Varlıklarla ilgili Yanılgılar

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Varlıksal olaylarla ilgili bir konuyu netleştirmek istiyorum. Tütsü yakmak ya da benzeri bir şey yakmak varlıkları çekiyormuş. Biz bunları yakmaz isek varlıklardan korunmuş olur muyuz diye sorular almaktayız. Varlıklar bizimle birlikte her yerdedir. Siz onları göremediğiniz için onların var olmadığını söyleyemzsiniz. Eğer ki varlıkları görüyor olsaydınız ne demek istediğimi daha net anlardınız. Örneğin bir odada eşiniz ile birlikte oturuyorsunuz. Boş olan tüm koltuklarda, halıda, perdede, tavanda, sandalyede vs.. vs.. gibi birçok yerde yüzüklerin efendisinden çıkmış tuhaf görüntülü yaratıkların olduğunu hayal edin. Eğer ki varlıkları görebiliyor olsaydınız göreceğiniz görüntü böyle birşey olurdu.

Bu varlıkların bazıları misafir olarak geliyor. Bazıları tatile geliyor. Bazıları birşeyi merak ettiği için geliyor. Bazıları ise haneleri orada olduğu için yanınızda oluyor. Ama nasıl biz bir komşumuzun kulağına durduk yere birşey fısıldamıyor, ya da gizlice ona dokunup herhangi bir şey yapamıyorsak ve bu yasal olarak suçsa, varlıkların da evrensel yasaları var ve bize durduk yere hiçbirşey fısıldamazlar, bize dokunamazlar ve ya bize görünemezler. Bu da evrensel yasalara göre o boyutlarda suç sayılır. Bu durumun aksi sadece bazı kibirli varlıklarda olur. Bu da 100 bin de 1 çıkar. Bizlerin yasalarında nasıl içimizde hırsız da oluyor, sapıkta oluyor, katilde oluyor. Bu durum da aynen buna benziyor. Suç işleyen kişiler olduğu gibi varlıklarında suç işlediği oluyor.

Bu yüzden bir tütsü yakma ile varlıklar etrafımıza gelir mi ya da küçük bir hareketle varlıklar bize bulaşır mı gibi sorularla zihninizi bulandırmayın. Çünkü onlar bizimle her yerdeler zaten. Ve 100 binde 1 olacak bir olay için etrafımızda bulunan pozitif varlıklara armağan olarak tütsü ya da benzeri bir şeyler yakmaktan korkup çekinmeyin. Bir varlığın böyle bir şey yapması için ya dediğim şartların olması gerekiyor ya da birinin yönlendirmesi gerekiyor. Bu varlıkları da yönetebilecek ve ya yönlendirebilecek yeterliliğe sahip o kadar az insan vardır ki.

Hayatınızdaki her olayın her yaşanan durumun temelinde varlıksal bir olay olduğunu düşünmeyin. Biz bu alemde birçok boyut halinde yaşamaktayız. Her boyutun durumu, kuralları ve şartları o boyut için geçerlidir. Hayatınızı olumsuzlaştırmak ve böyle düşüncelerle paronoya sahibi olmak yerine düzgün ve mantıklı olarak yaşamaya özen gösterin.

Sevgi ve Işıkla Yule...

Not: Varlıklarla ilgili başka açıklamaları merak edenlere bu başlık altında cevap vereceğim.

bendekiben

Elit Üye
Bu yazınızla benim bir süredir anlatmak istediğim düşüncelere tercüman oldunuz Daha önce açtığım konularda sizin şimdi yaptığınız açıklamaları kurada da bahsi geçtiğini göstererek ispata dayandırarak anlatmaya çalıştım umarım etkili olur tabi ben nacizhane fikrimi söyledim ama sizin bu konu da ki tecrübeniz mabet üyeleri tarafından daha çok dikkate alınacaktır sanırım sevgiler..

Cem

Kayıtlı Üye
Yuleye katılıyorum çok önemli bir konuyu açıklamış Her ayetin buhuru vardır mesala vaka suresi çörek otu ak günlük ve sündürüstür okuma yaparken bunlar buhur edilerise daha iyi olur buhur yakılmasada icabet edilir ama buhur daha iyidir. okumada kendi duyabiliceğiniz kadar sesle yapılırsa daha iyi olur içinizdende yaparsanız mubarekler zaten beyin dalgalarını okudukları için hemen hazır bulunurlar şöyle düşünün evinze gelen bir misafire ne ikram edersiniz ilk çay onlarında gidası buhurdur iyi buhur güzel kokulu buhur ( ilk akla gelen günlük ) iyi ervah kötü buhur kötü ervah ne için okuduğunuza bağlı varlık yönlendirip bir kişiyi yatağıyla sallamak istiyorsunuz mesala ( şeytan Tersi gibi ) genelde bakıra veya kurşuna yazılan yazılarda kişinin ismi onunla buhurlanıp ateşe yakın bir yere veya yapılacak çalışmaya göre mezara gömülür bu son maddeyi hiç tavsiye etmem vebali buyük olur.

