Ayaklarımda Uyuşma

koni45

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben Mehmet.Bende 4 yıldır ellerimde ve ayaklarımda uyuşma var.Doktora gittim bir şey yok dediler.ayaklarımda baldırdan parmak uçlarıma doğru kısa ve sürekli uyuşmalar oluyor.Forum sitelerinde okumuştum musallat belirtisiymiş yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum

• Beğendim
Tepkiler: Ori

sarmaşık

Kayıtlı Üye
doktora devam..eee malum uzun sürüyor bazen teşhis....geçmiş olsun...niyetinizi bozmayın...bir çok şey sebep olabilir...

augury

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey mümkün müdür ? Yani ayaklardaki uyuşmayla musallat belirtisi ?? Çok şaşırdım ilk defa duyuyorum sizden. :S

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
4 yıldır süren uyuşma bir musallat belirtiyse,merak etme sana musallat olanın tam irtibata geçmesi onyıllar sürer heralde.

arifcetiner

Kayıtlı Üye
Multiple Skleroz (MS) belirtisi bile olabilir. Kapsamlı olarak başka bir doktora görün derim.

watcherboy

Banlı Kullanıcı
takvalı bir müslümana cin min bulaşamaz sıkar biraz....

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Ciddi rahatsızlık belirtisi olabilir; beyin, damarlar, omurilik...

Farklı bir doktora görünün tabii ki.

S

SoNoL

Tarifiniz dolaşım sisteminde bir sorun olabilmesine, sevgili Marla' nın ve Arifçetiner arkadaşımızın dediği gibi bir rahatsızlıktanda kaynaklanıyor olabilir. Birde doktorların biraz zor koyduğu bir rahatsızlık var, genelde erkeklerde ve 25 yaştan sonra görülen Burger denen bir rahatsızlık da olabilir. Atardamarların gerekli kan akışını sağlayamadığı durumlarda el ve ayaklarda oluşabiliyor. Sigara içenlerde daha sık rastlanıyor ve neden olduğu hala anlaşılamamış bir rahatsızlıktır. Boyunda fıtık veya düzleşmeden kaynaklanıyor da olabilir. Göğüs kalp damar cerrahisine görünmenizde fayda vardır. Dopler testi yaparlar ve sorunu çözerler. Eğer teşhis koyamazlarsa muhtemelen bir Fizik Tedavi uzmanından konsültasyon isterler. Çok geçmiş olsun, sevgiler.

serpil 70

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun..Benimde bir aralar ayaklarımda iğne gibi batmalar vardı..B12 eksikliğindenmiş...Şimdi geçti..Bazen psikolojik de olabiliyor...
Bir daha kapsamlı bir muayene olursanız iyi olur..Allah şifa versin..

efsun33

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
benimde dizlerimden aşağsı sık sık uyuşuyor özellikle otururken çok ilginç.