Başıma gelmiş olaylar

CrazyHeroDeno

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Meraba sayın üyeler.Foruma yeni katıldım yaşım 16.Gördüğüme göre burdaki erkez en az 1 kere garip veya korkunç birşey yaşamış.Benimde başıma gelen olayları size anlatmak istiyorum.

13 Yaşıma gelmiştim ve evimiz çok küçükü.Yeni bir eve taşınıcakıtkki bir ev bulduk ve taşındık.Ev çok büyüktü 4+2 di kocamandı.Eve taşındık tabi anca mobilyaları felan yerleştirdik.Daha bilgisayar ve televizyonlar kurulmamıştı.Evin arka arafı vardı çok ıssızdı ve çok korkunçtu.Annem beni okuldan aldı ve eve getirdi.Çok sıkılıyorum felan dediğimde ev büyük evi incele odanın yarısını yerleşirmedik bir bak nereye ne koyalım sen söyle dedi.Benimde aklıma babamın tamir aletleriyle oynamak geldi.Arka balkona gittim ve çekiçle felan oynarken armadan büyük adım sesleri geldi bende haliyle annem sandım anne bana nesquik yaparmısın dedim ve adımlar durmuştu arkamdan çok hızlı nefes alma sesleri duydum arkama bakığımda ise kalpten gidicektim.Korkudan nefes alamıyordum yüzüm morarmıştı önümde çok uzun boylu bir kadın vardı yüzünün bazı yerleri kanlıydı ve bana çok korkunç bir şekilde bakıyordu.Bana son bir kere baktı ve sola dönüp gitti.İnanamıyordum çünkü hayatımda başıma böle bir olay gelmemişti.Çekiçi alıp odaya doğru koştum ama kimse yoktu.Ağlayarak anneme gittim ve anlattım.Annem hayal görmüşsündür felan dedi.Ben hala olayın şokundaydım.Birkaçgün Evde çok şiddetli ayak sesleri duyuyordum çünkü annem çalışıyordu annem 6ya doğru babam 8 e doğru geliyordu.Bende eve servisle geliyordum.Evde siyah gölgeler görüyordum haraket eden.Arık annem gelene kadar dışarda bekliyordum.Hep yanımda bıçak taşıyordum sanki bişey bana saldırsa kendimi koruyacaktım:).Odama giricekken eğer gerçeksen mutfaktan dolabı aç ve birşey düşür dediğim an mufak dolabı açıldığını ve bir kırılma seis duydum.Hemen koşum gerçektende dolap açıktı ve bardak kırılmıştı.Bu olaylar böyle tekrarlandı artık geceleri beni uyutmuyorlardı 14 yaşıma gelmiştim.Geceleri birşey beni uyandırıyordu ve uyandığımda hep önümde siyah bir gölge vardı birgün sandalye yere düşüyordu gece hatta birgün uyandığımda yatak öyle bir sallanıyorduki aklımı yitiricekim.Beni psikolokalara ve doktorlara götürdüler ama birşey çıkmadı.Okulda gerçektende başarılı bir öğrenciydim.Ama bu sınavlarımı düşürüyordu,öğremenlerim annemi arayıp söylüyordu.Artık babamlarda bana inanıyordu evimize mevlut okutturduk,beni hocalara göürdüler sayidende 3-4 gün çok rahattım kurtuldum diye çok seviniyordum.Hatta namazlara başlamıştım öğlen,akşam,yatsıyı kılıyordum.Ama birgece çok kötü bir ruya gördüm ruya aynen şuydu:bir masada oturmuştuk 2 kadın bir ben birde bir medyum vardı ve medyum bize bu evden onu kovalımmı dedi bizde aynı anda kov dediğimizde birden medyum burdan git dedi demesiyle birden yatttağın çok büyük bir şiddettttle salladığını gördüm.Deprem var sandım ama bakığımda sadece benmi yatttağım sallanıyordu çığlık attığımda annemler geldi ve o anda sallanması durdu.Ve bir süre sonra bunlara alışmaya ve korkmamaya başladım.Arık aynada bana görünüyor veya gece kalkığıdma salonda bir gölge önümde bana bakıyordu sırf beni çıldırmak ve korkumak isiyorlardı.Aam korkmuyordum ve bir süre sonra bunlar azaldı.İnternete onlar korkuyla beslenir felan diyordu sayidende ben arık korkmuyordum artık 15 yaşıma gelmişim hala bana görünüyoralrdı gölge olarak veya aynalarda çok korkunç bir şekilde bir surat oalrak.Tatile gittiğimizdede aynısı oldu ve anladım bana musalla olan birşey vardı çünkü hala oluyordu.Yatığım oda gece birden kaapnıp açılıyordu.:banghead:Anlaamam size ya sanki dünyada tek sadece bunları ben yaşıyordum sanıyordum çünkü bunları birkaç kişiye anlatmışım ve en kötü şeyi yapmıştım bana deli damgası koymuşlardı.Artık 16 yaşımdaydım ve lise 2 ye geçmiştim.Artık onlarla iç içe yaşıyordum ve arıtk korkmadığımda onları takmıyordum gerçekende hepsi %90 derecede azaldı.Ama bişey farkemiştim bu seneler içersinde aklıma bir olay geliyordu ve bir süre sonra o olay gerçek oluyordu.İnanamıyordum ve birisinin tuttuğu sayıyı çok konsantire olduğumda bulabiliyordum.Yani bu aslında benim için kötü deil gerçekten hayatımı güzelleşirmiş ve beni çok hayırlı işlere başlatmışı namaz gibi ve anladımki allaıhn çok kudretli ve büyük olduğunu

Saygılarımla,

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ne diyelim adınıza sevindim eğer iyiye gidiyosa. Böyle olaylar sıkça yaşanıyo zira bazen çok sıkıntı yaratıyo.

CrazyHeroDeno

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayatım gerçekten çoz güzel geçiyor derslerim çok iyi onlarla iç içe yaşıyorum ama artık korkmuyorum çünkü onlar korkuyla besleniyorlar

CrazyHeroDeno

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ümidini yitirme ya allah herkezin başına illa kötü olaylar verir allahı hatırlayalım ve ona dua edelim diye herkezi dener ya sabır inşallah senin durumunda geçer ben hala yaşıyorum bunların bazılarını ama sabrediyorum allaha güveniyorum

Yakaza

Kayıtlı Üye
Umraım geçer yıllardır kurtulamadım:(

Paristanbulima

Kayıtlı Üye
Ümidini yitirme ya allah herkezin başına illa kötü olaylar verir allahı hatırlayalım ve ona dua edelim diye herkezi dener ya sabır inşallah senin durumunda geçer ben hala yaşıyorum bunların bazılarını ama sabrediyorum allaha güveniyorum
Merhaba CrazyHeroDeno. Şuanda 19 yaşında olmalısın :) Durumun nasıl? Gittiler mi, hala seninleler mi? Merak ettim doğrusu. Gerçekten zayıf bir karaktere sahip olsaydın onlara yenilirdin. Ama Allah'a sığınmak her zaman güzel sonuçlar verir, tebrik ediyorum :Angel_anim: :) Cevabını merakla bekliyorum.