel olarak iletişim kurabilirler. Hatta eski çağlara kadim uygarlıklara göz atarsanız yine majisyenlerin (özelde eski mısır rahiplerinin) aynı yolla iletişim kurduklarını görürsünüz.

Size bir tüyo vereyim. Bunun dışında bir çok iddia duyabilirsiniz mesela;

-Demon çağırdım kurt suratlı at bacaklı gorile benzeyen bir varlık geldi..
- Cin çağırdım eşyalar oynamaya başladı
- Demon çağırdım kulağıma fısıldadı rüyama girdi karartı gördüm vs vs...

Böyle bir sürü hikaye var. Siz 2 aydır bu konularla ilgileniyorsunuz. Ben 4 senedir yoğun bir şekilde parapsikoloji konularıyla ilgileniyorum. Açık konuşmak gerekirse pratik faaliyetlerim sayıca azdır. Çünkü bu işlerin ne kadar dikkat gerektirdiğini bildiğimden 4 yılımın belkide büyük bölümünü okumaya ve üstünde kafa yormaya verdim dersem yalan olmaz. Pratik faaliyetlere geçişinizi sağlayan sizin sahip olduğunuz teorik birikimdir. Ama bir yerde sizede hak vermiyor değilim. Bu tür konularla ilgili elde edebileceğiniz neredeyse çok az kaynak var.

Size doğrusunu söyleyeyim. Eğer sonuç odaklı bir çözüm, bir formül bekliyorsanız insanlardan size verebilecekleri bir formül yok. Eminim internette cin-demon nasıl çağrılır diye bir sürü başlık karıştırmış ve çoğunu denemişsinizdir. Ve bir netice alamamış olmanız çok normaldir. Çünkü varlıklarla iletişim öyle sanıldığı gibi 2 mum tütsü yakıp bir iki mantra, dua okuyup yere pentagram çizmekle olmuyor. Bu sitede yada başka sitelerde yazılan formülleri paylaşan insanların emeklerine saygı duymakla beraber şahsen ben bunların %99'una itibar edemeyeceğim.

Kendinize bir yol arıyorsunuz! Bir çıkış yolu ama inanın kimse size hazır denenmiş bir yöntem sunamaz. Bunu sizin "oluşturmanız" gerekiyor. Bu yöntem oluşturma şeklide sizin bilgi seviyenizle eşdeğerdir.

Gelelim şu tüyo verme konusuna. Bu anlatacağım şey her zaman yapıldığı gibi bir formül yada yöntem sunmak değildir. Doğaüstü bir varlıkla nasıl irtibat kurulur?

Vahiy sözcüğünü biliyorsunuz zaten. Dinlerde peygamberlere "vahyedilen"olarak biliriz. Çoğu kimse bu sözcüğün gerçekte anlamını bile bilmez. Vahiy deyince "tanrı ile kişi arasında aracı olan bir varlık" diye bilinir ki işin aslı hiç öyle değildir. Evet peygamberlerin tanrı yada tanrının melekleriyle iletişim kurma şekli budur. Vahiy; içe doğuş anlamına gelir. Zaman zaman duyarız özellikle halk arasında "içime doğdu" söylemi yaygındır. Bir şeylerin olacağı içinize doğar ve bu gerçekleştiğinde hayretler içinde kalırsınız. Vahiy dediğimiz durumda buna benzer ama bunun çok daha abartılmış, çok daha gelişmiş bir şeklidir. Yukarıda hipnotik medyomların varlıklar ile bu şekilde iletişim kurduğundan söz etmiştim.

Yani demek istiyorum ki, iletişim kurmak istediğiniz varlıklar (adı cismi her ne olursa olsun) madde ötesi (anti-madde) varlıklarıdır. Ne yüzü, ne gözleri, ne ağzı, ne de ses telleri vardır. Bir ruh, bir enerjidir karşınızdaki. Onu hissetmeniz radyasyonu hissetmeniz gibidir. Bunu algılayabilmek içinde ne kadar "hassas" bir yapıya sahip olmanın önemini de sanırım şimdi anlamış bulunuyorsunuz.

