Telekinezinin Püf Noktaları

bendekiben

Elit Üye
Selam tüm telekineziyle ilgilenen arkadaslar.Telekinezi yazılarımıza devam ediyoruz.
Telekinezi ANLATILMAZ
Telekinezi ÖĞRETİLMEZ
Evet yukardaki cümleleri iyice belleğinize yerleştirin Çünkü;
Telekineziyi Öğrenmek için 2 yol vardır.
Telekineziyi size biri anlatamaz size sadece örnek yada teknik verebilir. Yani siz sadece alıştırmaları deneyerek kendi kendinize öğrenebilirsiniz. Yada telekinezi yapabilen biri size telepatiyle 1 saatte öğretir (ki bu yolla öğrenmeniz Türkiye’de %01 şansla olur..)
Telekinezi yaparken;
*Telekinezi yaparken birşey düşünmezsiniz!
*Telekinezi yaparken sadece hayal ve imajinasyon kullanırsınız.
*Telekinezi yaparken Nefesiniz çok hızlıysa telekineziyi bırakmalısınız.
*Telekinezi yaparken Oda ılık, Elleriniz sıcak olmalıdır.
*Telekinezi yaparken çok basarısızsanız yerinizi değiştirmelisiniz.
*Telekinezi yaparken telekineziyi önemsememelisiniz, basit birşey gibi düşünüp onu rahatça yapabileceğinize inanmalısınız.
*Telekinezi yaparken beyninizi sıkmayın, ıkınmayin, çok rahat olun ve sadece cisme yoğunlaşın.
*Telekinezi yaparken üstüne birde acemiyseniz, arkadaslarınızın yanında uğraşmayınız, yalnız yapınız.
*Telekinezi yaparken ellerinizin karıncalandığını düşünün veya isteyiniz.
*Telekinezi yaparken avucunuzdan bir enerji hortumu çıktığını hayal edin (abartmadan )

Alıntı

ruzgar_270

Kayıtlı Üye
Telekinezi hayatım boyunca merak ettiğim doğa üstü bir olay aslında.. Bu yöntemle insanları etkilemek mümkün mü? Kendimizde bir enerji olduğunu tespit etmek mümkün mü? Ve bunu nasıl benimseyebiliriz illa ki bir tekniği vardır, bu konuda biraz bilgi verir misiniz? Teşekkürler, iyi çalışmalar.

bendekiben

Elit Üye
İnsanları etkileme telepati ile mümkün telekinezinin etkileşimi alanı maddeler üzerinedir sitede bununla ilgili geniş bilgi mevcut sevgiler

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Sayın Bendekiben sizi daha önce farklı forumlardada yazılarınızı okumuştum merak ettiğim şu ki hızlı nefesin telekineziye zararı nedir yani hızlı nefes alıyorsanız bırakmalısınız yazmışsınız bunu bir açıklar mısınız?

bendekiben

Elit Üye
Yazımda alıntı olduğunu belirtmiştim benim yazım olmasada ama mantığını tabiki açıklamam gerekir yazıda da belirtildiği gibi kendinizi kasmayın rahat olun ıkınmayın gibi cümleler kullanmış hızlı nefes alıp veren kişide adranalin fazla salgılanıyor veya gergin bir kişi yada bir hastalığın dan dolayıböyle bir hal içinde olabilir bu durumda olan kişi hızlı nefes alacağı sakin olamıyacağı gibi bu konuda başarılı olamayacak anlamına geliyor.Herşeyden önce sakinlik gerekiyor aynı meditasyondaki gibi

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Telekinezi ya da tele kinetiklik. Arkadaşlar bunu yaşayan biri olarak, kişileri etkileyebiliyor muyuz evet ama bu etkileme kişilere göre değişir. Nasıl mı? Bir arkadaşınız vardır, sizi çok sevmesine rağmen, havada bir şeylerin uçtuğunu görüp, o uçan nesneyi de sizin hareket ettirdiğinizi görürse, inanınki korkuyorlar. Kimisinin de hoşuna gidiyor bana da öğret diyor fakat bu öğretilecek bir şey değildir. Kişide ya vardır ya da yoktur. Bende çok öfkelendiğim zamanlar ortaya çıkıyor. Çoğu insan gibi öfkelenemem, içimde bastırırım öfkemi. Çok yüksek bir enerji meydana gelir o anda beynime ve de ardından bütün vücuduma, birden baktığım bir şey hareket haline geçer ya da elimle yani parmak uçlarıma değen o enerji akımıyla da olur ve inanın o öyle bir enerjidir ki o an engelleyemezsiniz bunu. Beyniniz sabit o kişiye ya da bir nesneye odaklanmıştır çünkü gerisi siz istemeseniz de geliverir zaten.