Perina

Banlı Kullanıcı
Etrafımda varlıkları düşünmek benim için korkutucu..ve bunu düşününce değil şöyle rahat uzanmak,esas duruşta yaşamak isterim ben,çünkü insanlar arasında nasıl düzene ve terbiyeye önem verirsem onca varlık içinde nasıl önem vermem..bu düşünce beni rahatsız etti:(.

mehmet970

Kayıtlı Üye
Etrafımda varlıkları düşünmek benim için korkutucu..ve bunu düşününce değil şöyle rahat uzanmak,esas duruşta yaşamak isterim ben,çünkü insanlar arasında nasıl düzene ve terbiyeye önem verirsem onca varlık içinde nasıl önem vermem..bu düşünce beni rahatsız etti:(.

Gündelik yaşamınızda bir değişikliğe gidersiniz mazallah aklınızı yitirirsiniz .. Böyle rahatsız olmanız sizin sağlığınız açısından iyi değil efendim ..

Perina

Banlı Kullanıcı
Gündelik yaşamınızda bir değişikliğe gidersiniz mazallah aklınızı yitirirsiniz .. Böyle rahatsız olmanız sizin sağlığınız açısından iyi değil efendim ..

Odamda film sahnelerinden çıkmış bir sürü varlık..bunu hayal etmek bile istemem ben..en başta onların yannda değil rahat oturmak kıpırdamak bile istemem..çünkü ev hali bilirsiniz..ve ben rahat otururum..bu beni rahatsız etti şimdi:(.

bendekiben

Elit Üye
İnsanın çevresindeki varlıklar hep çağrılınca gelen türden değil yani biz doğduğumuz dünya var olduğundan bu yana insanın yanından ayrılmayan melekleri unutuyoruz onlar hep vardı ve hep olacak hıristiyanlıkta musevilerce ve islamiyette her inanışlar da kabul görmüştür

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Odamda film sahnelerinden çıkmış bir sürü varlık..bunu hayal etmek bile istemem ben..en başta onların yannda değil rahat oturmak kıpırdamak bile istemem..çünkü ev hali bilirsiniz..ve ben rahat otururum..bu beni rahatsız etti şimdi:(.

Bu sizin rahatsız olup olmamanız ile ilgili değil. Evrensel bazı durumlar var. Ve bu durumlar siz olmadığını kabul ederek ya da onları yokmuş gibi varsayarak yaşadığınızda da değişmiyor. Aynı durum ve kurallar yine de geçerli. Zaten bu ayrıntıyı tam olarak anlatabilmek için günlük bir dilde yazdım yazıyı. Siz isteseniz de istemeseniz de etrafımızda bir sürü varlık var. Ve bunlar sizin için değil kendi yaşantılarının gereği boyutsal olarak farklı ama aynı evrenin içinde yaşamaktadırlar. Kimse korksun istemiyorum, amacım sadece bu konuda artık karacahil olunmaması. Hala en küçük konuda bile yok şöyledir yok böyledir diye yanlış yorum yazan ve yanlış olan düşüncesini ifade eden birçok kişi var. Umarım ışık olur.

Perina

Banlı Kullanıcı
Bu sizin rahatsız olup olmamanız ile ilgili değil. Evrensel bazı durumlar var. Ve bu durumlar siz olmadığını kabul ederek ya da onları yokmuş gibi varsayarak yaşadığınızda da değişmiyor. Aynı durum ve kurallar yine de geçerli. Zaten bu ayrıntıyı tam olarak anlatabilmek için günlük bir dilde yazdım yazıyı. Siz isteseniz de istemeseniz de etrafımızda bir sürü varlık var. Ve bunlar sizin için değil kendi yaşantılarının gereği boyutsal olarak farklı ama aynı evrenin içinde yaşamaktadırlar. Kimse korksun istemiyorum, amacım sadece bu konuda artık karacahil olunmaması. Hala en küçük konuda bile yok şöyledir yok böyledir diye yanlış yorum yazan ve yanlış olan düşüncesini ifade eden birçok kişi var. Umarım ışık olur.

Hayır hayır yalnış anladığınız..bilakis faydalı oldu bu konu..korkmaktan ziyade beni endişelenriren bu varlıklara saygısızlık etme ihtimalim:(. Dediğim gibi ev hali işte..nasıl rahat oturabilirim ki yanlarında..bir misafir gelse eve ben esas duruşa geçen bir karakterim..rahat edemem asla varlıkların yanında..bu açıdan bir rahatsızlık benimkisi..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Etrafımızda birçok varlığın olması ve bizi rahatlıkla görüp duyabilmeleri, hatta iznimiz olmadan bizlerle aynı mekanı paylaşabilmeleri, bizim ise onlarla aynı şartlarda olmamamız çok sinir bozucu. Ama ölümden sonraki yaşamda da bizim onları görebileceğimiz onların bizi görüp duyamayacağı söyleniyor. Acaba ne derece doğrudur bu?

