Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Sizin bahsettiğiniz demon bir kral ve belli, ciddi ritüeller yapmadan gelmez. Aşamaları vardır. Arkadaşınızın ablasının varlığı gelmiş sanırım, ve onu etkilemek için kralın adını zikrederek etkisini sürdürmek istemiş olabilir. Çünkü size hiç bir zarar vermediğini ve görmediğinizi ifade etmişsiniz. Bilinç altınızı etkilemişler en fazla. Eğer bu konularda ısrarlıysanız lütfen bu konularda kulaktan dolma bilgileri olanlara itibar etmeyin. Şizofreni ile arasında oldukça ince bir çizgi vardır ve dikkatli olun.

Sevgili LikeADewiL, Cahit Sıtkı Tarancı' nın 35 yaş şiirini Tabula rassa' da ben paylaşmıştım. Orada bulabilirsiniz.

Arkadaşının ablasının varlığı trampet sesleriyle ve uğultuyla gelmez, gelen kesinlikle Paimon, Paimon olmasına Paimon da altın tablet üzerine siğil hazrılamadan nasıl gelmiş orasını anlayamadım,her daemonun siğilinin ayrı bir elementi vardır. Ablası sanırım önceden bu daemon ile irtibata geçmiş.

angime

Kayıtlı Üye
Günaydın arkadaşım,
sabah sabah ilk okuduğum konu, tüylerimi diken diken etti. Allah yardımcın olsun, umarım bi şekilde halledebilirsin bu konuyu. Gelişmelerden bizleri haberdar et.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Merhaba öncelikle geçmiş olsun arkadaşım.demonlar geldikleri yerden onu çağıran kişiyle anlaşmasını yapıp bedelini almadan asla gitmezde geride çekilmezler.kaldıki sen en üst seviyedeki bir demonu çağırıyorsun.sana zarar vermez şimdilik taki seninle anlaşmayı yapana ve istediğini senden alana değin.arkadaşını ve ablasını rahat bırakmıyacaktır hiç bir zaman bilhassa ablasına aklını yitirtmeden peşini bırakmaz asla çünki o mekana onun hırsı ve enerjisiyle gelmiştir görmüş olduğu saygısızlığı ve sadakatsizliğin acısını ondan çıkaracaktır.Ayrıca arkadaşının cinleri o derecede yüksek seviyedeki bir demon için pekte önem taşımazlar sebebine gelince istediği gibi onları yönetme ehliyetine zaten sahiptir kendisi arkadaşının ablası gerçektende büyük tehlike altında kardeşide tabiyki ama o daha fazla tehlikede.dediğim gibi ya onu delirtecek yada bir şekile kendi varlıklarıyla arkadaşının ablasının ölümünü hazırlıycaktır.şu anda sadece beklemede kendisi senden gelicek anlaşma haberi için o duyguyu zaten seninle hissedecektir olumlumu değilmi diye.bu arada sende şuna hazırlıklı olmalısın beklemeye devam ettikçe yanında bulunan bir çok arkadaşınıda etkileyecektir korkutup ürküterekki bunda amaç senin yalnız kalmandır böylece kafan netleşecek ve onunla o anlaşmayı onun istediği doğrultuda yapacaksın .

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
Sen her ne kadar benim enerjim kuvvetli desende bir demonla tek başına başa çıkamazsın bunu sakın unutma arkadaşım bence daha fazla uzatmadan kendi istediklerin doğrultusunda ona bir anlaşma hazırlayıp sun ve kabul ettirmeye özen göster. çünki sen bu ritüeli ne kadar uzatırsan bu anlaşma senden çıkar onun istekleri doğrultusunda yer alır bu arada da anlaşmaya arkadaşını ve ablasınıda rahat bırakmasını içeren bir madde koymayıda unutmaki onlarıda kurtarasın inan anlaşma bitiminde onlarıda rahat bırakmaz asla.ritüel esnasında korkabilirsin ama istikrarlı ol ve hırslarına yenik düşme sakın çünki ne kadar istersen bedelini ödemende o denli ağır olacaktır ama bu sefer ritüeli olması gerektiği gi yap ki zarar görmesin hiç kimse.Saygılarımla.bu arada unutmadan eğer o insanların hayatlarını kurtarmak istiyorsan eğer anlaşmayı yine onların eşliğinde yapmalısın bunu arkadaşına ve ablasına izah et böylece kabul etmelerini sağla ablası sakın yanındaki varlıklara güvenerek ben korunurum demesin.ritüele girmek zorundalar çünki ikiside.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
İnşallah yardımcı olabilmişimdir başka soruların olursa cevaplamıya hazırım.