Anlattıklarımın size şimdilik yeteceğini düşünüyor ve başarılı olmanızı temenni ediyorum ...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Şunu belirtmek isterim.Tekrar yazıcam.Ben 17 yaşındayken Daha kalbimin ilk islama ısındığı zamanlarda aklıma hiç gelmeyecek Allaha islama peygamberlere küfürler iğrenç düşünceler falan gelmeye başladı ben diyordum kendi kendime noluyor bana falan(Allaha dua ediyorum tabi) bir gece sağ tarafıma dönük yatmışım ben lambalar açık uyurum gene her zamanki gibi erken yatıp gece yarısı kalkarım bir kalktımda ne göreyim başucumda kısa boylu zifiri kara bir yaratık gözlerimi açar açmaz hemen biraz geriye çekildi.Sanki kulağıma bişeyler fısıldıyo gibiydi.Sonra da çok hızlı bir şekilde odamdan çıktı gitti(odamın karşısında duvar var duvarın içinden geçmedi normal bizim kullandığımız yolu kullandı) tabi ben o şokun etkisiye birkaç dakika yatağımdan kıpırdamadım sonra cesaretimi topladım annemlere falan baktım uyuyolar sabah kadar uyumadım bütün ışıkları açtım tvyi açtım falan.Benim cinlerle ilgili ilk tecrubem buydu.Tabi korkumdan kimseye birşey anlatamadım ne aileme nede arkadaşlarıma bana deli derler diye daha sonra da kendimi halisulasyon gördüğüme inanadırdım(ki sanrı görmediğime emin olmama rağmen).Ama bu olaydan 2 yıl sonra falan arkadaşımla normal konuşurken bana hiç karabasan gördün mü dedi kısa boylu kara birşey dedi.Tabi aklıma yaşadığım bu olay geldi.İnternetten araştırdığıma göre gördüğümün sufli bir cin olduğunu söyleyebilirim.Yani bu durumu yaşamış biri olarak cin çağırmak istiyorum.

