Denemiş kuantum yöntemi(Bize özel)

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Bu bugüne dek yazılmış olanları okuyunca insanın umutları daha da yeşeriyor. Bunu hissetmek çok güzel birşey. Tüm yorumları da okuduktan sonra uygulamada başarılı olmuş kişilerin deneyimlerine şahit olmanın kişiyi kendi dileği ile ilgili gerekli rezonansa daha kolay sokacağını hissediyorum şu an. Ben de kendimi hazır hissettiğim günde bu uygulamayı yapacağım ve ilerde sonuçlarını da paylaşacağım. Bu forumda olmak, bilinçli ve umut dolu insanlarla iletişim içinde olabilmek harika birşey. Sevgilerimle...

ademwape

Kayıtlı Üye
Güzel paylaşımın için teşekkürler =)
Yalnız aklıma takılan şeyler var. Maddiyata dayalı isteklerin gerçekleşmesi için, kesinlikle paraya ihtiyaç var. Gerçekçi olarak düşünmek gerekirse şu an işsizim ve ne bir araba ne de ev alabilecek kadar paraya sahibim. 21-40 gün gibi sürelerde yastığın altında vs. saklayabilirsiniz demişssiniz. 21 veya 40 günün sonunda hiç bir değişiklik olmadığı için inanç tamamiyle yol olacaktır kanımca. Maddi yerine manevi isteklerin bu şekilde istenmesi nedense bana olabilirliği daha yüksekmiş gibi geliyor. Benim düşüncem bu yönde acaba siz ne düşünüyorsunuz yazdıklarım hakkında
Tekrar teşekkürler

tarık

Kayıtlı Üye
Bu yöntemi uygulayıp olumlu sonuç alan başka kişiler varmı varsa yazsalar ben daha önce yapmıştım fakat yaşadığım olumsuzluklardan dolayı isteklerimin olacağına inancımı yitirmiştim yakın zamanda tekrar yapacağım inšallah güzel sonuç alırsam yazarım bu aada konu sahibi malesef uzun zamandan beri yok.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben çok eskiden denemiştim bunu şimdi tekrar aklıma geldi. O zamanlar denediğimde sonuca ulaşmıştım. Şimdi tekrardan denemek istiyorum bakalım 3 kişi başladık.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Çok güzel bir uygulama. Denemeyi düşünüyorum. Bence gün yüzüne çıkması gerekiyordu.

tarık

Kayıtlı Üye
Pembe pelerin deneyiminin sonucunu yazarsın artık.Başarılar.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu uygulama Meleklerde "Meleklere mektup",Secret 'ta "dilek panosu,"burda "kuantum yöntemi",Yaratıcı İmgelemede 'de aynı şekilde..Ortak birşey var ,konuya göre detaylar değişiyor ve o sistemin adını alıyor.Eskiden olsa büyük bir şevkle hemen atlardım.Hepsini çalışmış olmanın verdiği sukûnetle artık sadece okuyorum.İstisnalar hariç.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu uygulama Meleklerde "Meleklere mektup",Secret 'ta "dilek panosu,"burda "kuantum yöntemi",Yaratıcı İmgelemede 'de aynı şekilde..Ortak birşey var ,konuya göre detaylar değişiyor ve o sistemin adını alıyor.Eskiden olsa büyük bir şevkle hemen atlardım.Hepsini çalışmış olmanın verdiği sukûnetle artık sadece okuyorum.İstisnalar hariç.

Bıkkın ve beklentinin sonucunu alamamış bir izlenim gördüm sende lviv. Ama zaten olumsuz bir sonuç aldıysan paylaşmaman daha iyi olurdu:) Gerçi bu tür şeylerin olumsuz bir sonucu olamaz ki:) En azından denemiş olursun.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bıkkın ve beklentinin sonucunu alamamış bir izlenim gördüm sende lviv. Ama zaten olumsuz bir sonuç aldıysan paylaşmaman daha iyi olurdu:) Gerçi bu tür şeylerin olumsuz bir sonucu olamaz ki:) En azından denemiş olursun.
Aynen öyle olumsuz bir sonuç yok,sonuç yok daha doğrusu nötr yani.:)Çok fazla birbirine benzer calışmalar bi süre sonra etkileyiciliğini kaybediyor.Uygulayan herkese başarı ve yüksek enerji dilerim.

tarık

Kayıtlı Üye
Pembe pelerin neler deneyimledin,yaşadıklarını bizimle paylaşır mısın bizlere motive olsun.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Pembe pelerin neler deneyimledin,yaşadıklarını bizimle paylaşır mısın bizlere motive olsun.

Açıkcası denemedim:D Üzgünüm. Mabette çok böyle konu var eskiden deneyeceğim deyip de bir türlü vakit bulamadığım. Sonra da not etmediğimde unutup gitmişim. Şimdi baktım yazdığım yorumları bile hatırlayamadım. 2 yıl geçmiş.
Ancak, böyle çalışmalardan daha etkili bulduğum kendime has yöntemler var diyebilirim. Aslında yardım da aldım, bu kişi ile ortak noktamız kişisel gelişimi yalanlayamazken aynı zamanda onu yermekten korkunç derecede zevk almamızdı.
Kişisel gelişim ne alaka diyecekseniz, bu tarz uygulamaların inanç gücü ile, inanç gücünün ise psikolojiyle yakından bağlantısı olduğunu düşünüyorum.
(Bu hiçbir şeyin inkarı değil. )
Kusura bakmayın bu saatte yazınca çok kopuk cümleler yazıyor olabilirim ama gayet sağlıklı bir zihnim var şu an.

tarık

Kayıtlı Üye
Kendini has yöntemlerini anlatır mısın pembe pelerin?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kendini has yöntemlerini anlatır mısın pembe pelerin?

Kendime has yöntemlerim benim sorunlarıma yönelik çözüm içeriyor ama uğraşılırsa herkese uyarlanabilir. Yani yöntem saf sayılır, insan türünün sıkıntıları ne kadar birbirinden farklı olabilir ki hepsinin etrafında döndüğü şey aynı en nihayetinde. Ama kişilerin sorunları algılayışları farklı.
Yani kısacası bu konuda rahat rahat 'kişi en iyi kendinin terapistidir' diyebilirim. Kısa ve öz. Uygulanma şekli herkeste farklılık gösteriyor, sürekli şekil değiştiren birşeyi buraya somut bir şekilde dökemiyorum üzgünüm.
Bu konu altında bunları konuşmamız da gereksiz çünkü algılanan şekilde benim Bahsettiğim şeyle bu konunun doğrudan bir alakası yok.

ece3448

Kayıtlı Üye
merhaba. ben bu mektubu 21 temmuz günü yazdım ama yastıgımın altında toplamda 3-4 gün uyumusumdur cunku surekli seyahat etmek zorunda kaldım ve yanıma almadım yeni yeni almaya basladım. yaşadığım evin odasında dolapta duruyordu. bir sorun olur mu sizce? yeniden yazayım mı?

cmrkn

Kayıtlı Üye
Iyi aksamlar diliyorum. Ben bu aksam, yaptigim okumalardan yola cikarak bir dolunay ritueli gerceklestirmeye karar verdim. Hayatimdan cikmasini istedigim seyleri bir kagida yazip niyetlenerek konsantre olup o kagidi yaktim ve ruzgara savurdum. Simdiyse istedigim seyleri yazip dediginiz bu seyi uygulasam olur mu acaba merak ediyorum?

Mmmelike

Kayıtlı Üye
sevgili alin ben bu yöntemi zengin olmak için yapmak istiyorum ilk uygulamamda sağlam bi inancım vardı kesin gözle bakıyordum daha doğrusu ben öyle sanıyordum kahve falı baktırırken dileğim olacak mı dedim falcıya 16 yaşında bu yöntemi bilmeme şaşırdı ve kesinlkle zenginsin sen dedi.demek istediğim şu falcıya olacak mı diye sormam inancın kuvvetsizliğini mi belirtir? karışık olduysa kusura bakmayın malum küçüğüm :) teşekkürler şimdiden...

elfcan5

Kayıtlı Üye
en kısa sürede uyguluycam ama yastığımızın altında olmak zorundamı? mesela yastık değilde yatağın altına ya da yatağın o yattığımız kısmının altına koysak etkisi düşermi?

'AZAZ1L

Kayıtlı Üye
buna bugün başlıyorum bundan 1 ay sonra sonuçları yazacağım..

Me.

Kayıtlı Üye
konuyu 2 aydir ariyorum kim basa cikarttiysa cok tesekurler