ölümden öte

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Merhaba arkadaşlar ölümden öte köy yok derler,ama birde şu konuya değinmek istedim ben izninizle .Kimimiz dünyaya sağlıklı bir şekilde gelir vaktimiz gelincede ahirete göç ederiz.ya bizim kadar şanslı olamıyanlar onlar ne yapsınlar engelli olarak dünyaya gelen arkadaşlarımızdan bahsediyorum ölene kadar hem kendileri hemde aileleri acılar içinde yaşıyorlar bu acı tarif bile edilemez.şimdilik sağlıklıyızda ileride ne olur hiç düşünüyormuyuz ailelerimiz bizimle beraber acılarımıza ortak olucak kimimiz bakılıcak kimimizse bir yerlere bırakılıp unutulucağız.sevgili arkadaşlar bu konuya değinip bizlerde sizin yanınızdayız diyebilmeyi istediğimdendir belkide bilemiyorum ama bildiğim bir şey varsa insan olarak bazen çok acımasız olabildiğimizdir. hani o büyü bu büyü diye soruyoruzya lütfen çuvaldızı önce kendimize sonra büyü yapmayı düşündüğümüz kişilere batıralım şimdi ne alakası var diyebilirsiniz ama var inanınki var.Hiç kimsenin doğal yaşamını bozmaya hakkımız yok o insanı nelere sürükliyeceğini bilemiyeceğimiz bir döngüye sokamayız bu yaşına kadar normal olarak yaşamışken birden bire aklını yitirmesine yada vücut azalarını kullanamamasına sebebiyet bile verebiliriz mazallah .mutlu olabilirmiyiz sonrasında peki vijdanımız rahat edebilirmi dersiniz hiç sanmıyorum.ya yaptıklarımız ters teperde biz yaşarsak bu anlattığım durumları allah korusun.Haydi arkadaşlar engelli arkadaşlarımıza bu siteden bizde sizlerin yanınızdayız el ele engelleri aşmak için .Teşekkürler.Saygılarımla.......