Foras

Kayıtlı Üye
her zaman durust ve saygili davranin. kotu yolda kullanma ve emir vermekten kacinin!
bir demon cagirmak icin dogru yontemler:
1- cagirmaya yeltendiginiz demonu taniyin. Butun demonlar insan yanlisidir.
2- neden cagirdiginizla ilgili kesin bir kaniya varin.
3- bir demondan yardim istedigimizde karşiliginda bir şey teklif etmek dogru olan şeydir. bu, hem sizin hem de demonun kabul edecegi bir $ey olmalidir. yaşli tanrilar icin degerli olan şey durustluk, cesaret ve dogruluktur. yapamayacaginiz bir şey icin soz vermeye kalkmayin! (ciddiyim yapmayin bunu)
4- demonla iletişime gececeginiz metodu iyi bilin.
tanimadiginiz bir demonu cagirmadaki en onemli adimlardan birisi de, şeytan'in araciligiyla cagirmaktir.
bu konu hakkindaki sebepler onemlidir. butun demonlar şeytan'in demonlari olmadiklari icin insancil degillerdir (diger taraftan olanlar). dişardan birisine sorun cikartan bir demonun, kabul edilmiş bir sataniste gayet arkadaşca yaklaştigini ogrenmiştim.
toplulugumuz icinde ogrendiklerimden daha fazlasini kendi tecrubelerimle ve denemelerimle ogrenmiştim. tecrube her zaman en iyi ogretmendir.
demonla iletişime gecmek icin bir kac seviye vardir.
1- demon bize duşunce yolumuzla konuşur (telepati). başlangicta fiziksel yeterliligi olmayan insanlar icin zor olabilir fakat guc meditasyonu ve tecrubeyle bu telepatiyle goruşmeler zaman icerisinde daha da kolay bir hale gelir
2- demonu gorur ve işitiriz. bu daha guclu ve iletişime acik insanlar icin gecerlidir.
3- demonun enerjisini cagiririz. bu cok daha guclu ve manyetik bir safhadir. guclu bir aura ile cevreleniriz. bu sirada demonun bizimle surekli konuştugunu duyar, ayrica demonu goruruz.
4- cagirma esnasinda demon bir ayna yansimasinda, tutsu dumani icerisinde veya başka bir koşulda (kristal kure de olabilir bu) konuşur ve gorunur. bu metod yeniler icin daha iyidir. eger hislerimiz yeterince kuvvetliyse ve demon istiyorsa bize dokunduklarini duyabiliriz.
5- hissedilebilir kontakt: odadaki eşyalar yerinden oynarlar. demonun fiziksel kaniti tamamiyle aciktir.
metodlar
cagirmak istediginiz demonun sigilini temiz bir kagida ister cizin ister ister kopyalayin isterseniz ciktisini alin. yalniz oldugunuzdan ve rahatsiz edilmeyeceginizden emin olmaniz onemlidir. gozlerinizi kapatin ve sigili mumkun oldugu kadar birebir olarak zihninizde canlandirin. zorlaniyorsaniz gozlerinizi acip en iyi sonucu alana dek sigile bakabilirsiniz. bu esnada surekli olarak demonun adini zikredin.
aşagidaki duayi yazin:
"efendi şeytan, lutfunla zihnimde oluşturdugumu gercekleştirmen ve arzumu yerine getirmen icin sana dua ediyorum. kudretli şeytan, tek olan ve sonsuza dek yaşayacak olan. sana _______ (demonun adi)'in benimle olmasi ve bu sayede sorduklarima dogru ve guvenilir cevaplar vermesi icin yalvariyorum. boylelikle arzuladigim sonuca ulaşabilirim. tum mutevaziligimle ve saygimla bunu bana bahşetmeni diliyorum efendi şeytan." demon farkli yollarla gorunebilir. (yukarida da anlatmiştik gerci)
- aynada yansiyarak
- tutsu dumani icinde
- direkt olarak (yeterli guce sahip olan bir inisiye olmak gerekir)
alaninizi hazirlayin. ilk cagirma ayinleriniz gece yapilmalidir. bunun nedeni, geceleri daha sessiz ve rahatsiz edilmeyeceginiz bir ortamda calişabileceginiz icindir. bir kere iletişime gectiginizde, daha sonrasinda surekli olarak bu ayini yapmaniza gerek yoktur. demon bize her an telepati yoluyla ulaşabilir ve zihinsel olarak goruşebiliriz.
ihtiyaciniz olanlar:
- rahatsiz edilmeyeceginiz sessiz bir ortam
- ucuz ve dandik olmayan bir tutsu (gidip de bir iki milyonluk tutsuler almayin). ayini rezil edecek kokular sacan sacma sapan tutsuler kullanmaktan kacinin.
- bir ya da daha fazla siyah veya mavi renkte mum. siyah tercih sebebidir ama bulamadiniginiz durumlarda mavi de olabilir (bunu aciklamiştik daha onceden). ayrica edinebiliyorsaniz demonun renginde bir mum da kullanabilirsiniz.
- demonun sigilinin cizili oldugu kagit.
sigil ile işiniz bittiginde onu kişisel defterinize veya kendi ayin kitabinizin icine koyabilirsiniz. sigile her zaman saygiyla yaklaşin ve asla yakmayin! sigil yeniden kullanilabilir.
dokuz tabanli daireler cizmeyin. demonlar dairelerden nefret ederler (yine suleyman). demonlara saygiyla yanaşin ve karşiligini aldiginizi goreceksiniz.
şeytan'a ricanizdan sonra pozitif enerji ile dolacaksiniz. bu iyiye işarettir ve devam etmenizde bir sakinca yoktur. eger herhangi bir nedenden oturu demon cevap vermiyorsa başka bir zaman deneyin. cogu zaman demon gorunur fakat yeni başlayanlar fiziksel olarak hazir olamadiklari icin bunu hissedemezler. cogu insan demonu gormek icin bu ayini birden cok kez yapmişlardir. genellikle demon cevaplar fakat cogu bunun farkina varmaz. anlatilanlari sirasina gore anlamaniz gerekmez. farkindalik en onemli şeydir burada.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Sana yazmıştım gene yazıyorum müslümanım ve siğil ve vefkle işim olmaz.Çünkü bu büyüdür.Allah bakara102de açıkça "Yemin olsunki büyüyü satın alanların ahiretten bir nasibi olmadığını anladılar karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötüdür keşke bunu anlasalardı" diyor.Hz Muhammed de bir hadisinde insanı helaka sürükleyen şeylerden bahsederken ilk sırada şirki ikinci sırada ise büyüyü söylemiştir.O yüzden siğil ve vefk kullanamam çünkü büyüdür.Ama cin sadece büyüyle çağrılmaz büyüsüzde çağırılır benim bildiğim.Artı hep bahsediliyor Süleyman peygamber büyü yapmamıştır.Bu yahudi uydurmasıdır.Halbuki Süleyman büyü yapıp kafir olmadı ama şeytanlar kafir oldular bakara102.Çünkü hep bahsediliyor king solomon mühürleri falan diye öyle birşey yok.