ekirek24

Kayıtlı Üye
demon lejyon gelmenin mutlaka bedelini ister eğer geliyorsa istedikleri tamamlanmamıştır anlaşma ister amaçsız çağırınca böyle sıkıntılar olur

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Sen her ne kadar benim enerjim kuvvetli desende bir demonla tek başına başa çıkamazsın bunu sakın unutma arkadaşım bence daha fazla uzatmadan kendi istediklerin doğrultusunda ona bir anlaşma hazırlayıp sun ve kabul ettirmeye özen göster. çünki sen bu ritüeli ne kadar uzatırsan bu anlaşma senden çıkar onun istekleri doğrultusunda yer alır bu arada da anlaşmaya arkadaşını ve ablasınıda rahat bırakmasını içeren bir madde koymayıda unutmaki onlarıda kurtarasın inan anlaşma bitiminde onlarıda rahat bırakmaz asla.ritüel esnasında korkabilirsin ama istikrarlı ol ve hırslarına yenik düşme sakın çünki ne kadar istersen bedelini ödemende o denli ağır olacaktır ama bu sefer ritüeli olması gerektiği gi yap ki zarar görmesin hiç kimse.Saygılarımla.bu arada unutmadan eğer o insanların hayatlarını kurtarmak istiyorsan eğer anlaşmayı yine onların eşliğinde yapmalısın bunu arkadaşına ve ablasına izah et böylece kabul etmelerini sağla ablası sakın yanındaki varlıklara güvenerek ben korunurum demesin.ritüele girmek zorundalar çünki ikiside.

Bilgiler için çook ama çok teşekkür ederim.Ne demek istediğinizi anladım.Evet bir kral 2 sözle geldi bende çok şaşırdım.Öncelikle bunun Paimon olduğundan eminim çünkü bir cin asla bu kadar güçlü bir şekilde gelemez.

Ben evet anlaşma yapmak istiyorum ve hergün Paimon'un davullarını,trompetlerini duyuyorum fakat karşıma gelmiyor.Dediğim gibi enerji frekanslarımız farklı sanırım.Paimon yanımızdayken ona boş bulunup hakaret ettiğim zaman da da bana birşey yapmadan yada yapamadan arkadşın ablasının içine girip bana mesaj verdi.Bunu şöyle yorumluyorum:

Anlaşma yapacağı kişi ben olduğum için bana şuanda zarar vermek istemiyor.Zarar vereceksede anlaşmadan sonra zaten verir.

1-Ablası ve Arkadaşım çok korkuyorlar bir daha çağırabileceklerini sanmıyorum.

2-Ben hala istiyorum fakat tam anlamıyla frekansı tutturamıyorum.

Ne yapmam gerekiyor?

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Sizin bahsettiğiniz demon bir kral ve belli, ciddi ritüeller yapmadan gelmez. Aşamaları vardır. Arkadaşınızın ablasının varlığı gelmiş sanırım, ve onu etkilemek için kralın adını zikrederek etkisini sürdürmek istemiş olabilir. Çünkü size hiç bir zarar vermediğini ve görmediğinizi ifade etmişsiniz. Bilinç altınızı etkilemişler en fazla. Eğer bu konularda ısrarlıysanız lütfen bu konularda kulaktan dolma bilgileri olanlara itibar etmeyin. Şizofreni ile arasında oldukça ince bir çizgi vardır ve dikkatli olun.

