Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Demon'lar böyle varlıklar işte arkadaşım.Umarım kurtulursun.Ağır bir davet yapmışsın ve belaya bulaşmışsın.Ama kurtulabilirsin güçlünün de güçlüsü var.

superman

Kayıtlı Üye
filme konu olur vallahi.
bu tür konularla ilgilenen bi hoca bulman faydalı olabilir.. hakkınızda hayırlısı..

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Benim enerjimde anlayamadığım farklı birşeyler var.Dedim ya anlayamıyorum.Yanımda bir ton cin arkadaşı olan,iblisler ile arkadaşlık yapan ve onları emri altına alan kadına zarar veriyor fakat benim o kadar kafa tutmama rağmen bana zarar vermiyor veya veremiyor.Geliyor ve gidiyor anlayamıyorum.Bundan önce sitede bir arkadaşla yaptığımız bir deneyimde kendisinin bir demon ile anlaşması vardı.Fakat bu arkadaşın demon'u daha düşük bir demondu 1.katman demonlarına göre.

Herneyse.. Bana yolladıktan sonra demon yanıma gelip ve hemen geri dönmüş ve birdahada o arkadaşıma yardımda bulunamamış.Ne oluyor anlamıyorum ama bugüne kadar o kadar uğraşmama görmeme hakaret derecesine getirmeme rağmen zarar görmüyorum.

NarkoZ-_-

Kayıtlı Üye
Çok İyi Hoca Bulman Lazim Bence Bir Çok Kişi Demonların Olduklarını Bile Bilmiyorduk Bende Bugune Kadar Hiç Duymamıştım. Hoca İşi Biraz Zor Ustam.

NarkoZ-_-

Kayıtlı Üye
Forumdaki ''Demonic'' den yardım iste bu konularda gordugum kadarıyla bilgili kolay gelsin.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Seali dediğinizi anlayamadım.Sigili olacaktı herhalde.Hayır.Sigil falan mum hiçbir alet edavat yoktu.

Ben sadece ablasının hangi sözleri söylüyosun demesi üzerine ritüelin başı olan:Ha-Lem-Kef-Fe der demez olaylar geçekleşti.Geldiği zaman korkudan başka birşey hissetmedim.Fakat evimde olduğum zaman rahatım.Bir başkasının evine gittiğim zaman bacaklarım tutmuyor ve ölecekmişim hayattan soğuma hissi geliyor.Ellerim buz kesiyor.Bu onun enerjisinden kaynaklanan bir durum çünkü..

Demek ki ablamız daha önce bu daemon ile irtibat halindeymiş :)
Seal dediğim siğil evet

(Altın Seal.) KRALLAR: (1.) Bael; (9.) Paimon; (13.) Beleth; (20.) Purson; (32.) Asmoday; (45.) Viné; (51.) Balam; (61.) Zagan; (68.) Belial.

(Bakır Seal.) DÜKLER: (2.) Agares; (6.) Valefor; (8.) Barbatos; (11.) Gusion; (15.) Eligos; (16.) Zepar; (18.) Bathin; (19.) Sallos; (23.) Aim; (26.) Buné; (28.) Berith; (29.) Astaroth; (41.) Focalor; (42.) Vepar; (47.) Vual; (49.) Crocell; (52.) Alloces; (54.) Murmur; (56.) Gremory; (60.) Vapula; (64.) Haures; (67.) Amdusias; (71.) Dantalion.

(Teneke Seal.) PRENSLER ve PRELATES: (3.) Vassago; (12) Sitri; (22.) Ipos; (33.) Gäap; (36.) Stolas; (55.) Orobas; (70.) Seere.

(Gümüş Seal.) MARKİLER: (4.) Samigina; (7.) Amon; (14.) Lerajé; (24.) Naberius; (27.) Ronové; (30.) Forneus; (35.) Marchosias; (37.) Phenex; (43.) Sabnock; (44.) Shax; (59.) Orias; (63.) Andras; (65.) Andrealphas; (66.) Cimeies; (69.) Decarbia.

(Cıva Seal.) REİSLER: (5.) Marbas; (10.) Buer; (17.) Botis; (21.) Marax; (25.) Glasya-Labolas; (31.) Foras; (33.) Gäap; (39.) Malphas; (48.) Häagenti; (53.) Caï m; (57.) Ose; (58.) Amy; (61.) Zagan; (62.) Valac.

(Bakır ve Gümüş Benzeri Eşit Seal.) KONTLAR: (17.) Botis; (21.) Marax; (25.) Glasya-Labolas; (27.) Ronové; (34.) Furfur; (38.) Halphas; (40.) Räum; (45.) Viné; (46.) Bifrons; (72.) Andromalius.

(Kurşun Seal.) ŞÖVALYELER: (50.) Furcas.

Alıntıdır.

Bu arada arkadaşlar daemon takvimini nerden bulabilirim? çünkü hepsinin farklı bir çağrılma takvimi var, her vakit hepsi gelemez.

