Güçlerimi mi kaybediyorum ? Yardım edin :willy_nilly:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
Öncelikle merhaba, sizin tecrübenizden cesaret alarak yardımınızı bekliyorum. Benim sorunum son 1 haftadır kendimde bir eksiklik hissediyorum, durugörü yeteneğim azaldı ve hissetme yeteneğim neredeyse yok oldu :( İskambil kağıdında ki sayıları biliyordum, şimdi ise 3 de 2'sini biliyorum, bazen de hiç bilemiyorum. Ayrıca insanların ve ortamların analizini yapabiliyordum, artık yapamıyorum, hissedemiyorum. Lütfen yardımınızı bekliyorum ......:hang:

bendekiben

Elit Üye
Çakra temizleme yaptınız mı? Etrafta ki negatif enerjiden veya yaşadığın negatif olaylardan etkilenmiş olabilirsin. Biraz meditasyon yaparak, çakralarını temizleyebilirsin. Ayrıca olumlamaların da etkisi büyük, ama ilk önce sen kendine inanacaksın. Sevgiler

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Belki de sadece zamanla ilgilidir.
Dünya bir geçişe hazırlanıyor, hemen endişelenmeyin.

Kameri

Kayıtlı Üye
İş
pisişik güçler kehanetler,bedensiz varlıklar
Çakra temizlemeyi bana biraz açıklar mısınız? Forumda yeniyim kusura bakmayın, ailevi sorunlarımdan dolayı biraz sıkıntı içindeyim. 3 gün önce sigarayı bırakmıştım, bu gün stresten 2 tane içtim. Temel sebebi stres midir? Yani endişelenicek bir şey yoktur inşallah :(

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, içimi rahatlattınız ilginiz için teşekürler.

bendekiben

Elit Üye
çakra temizlemeyi bana biraz açıklarmısın forumda yeniyim k.bakmayın ailevi sorunlarımdan dolayı biraz sıkıntı içindeyim 3 gün önce sigarayı barkmışdım bu gün stresten 2 tane içtim temel sebebi stresmidir yani endişelenicek bişey yokdur inşallah :(

Evet sanırım sorun anlaşıldı, yaşadığın stres buna yol açmış. Alın çakranı temizleyici çalışmalar yapabilirsin, çakra temizleme ayrıntılı bir konu ve sitede taratırsan mevcut. Bu temizleme olayını periyodik bir bakımmış gibi düşün ve aralıklı olarak yapmanı tavsiye ederim, sevgiler..

canmert196

Kayıtlı Üye
çakra temizlemeyi bana biraz açıklarmısın forumda yeniyim k.bakmayın ailevi sorunlarımdan dolayı biraz sıkıntı içindeyim 3 gün önce sigarayı barkmışdım bu gün stresten 2 tane içtim temel sebebi stresmidir yani endişelenicek bişey yokdur inşallah :(

Öncelikle sakin olun, yeteneklerim gidiyor psikolojisinden kurtulun. Bunun bir çok nedeni olabilir, çevrenizdekilere yeteneklerinizi söylediniz mi? Çevreden gelen negatif enerjilerden dolayı çakralarınız düzensizleşmiştir. Tavsiyem dirseklerinize kadar tuzla ovalayın ve negatif enerjiden arınmayı niyet edin bazı konular paylaştım, durugörü ile ilgili. Onları okursanız faydası olacağını düşünüyorum ve Urum' un paylaşmış olduğu hipnomeditasyon mp3 lerini indirip dinleyin.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=12119&highlight=Hipnomeditasyon+çakra+çalışması

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Psişik güçlerinizi birileriyle konuşursanız,"İşte benim şöyle gücüm var felan" böyle durumlarda gittikçe psi güçleriniz azalır.Mesela forumlarda durmadan kendi güçleriyle ilgili konuşanlar özelliklerini yitirirler.Dikkat ederseniz moderatörlerimiz ve bilinçli üyeler yeteneklerinden fazla bahsetmezler. :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Psişik güçlerinizi birileriyle konuşursanız,"İşte benim şöyle gücüm var felan" böyle durumlarda gittikçe psi güçleriniz azalır.Mesela forumlarda durmadan kendi güçleriyle ilgili konuşanlar özelliklerini yitirirler.Dikkat ederseniz moderatörlerimiz ve bilinçli üyeler yeteneklerinden fazla bahsetmezler. :)

Benim niyetim öyle deyip, ego tatmin etmek değil. Psişik güçleri olduğunu direkman söylememeli. Benim psişik güçlerim var, yardım edebilirim iyi niyetle olsa bile :)

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Tamam :) Yani siz yinede güçlerizden fazla bahsetmeyin :) Peki ilk olarak nasıl başladınız ? Kuvvetli bir temeliniz varsa çakra temizleme,zihin berraklaştırma,beyin gücünü artırıcı çalışmalar yaparsanız,özelliklerinizi yeniden açığa çıkarır hatta psi güçleriniz daha kuvvetli olur. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kendiniz de söylemişsiniz, asıl sebep strestir. Zihninizin sakin olması gerekir ki odaklanmanız gerçekleşsin. Ayrıca aşırı istek de yapmayın, sadece akışa bırakın, kendinizi kasmayın. An'da kalmayı başarabilir ve konsantre olabilirseniz tekrar başarırsınız. Demek ki şu sıralar zihninizin dinlendirilmeye ihtiyacı var, stresinizden kurtulana kadar sabredin. Meditasyon yaparsanız zihninizi boşaltabilir, stresinizi hafifletirsiniz. Meditasyon için; gözlerinizi kapatıp, burundan derin nefes alıp verip, düşünceleri uzaklaştırmaya çalışın. İster istemez zihin çalışır, ancak düşüncelere takılmayın, olta atmayın. Sadece izleyin, geldiği gibi gitsinler. Zorlanırsanız, nefesinizin sesini dinlemeniz yardımcı olacaktır. Nefes alıp verirken diyaframı kullanın, yani nefes alırken karnınızı şişirin ve verirken insin. Aldığınız nefesten daha uzun sürede nefesi verin. Meditasyon aslında sessiz ve anda kalmaktır. Hiç bir şey düşünmeden bir objeye bile bakarak başlayabilirsiniz, zihin sessizleştiğinde gözlerinizi kapatırsınız. 15 dakika yeterlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...