Sevgili LikeADewiL, Cahit Sıtkı Tarancı' nın 35 yaş şiirini Tabula rassa' da ben paylaşmıştım. Orada bulabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederim.Arkadaşımın ablasının varlığı o kadar güçlü bir varlık değil yıllardır onunla onu korkutamaz.

Paimon ilk geldiği zaman atla geliyor diye bağırdı.Ve büyük bir hızla hava dalgası etrafımızda tur attı.

Sakın ayaklarına bakma görünce diye bağırmıştı ve ayaklarında bir tuhaflık olduğunu internetten öğrendik.

Yaninda 2 kişi arkadasında 25 lejyon ile geldi.Ben uzun zamandır kapıyı aralayamıyordum ablası araladı.

Durum bundan ibaret.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
İnanamıyorum ya, illa kendim mi görmem lazım böyle bir şey nasıl olur hala inanamıyorum. Yani dikkatli ol herkesin dediği her ne olursa olsun zararlı çıkacak olan sensin, bunu aklında hep bulundur.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
İnanamıyorum ya, illa kendim mi görmem lazım böyle bir şey nasıl olur hala inanamıyorum. Yani dikkatli ol herkesin dediği her ne olursa olsun zararlı çıkacak olan sensin, bunu aklında hep bulundur.

Dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Çok çok haklısınız.Elimden geleni yapacağım.

ekirek24

Kayıtlı Üye
demonu çağırma anahtarını nasıl buldunuz oldukça profosyenel biri vermiş olmalı demon bir kelimede gelmesi oldukça güçlü anahtar rehberiniz yokmuydu çağırırken koruma çemberi aracı biri

scLeng

Banlı Kullanıcı
Demon çağırana allah niye yardım etsin kardeşim halâda bu işin içindeyse :)

Çok büyük hedefleri varsa gitsin tasavvufa girsin neler var neler orda sağlam bir mürşit bulursa kalptende istiyorsa..Demon öldürse bu arkadaşı hem kimvurduya gidicek hemde imansız allah göstermesin.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
demonu çağırma anahtarını nasıl buldunuz oldukça profosyenel biri vermiş olmalı demon bir kelimede gelmesi oldukça güçlü anahtar rehberiniz yokmuydu çağırırken koruma çemberi aracı biri

Evet yanımda bir profösyonel biri bulunuyordu fakat o da suanda asırı korkuyor.Ben hariç herkes zararda...

ekirek24

Kayıtlı Üye
bahsettiğiniz ablanız o zaman seçilmiş asil kan ayrıcalıklı aileye mensup anladığım kadarıyla aileden demon büyülerle bağları var keşke zeminini hazırlayıp öyle çağırsaydın rehbersiz çembersiz olmaz bu ritüeller

Perina

Banlı Kullanıcı
bahsettiğiniz ablanız o zaman seçilmiş asil kan ayrıcalıklı aileye mensup anladığım kadarıyla aileden demon büyülerle bağları var keşke zeminini hazırlayıp öyle çağırsaydın rehbersiz çembersiz olmaz bu ritüeller

Asil kan ve ayrıcalıklı olmak tanımı ilginç geldi bana..

Perina

Banlı Kullanıcı
Araştırırsanız öğrenirsiniz zaten asil kan'ın tanımının ne olduğunu.

Sağlıcakla...

Yani demek istiyorsunuz ki asil kan var..bir de asil olmayanlar var..bence asalet kanda saklı olamaz..neyse yinede bu konuyu araştıracağım..inanmasam da..sanırım bir gün karşılaşırım bu konu ile..zamana bırakıyorum..

• Beğendim
Tepkiler: Ken

ekirek24

Kayıtlı Üye
eski zamanlarda mavi kan olanlar asil sınıf olarak nitelendirilirdi haberiniz yoksa ne diyebilirim allah arkadaşa yardımcı olsun dilerim işin içinden çıkar