Foras

Kayıtlı Üye
Sana yazmıştım gene yazıyorum müslümanım ve siğil ve vefkle işim olmaz.Çünkü bu büyüdür.Allah bakara102de açıkça "Yemin olsunki büyüyü satın alanların ahiretten bir nasibi olmadığını anladılar karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötüdür keşke bunu anlasalardı" diyor.Hz Muhammed de bir hadisinde insanı helaka sürükleyen şeylerden bahsederken ilk sırada şirki ikinci sırada ise büyüyü söylemiştir.O yüzden siğil ve vefk kullanamam çünkü büyüdür.Ama cin sadece büyüyle çağrılmaz büyüsüzde çağırılır benim bildiğim.Artı hep bahsediliyor Süleyman peygamber büyü yapmamıştır.Bu yahudi uydurmasıdır.Halbuki Süleyman büyü yapıp kafir olmadı ama şeytanlar kafir oldular bakara102.Çünkü hep bahsediliyor king solomon mühürleri falan diye öyle birşey yok.

Nasıl isterseniz . Sizin inancınıza kalmış bir mesele.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Evet ama dediğim gibi vefk,siğil,tütsü,zikir,riyazet,oruç,halvet vs.. kullanmadanda çağırılabilir.Ben bazı şeyleri kendim konuya yoğunlaşarak anladım,anlıyorum.Bir nevi frekans diyeyim.

ekirek24

Kayıtlı Üye
1myht konunu okudum bunu çok iyi bilen bir üstadla yap ritüeli emeklemeden koşmak olmaz hiçbir demon boşa gelmez şeytani varlıktır gelsede gözükmez senin yedi secereni bilecek kadar güçteler cinden bahsetmişsin cin daha düşük seviyelidir. sembol adak korunma çemberi gerek yoksa yerden yere çalarlar :))) bu tarz ritüel tek başına olmaz üstad gerek gizli mabet tam yeri kimi arkadaş havvasla karıştıyor demon çağırmak havasla havas islamidir,alakası yoktur şeytani varlık çağırıyorsun burda iyi üstadlar var konular açmışlar ritüelleri öğrenin önce astral varlık sınıflarını öğrenin size başarılar ritüelinizde

