Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: I Ching

Rep Puanı : 85
    Ettiği Teşekkür
    31
    23 mesaja 34 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    20

Anladım teşekkürler Urum. Benim merak ettiğim nasıl bir kehanet türüdür ve nasıl yorumlanır. Ben de yeterli bilgi bulamadığım için ilgilenenin az olduğunu düşündüm. Örneğin tarot deyince kartları olan bir fal türü olduğunu biliyoruz, çeşitli açılımlarla ve kartların anlamlarının yorumlanmasıyla bakılıyor. Fakat i ching de işin içine kitap girdiği için ben baya baya hiçbirşey anlamadım açıkcası. Bunun üzerine düşme sebebim hem hakkında daha önce birşey duymamış olmam (merakım) hem de kendi doğum haritamdan yola çıkarak i-ching i sezgisel anlamda yorumlayabileceğime dair bir bilgi edindim. Ama yazdıklarına bakılırsa eğitiminin dahi ne kadar güç olduğunu anladım birazcık. Heleki henüz sadece ne olduğunu kavrama aşamasındayken ben...

''Monsters are real, and ghosts are real too.
    They live inside us, and sometimes, they win.''
    -Stephen King

Rep Puanı : 28736
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.411 mesaja 5.997 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    205

Tarot gibi aynı oda ama kart yerine domino ya benzer Taşları var ya da cin parasına benzer sembollerin olduğu nesneler bar. Bakım bakla falı gibi bakılıyor. Ele alınıp atılıyor. Kitapta o şekilleri ve şekillerin gelme durumunu nasıl yorumlayacağımızı anlatıyor. Tabi kitap açılıp bakılmıyor. Kitap bildiğin eğitim kitabı. Tabi şiir dili gibi. Şamanlarında buna Bener bir yöntemi var. Birde çunukları var. Ben çunukları hiç sevmediğim için Parasını kullanmıştım. Feng shui de de Paraları çok kullanıyoruz çünkü. Akıllı telefon ya da tabletiniz var ise birde İngilizce biliyorsanız program indirebilirsiniz. Evler için hazırlar yaparken insanlarında bilgilerini ı cing e göre hesaplayıp ona göre Yapılıyor. Bu programlar hesaplama derdini ortadan kaldırıyor. Para arma denilen yöntemi de sanal olarak yapıyor. Bir deneyebilirsin

Konu URUMHAMATAHAYİL tarafından (16.08.2015 Saat 22:49 ) değiştirilmiştir.
    Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

3. URUMHAMATAHAYİL Üyemize teşekkür edenler:
    ggmm (16.08.2015)

Rep Puanı : 85
    Ettiği Teşekkür
    31
    23 mesaja 34 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    20

Kafamdaki sorular şimdi yerine oturdu. Herhangi bir program ismi önerebiliyor musun? Ben birkaç tane ücretli uygulama buldum ama emin olamıyorum.

''Monsters are real, and ghosts are real too.
    They live inside us, and sometimes, they win.''
    -Stephen King

Rep Puanı : 28736
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.411 mesaja 5.997 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    205

App Store de 4 tane ücretsiz program var benim kullandığım Feng shui ye göre olan ücretli bir program. Ücreti de çok değil zaten ama senin işine yaramaz. I Ching book of changes güZel bir program. Google Store da hangi program var bilmiyorum.

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

6. URUMHAMATAHAYİL Üyemize teşekkür edenler:
    ggmm (16.08.2015)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler