Baş üzerindeki haleler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

simera

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, bazı insanların başlarının üzerinde değişik şekilde ve renkte haleler varmış.Böyle bir şey var mı?Eğer varsa anlamı nedir?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
bazı insanların özellikle manevi anlamda çok ama çok güçlü insanların aurası çok güçlüdür ve sarıya dönük tür rengi bazı aurayı görebilen insanlar bu haleleri görebilir ama filmlerdeki gibi çıkmaz...

Ori

Kayıtlı Üye
Hale ne oluyor tam olarak açıklayabilir misiniz?

bendekiben

Elit Üye
Haleler aslıda vücudun tümünü saran aura dediğimiz enerji nin ışımasıdır insan düşünürken kafasındaki görünen aura daha bir kuvvetlenerek ışır bunu eğitimini ala kişiler görebilir aslında üzerinde birazcık dahi çalışsanız sizde görebilirsiniz örneğin ben şifa için çalıştığımda ellerimdeki ışımanın yanı auranın kuvvetinin arttığını görebiliyorum bunu nasılmı yapacaksınız ilk deneyimlerinizde elinizi arka fon sihay olan bir yerde sabit tutun ve elinizi teğet geçerek sanki arka plana bakıyormuşsunuz gibi bakın buarada lambanın ışığı arkanızda olsun bir deneyin bakalım olucak mı olmaz ise bu konuyla ilgli daha ayrıntılı bilgi vermey çalışacağım

simera

Kayıtlı Üye
sn bendekiben, bende bunu denedim birkaç defa ama arkadaki fon açık renkti. Parmaklarım açık bir şekilde duvara doğru tutup, baş parmağımla işaret parmağımın arasında bir nokta seçip uzağa odaklanıyorum. Ben bu şekilde görüyorum. Ama uzun sürmüyor.

bendekiben

Elit Üye
Evet uzun sürmez göz odaklanmayı kaybediyor buda gayet normal alıştırma yaptıkça bu süreyi uzatabilir ve bakmaya başladığınızda gözün alışma süresini kısaltıp görme süresini arttırabilirsiniz yani bakmaya başladığınız anda hemen algılıyamıyorsunuz bunu için biraz zaman geçmesi gerekiyor işte bu süreyi alıştırma yaparak kısaltıp inceleme süresini artırabilirsiniz.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Ben İsa peygamberin tasvirlerindeki o halenin olduğunu duymuştum aurasından kaynaklandığını söylüyorlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...