Yakaza

Kayıtlı Üye
1myht konunu okudum bunu çok iyi bilen bir üstadla yap ritüeli emeklemeden koşmak olmaz hiçbir demon boşa gelmez şeytani varlıktır gelsede gözükmez senin yedi secereni bilecek kadar güçteler cinden bahsetmişsin cin daha düşük seviyelidir. sembol adak korunma çemberi gerek yoksa yerden yere çalarlar :))) bu tarz ritüel tek başına olmaz üstad gerek gizli mabet tam yeri kimi arkadaş havvasla karıştıyor demon çağırmak havasla havas islamidir,alakası yoktur şeytani varlık çağırıyorsun burda iyi üstadlar var konular açmışlar ritüelleri öğrenin önce astral varlık sınıflarını öğrenin size başarılar ritüelinizde

Ne yazıkki o çok iyi bir üstad bizim burda yok

muhsin iyi

Kayıtlı Üye
çağırman gerek yok yanındalar zaten. nefis engeli yüzünden konuşamıyorsun. o da ramet. zira bir musallat oldular mı çok sıkıntı çekersin. akıl hastanesined yatan vakaların yüzede 99 u bu yüzdendir. başka işin yok mu. onları yanında gezdireceğin hayvan mı sanıyorsun. müslüman cinler değil mutlaka kafirleri gelir. ve niyetleri kin ve intikamların gerçekleştirmektir.

kibere

Kayıtlı Üye
Merhaba, ben de tecrübelerimi paylaşmak istedim. Ben, kardeşim ve arkadaşlarımızla çocukken keşfettik ruh çağırmayı. Orta birinci sınıftaydım ve oyun haline getirmiştik bu işi. Kağıtlara harfler yazıp fincana parmağımızı koyar ve 10-15 dakika kadar konsantre olup beklerdik. Bir sürü farklı ruh gelmişti. saatlerce sohbet ederdik. Biz sorardık fincan harflere yönelirdi.Gelenlerden ben cinim diyenlerin sayısı bir ya da ikiydi. Hiçbir zaman kendi rızasıyla gitmediler biz çocuk aklıyla fincana üfler gönderdiğimizi düşünürdük. Hiçbirimizin başına bir şey gelmedi. Yıllar sonra tekrar gelir mi diye düşünüp üniversitede yurttaki odamızda çağırdık. 5-6 kişi saatlerce sohbet ettik, sonra aramızdan korkanlar oldu ve bir daha çağırmadık.
Ha bir de şunu ekleyeyim. Geleceği bilen hiç olmadı ama o yanımızda olmayan biri için, şu kişi şu anda ne yapıyor diye sorduğumuzda hep doğru cevapları aldık. Beynimizden geçenleri de hep doğru şekilde yazdı. Benim en çok etkilendiğim kısım bu olmuştu...

Yakaza

Kayıtlı Üye
çağırman gerek yok yanındalar zaten. nefis engeli yüzünden konuşamıyorsun. o da ramet. zira bir musallat oldular mı çok sıkıntı çekersin. akıl hastanesined yatan vakaların yüzede 99 u bu yüzdendir. başka işin yok mu. onları yanında gezdireceğin hayvan mı sanıyorsun. müslüman cinler değil mutlaka kafirleri gelir. ve niyetleri kin ve intikamların gerçekleştirmektir.