hak dostu

Banlı Kullanıcı
yule ye katılıyorum zetnen varlıksız bir insan böyle yazamaz. bakın arkadaşlar varlıklar seçilmiş insanlara çağunlukla gelirler diğer ismi hizmet meleği hizmet etmek için gelirler yani görevleri ama insanlardan daha iyiler bunu biliyorum daha sadıklar daha düzgün kalpliler kanı takip edenler için diyorum zaten bu varlıklar soyu takip ederek gelirler. ama bura yazanlar çoğu eksik ve yalnış bilgilerle yazan arkadaşlar çokça var . bu bir gerçek bizler bu bu dünyada cinler le yani varlıklarla beraber yaşıyoruz zaten cennet ve cehennem bizler ve onlar için var arkadaşlar. lineer doğu kardeşim gerçek bu biz onlarla yaşıyoruz. yeri göyü her şeyi yaradan allah tır. kardeşim bakın şunu bilmemiz lazım artık cinler var şeytan var büyğ tılsım var. bunlar var olan şeyler. kaldıkı ilk tılsım peygamber efendimize yapılmıştır. cebrail a.s çözmüştür. eğer burada varlıklı arkadaşlarımız varsa kullana biliyosalarda çok büyük güçtür böyle bir gücü tarif etmek mümkün değil arkadaşlar önemli olan insanlar için doğru noktada kullanmaktır. Allaha emanet olun..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ay yanımda onlarla beraber film izlediğimi falan hayal edemiyorum ders çelışırken beni dinliyorlar falan :D Hem ürkütücü , hemde enteresan. Yüzüklerin efendisindeki tüm karakterler şuan gözümün önünde :) Artık tek başıma olmadığımı bildiğim için daha bir telaşlandım sağolun.

Cem

Kayıtlı Üye
Hep izliyorlar tuvalete girerken besmele çekin ,yemek yerken , eşinizle ilişkiye girmedende besmele çekin izleyemezler

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Sayın Yule,
Gündüz tütsü yakınca gelen varlıkların aydınlık,
gece tütsü yakınca gelen varlıkların karanlık ve kötü
olduğuna dair bir bilgi var.

Bu bilgi doğru mudur?

Ben artık geceleri çoğu zaman yakmaktan korkuyorum.

Perina

Banlı Kullanıcı
Etrafımızda birçok varlığın olması ve bizi rahatlıkla görüp duyabilmeleri, hatta iznimiz olmadan bizlerle aynı mekanı paylaşabilmeleri, bizim ise onlarla aynı şartlarda olmamamız çok sinir bozucu. Ama ölümden sonraki yaşamda da bizim onları görebileceğimiz onların bizi görüp duyamayacağı söyleniyor. Acaba ne derece doğrudur bu?

BU adil olur o zaman..çünkü buradadabiz onlar göremiyoruz:). Ama aslında orada onlarda bizi görse..çünkü orada bundan rahatsızlık duyulmaz bence.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Sayın Yule,

''Boş olan tüm koltularda, halıda perdede, tavanda, sandalyede, vs.. vs..
gibi birçok yerde yüzüklerin efendisinden çıkmış tuhaf görüntülü
varlıkların olduğunu hayal edin. ''

Bana dokunan o varlıkların yaratık şeklinde olduklarını
düşünmek , beni cidden korkuttu.

O kadar çirkinler mi özlerinde?
Yoksa insanlara mı kötü şekilde görünüyorlar?

nsnnsn

Kayıtlı Üye
çok beğendim bu sayfayı teşekkür ediyorum yule ve merakla arkadaşların sorularına vereceğiniz yanıtları bekliyoum...

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Sayın Yule,

''Boş olan tüm koltularda, halıda perdede, tavanda, sandalyede, vs.. vs..
gibi birçok yerde yüzüklerin efendisinden çıkmış tuhaf görüntülü
varlıkların olduğunu hayal edin. ''

Bana dokunan o varlıkların yaratık şeklinde olduklarını
düşünmek , beni cidden korkuttu.

O kadar çirkinler mi özlerinde?
Yoksa insanlara mı kötü şekilde görünüyorlar?
Çok değişik surette olanları var..En genel olanları çok kısa boylu,buruşuk suratlı..Arkadan yada uzaktan bakınca küçük çocuk ama yaklaştıkça buruşuk--Ama etrafınızdakiler ille de kötü diye bişey yok..Çoğu aynı mekanı paylaşan ev sahibini sevip yardımcı olabiliyor..Bunun için sizlerinde onları ne kadar göremezseniz bile,sanki görüyor gibi dikkatli saygılı ve sevgili olmanız gerekir..Bir de olur ya belki birgün bi şekilde karşılaşırsanız korkmayın,selamlayın

ekirek24

Kayıtlı Üye
cinler ışık ses hızında gelen varlıklar zeki varlıklar kimi onlar insan gibi olamaz diyor hayır katılmıyorum deneyimim söyletiyor göz perdemizin kapalı olması iyi ben yüzlerini gördüm gerçekten yüzükler efendisi sahnesinden çıkmış gibi deprem yaratacak güçleri var zıtlarına gidersen titretir kabus görürsün koruma çemberi şart ama sanılanın aksine korkulacak varlıklar değil ben korkmadım yuleye katılıyorum kimi onlara sahip olmak istiyor alladdinin cini gibi ama cin istemedikçe bu yeti sizde olmaz