MİHRE

Kayıtlı Üye
Aileniz durmunuzu biliyor mu? Kaç yaşındasınız bilmiyorum.Belki de aileniz sizin bazı varlıklar tarafından rahatsız edildiğinizi sanıp koktukları için büyük bir hocaya sizin adınıza korunma büyüsü yaptırmış olabilir ve bu yüzden de siz çağırırsınız fakat göremessiniz, evinizde sizi rahatsız edemez çünki evniz korunmaya alınmıştır belki..olabilir mi acaba?:willy_nilly: Ama bana yine de pek inandırıcı gelmiyor çünki çok korkutucu şeyler yaşadığınızı söylüyorsunuz..ilginç..

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Aileniz durmunuzu biliyor mu? Kaç yaşındasınız bilmiyorum.Belki de aileniz sizin bazı varlıklar tarafından rahatsız edildiğinizi sanıp koktukları için büyük bir hocaya sizin adınıza korunma büyüsü yaptırmış olabilir ve bu yüzden de siz çağırırsınız fakat göremessiniz, evinizde sizi rahatsız edemez çünki evniz korunmaya alınmıştır belki..olabilir mi acaba?:willy_nilly: Ama bana yine de pek inandırıcı gelmiyor çünki çok korkutucu şeyler yaşadığınızı söylüyorsunuz..ilginç..

Bende anlayamıyorum malesef.Diğer iki arkadaşım evde tek yatamıyorlar.Bende tık yok.Aksine yanıma dahi yanaşamadı kafa tuttuğum halde.

Bilmem ama enerjim farklı.İnanıp inanmamak tekrarlıyorum sizin fikriniz.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Cahit Sıtkı Tarancı'nın 35 yaş şiiirini arıyordum nereye geldim ya. :S İbretlik.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
varlık kralmış biraz pahalıya patlar :D

evillol.gif
evillol.gif
evillol.gif
Benim anlamadığım tecrübesizseniz neden en zor olandan başlanır ki? Hem de kral olanından :D
Lejyonlar ile başlansa daha mantıklı olurdu. Bu arada Paimon gerçek gücünü gösterirse Allah korusun beyin tramvası, hatta ölüme bile neden olabilir.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
evillol.gif
evillol.gif
evillol.gif
Benim anlamadığım tecrübesizseniz neden en zor olandan başlanır ki? Hem de kral olanından :D
Lejyonlar ile başlansa daha mantıklı olurdu. Bu arada Paimon gerçek gücünü gösterirse Allah korusun beyin tramvası, hatta ölüme bile neden olabilir.

Beni çok uzak mesafeden sallayabiliyorlar.
Titreşimli telefon gibi. :D

Demek ki paemon a denk gelsem kimbilir neler olacak.
Gene de konudaki resmine öldüm bittim. Çok karizmatik. :D

İlluminatinin enerjisi gerçekten çok farklı ve özel.
O ne yapsa inanacak bir hale geldim.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Ah Dream Duality.Benim tek şaidim sensin burada.Birde bu enerjiyi,gücü kontrol etmeyi bilsem...

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Ah Dream Duality.Benim tek şaidim sensin burada.Birde bu enerjiyi,gücü kontrol etmeyi bilsem...

O biraz zor işte, ondan güçlü olduğunu kanıtlamalısın ama hakaret ederek değil tabi :)

Demonlarla yapılan çalışmalar bir sinema sanatçısının rolünü hissetmesi , yaşaması gibidir. Bu yönteme genellikle “içeri davet” (invocation) denmektedir, normal davetten (evocation) farklıdır. Normal davette majisyen çağırdığı varlığa kendisi dışında bir varlık muamelesi yapar ve karşılıklı iletişim kurmaya çalışır. Bu yöntemin artıları bulunsa da bazı durumlarda kişinin kendisiyle savaşmasına yolaçabilir ve bu durumların sonu genellikle kötü hastalıklar yada ölümdür. İçeri davet ise zaten gönüllü bir posesyon halidir, örneğin Tanrı formlarına bürünme çalışmasıyla Şeytan olmaya çalışan biri, gönüllü olarak Şeytan’ın posesyonuna uğramaktadır. Davet edilen varlığın karakterinin kötü olduğunu düşünmek bir psikolojik çatışma durumudur ve bunun gibi durumlarda (örneğin kişi invoke ettiği varlıktan içten içe korkuyor ve ona güvenmiyorsa) majisyenin istenmeyen bir yaratığa dönüşmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir, bu durumda majisyenin genellikle ölmez ve zaman içerisinde eski benliği yada yeni benliği lehine kişilik çatışmalarını çözer. ( bu duruma en iyi örnek yine Crowley'in kendisidir.)

Alıntıdır.