Yazdığım ilk mesajı okur musun lütfen

• Beğendim
Tepkiler: Ken
S

SoNoL

Bazı arkadaşlarımız çok güzel yazmışlar, ama anladığım kadarıyla tatmin olmamışsınız.
Konunun uzmanı değilim; benimde varlığını hissettiğim ve işittiğim, rüyamda gördüğüm... reelde de gördüğüm bir takım gölgeler var. Bu konularda yeterli olgunluğa eriştiğime inanmadığım için iletişime geçmedim. İletişime geçmeniz için sizinde dediğiniz gibi, bir takım riyaziyetlere gerek yok aslında. Daha doğrusu anladığım kadarıyla ritüel gerektirecek varlık istemiyorsunuz. Uzman olmayan beni ne kadar dinlersiniz bilemiyorum ve ne kadar yardımı olabilir bilemiyorum ama; Önce korunma için tekli sayı olarak Ayetel Kursi' yi mutlaka okuyun, sonra konsantre olun ve iç sesinizle konuşun, davet edin. Son derece saygı çerçevesinde olmalısınız. Farzedinki reelde karşınızda her konuda bir üstat var, ona ulaşamıyorsunuz ve bir şans olarak ulaştınız. Saygı ve sevgi ile rica etmelisiniz. Hemen gelemeyebilirler, bunu tekrar edin ve hiç bıkmadan yapın. Bu aslında sizin manevi gücünüz ve vereceğiniz enerji ile alakalıdır. Daha önce paylaşılan dualar, ve diğer riyazetler aslında enerjinizin, auranızın güçlenmesi içindir. Eğer yeterli enerjinizin ve güçlü bir auranızın olduğuna inanıyorsanız ve hissediyorsanız; tamamen konsantre olun ve davet edin. İnanç çok önemlidir, inanarak ama gerçekten inanarak şüpheye düşmeksizin çağırdığınız vakit gelecektir. Konsantre olmanız için mum ve tütsü, sizi motive edeceği için arkadaşlar önermişler.
Yeterki isteyin iç sesinizi dinleyin, ve objektif olun kendinize karşı. Duyduğunuzu, gördüğünüzü zannedebilirsiniz. Bu nedenle kendinize karşı objektif olun önermesini yapıyorum. Çünkü şizofreniyle ince bir çizgi vardır arasında, o çizgiye gitmemeniz adına, kendinizin iç sesini dinlerken mantığınızı asla elden bırakmayın.

Yakaza

Kayıtlı Üye
Bazı arkadaşlarımız çok güzel yazmışlar, ama anladığım kadarıyla tatmin olmamışsınız.
Konunun uzmanı değilim; benimde varlığını hissettiğim ve işittiğim, rüyamda gördüğüm... reelde de gördüğüm bir takım gölgeler var. Bu konularda yeterli olgunluğa eriştiğime inanmadığım için iletişime geçmedim. İletişime geçmeniz için sizinde dediğiniz gibi, bir takım riyaziyetlere gerek yok aslında. Daha doğrusu anladığım kadarıyla ritüel gerektirecek varlık istemiyorsunuz. Uzman olmayan beni ne kadar dinlersiniz bilemiyorum ve ne kadar yardımı olabilir bilemiyorum ama; Önce korunma için tekli sayı olarak Ayetel Kursi' yi mutlaka okuyun, sonra konsantre olun ve iç sesinizle konuşun, davet edin. Son derece saygı çerçevesinde olmalısınız. Farzedinki reelde karşınızda her konuda bir üstat var, ona ulaşamıyorsunuz ve bir şans olarak ulaştınız. Saygı ve sevgi ile rica etmelisiniz. Hemen gelemeyebilirler, bunu tekrar edin ve hiç bıkmadan yapın. Bu aslında sizin manevi gücünüz ve vereceğiniz enerji ile alakalıdır. Daha önce paylaşılan dualar, ve diğer riyazetler aslında enerjinizin, auranızın güçlenmesi içindir. Eğer yeterli enerjinizin ve güçlü bir auranızın olduğuna inanıyorsanız ve hissediyorsanız; tamamen konsantre olun ve davet edin. İnanç çok önemlidir, inanarak ama gerçekten inanarak şüpheye düşmeksizin çağırdığınız vakit gelecektir. Konsantre olmanız için mum ve tütsü, sizi motive edeceği için arkadaşlar önermişler.
Yeterki isteyin iç sesinizi dinleyin, ve objektif olun kendinize karşı. Duyduğunuzu, gördüğünüzü zannedebilirsiniz. Bu nedenle kendinize karşı objektif olun önermesini yapıyorum. Çünkü şizofreniyle ince bir çizgi vardır arasında, o çizgiye gitmemeniz adına, kendinizin iç sesini dinlerken mantığınızı asla elden bırakmayın.

Size katılıyorum benimde anlattığım buydu zaten.