Çoğunun sonu ölüm olmuş, çünkü ne isteyip ne verceklerinin farkında değillermiş, kardeşim bence bu işi bırak, zarar görürsün.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
O biraz zor işte, ondan güçlü olduğunu kanıtlamalısın ama hakaret ederek değil tabi :)

Demonlarla yapılan çalışmalar bir sinema sanatçısının rolünü hissetmesi , yaşaması gibidir. Bu yönteme genellikle “içeri davet” (invocation) denmektedir, normal davetten (evocation) farklıdır. Normal davette majisyen çağırdığı varlığa kendisi dışında bir varlık muamelesi yapar ve karşılıklı iletişim kurmaya çalışır. Bu yöntemin artıları bulunsa da bazı durumlarda kişinin kendisiyle savaşmasına yolaçabilir ve bu durumların sonu genellikle kötü hastalıklar yada ölümdür. İçeri davet ise zaten gönüllü bir posesyon halidir, örneğin Tanrı formlarına bürünme çalışmasıyla Şeytan olmaya çalışan biri, gönüllü olarak Şeytan’ın posesyonuna uğramaktadır. Davet edilen varlığın karakterinin kötü olduğunu düşünmek bir psikolojik çatışma durumudur ve bunun gibi durumlarda (örneğin kişi invoke ettiği varlıktan içten içe korkuyor ve ona güvenmiyorsa) majisyenin istenmeyen bir yaratığa dönüşmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir, bu durumda majisyenin genellikle ölmez ve zaman içerisinde eski benliği yada yeni benliği lehine kişilik çatışmalarını çözer. ( bu duruma en iyi örnek yine Crowley'in kendisidir.)

Alıntıdır.

Çoğunun sonu ölüm olmuş, çünkü ne isteyip ne verceklerinin farkında değillermiş, kardeşim bence bu işi bırak, zarar görürsün.

Bilgi için çok çok teşekkür ederim.Aslında çok doğru konuya değinilmiş ve tam da doğru konuya değinilmiş.

Fakat benim durumum biraz farklı.Onlar benimle konuşmuyorlar yada konuşamıyorlar.Yani bir iletişim söz konusu değil.Sadece başkaları üzerinden bana ulaşıyorlar.

Ve benimde onlara hükmetmek gibi bir isteğim yok aksine gücüme rağmen korkuyorum.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bilgi için çok çok teşekkür ederim.Aslında çok doğru konuya değinilmiş ve tam da doğru konuya değinilmiş.

Fakat benim durumum biraz farklı.Onlar benimle konuşmuyorlar yada konuşamıyorlar.Yani bir iletişim söz konusu değil.Sadece başkaları üzerinden bana ulaşıyorlar.

Ve benimde onlara hükmetmek gibi bir isteğim yok aksine gücüme rağmen korkuyorum.

Korkun varsa hiç bulaşma, ayrıca bu varlıklarla anlaşma filan da yapma. Bak forumda daemonlar ile ilgili birçok deneyimi olan arkadaşımız var 3 arkadaşı da bu yüzden canından olmuş.

Akrel Pradu

Kayıtlı Üye
Ah insan, ateş olsan toprağa düşsen, uzun arazili kuru yapraklara düşsen, ancak sen o güzel bedenini yakarsın.

S

SoNoL

Sizin bahsettiğiniz demon bir kral ve belli, ciddi ritüeller yapmadan gelmez. Aşamaları vardır. Arkadaşınızın ablasının varlığı gelmiş sanırım, ve onu etkilemek için kralın adını zikrederek etkisini sürdürmek istemiş olabilir. Çünkü size hiç bir zarar vermediğini ve görmediğinizi ifade etmişsiniz. Bilinç altınızı etkilemişler en fazla. Eğer bu konularda ısrarlıysanız lütfen bu konularda kulaktan dolma bilgileri olanlara itibar etmeyin. Şizofreni ile arasında oldukça ince bir çizgi vardır ve dikkatli olun.

Sevgili LikeADewiL, Cahit Sıtkı Tarancı' nın 35 yaş şiirini Tabula rassa' da ben paylaşmıştım. Orada bulabilirsiniz.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Sizin bahsettiğiniz demon bir kral ve belli, ciddi ritüeller yapmadan gelmez. Aşamaları vardır. Arkadaşınızın ablasının varlığı gelmiş sanırım, ve onu etkilemek için kralın adını zikrederek etkisini sürdürmek istemiş olabilir. Çünkü size hiç bir zarar vermediğini ve görmediğinizi ifade etmişsiniz. Bilinç altınızı etkilemişler en fazla. Eğer bu konularda ısrarlıysanız lütfen bu konularda kulaktan dolma bilgileri olanlara itibar etmeyin. Şizofreni ile arasında oldukça ince bir çizgi vardır ve dikkatli olun.

Sevgili LikeADewiL, Cahit Sıtkı Tarancı' nın 35 yaş şiirini Tabula rassa' da ben paylaşmıştım. Orada bulabilirsiniz.

Yani gelen ablasının sahip olduğu cin miydi? Paimon'un gelişindeki sesleri duyduğunu söylemiş. Ablası daha öncede Paimon'u davet etmiş sanırım, yalnız altın tablet üzerine nasıl siğili yerleştirmişler orasını çözemedim.