Rüya hakkında

gümüş

Kayıtlı Üye
Aslında tam bu bölüm sorusu değil ama rüya sonuçta, bir şey sormak istiyorum.

Hemen hemen aynı rüyayı 4-5 sene aralıkla iki kez görmek mümkün mü ? Daha doğrusu gördüğüm için sanıyorum mümkün de rüya kaynağımı ya da anlamını bulmak için izlemem gereken yol ne, bilen var mı ? Teşekkürler

Ori

Kayıtlı Üye
Ben 5 kere aynı rüyayı gördüğümü bilirim. :D Böyle şeyler olur, bilinçaltında besledikleriniz rüyanıza yansıyor sadece sayın Gümüş.

gümüş

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum, rüyalarımı tanırım ve çözerm hemen her zaman ve ben de bilinçaltıyla ilgilidir düşünüyorum ama köprü kuramadım bir türlü ondan taktım galiba ;) Aslında geçenlerde eski günlüğüme rastlayana dek aynı gördüğümün farkında da değildim ama neyse çözülmek isterse açık bir kapı pencere gösterir herhalde

alin

Kayıtlı Üye
Aynı rüyayı çok uzun seneler, defalarca görebiliriz. Kişisel deneyimlerim de var bununla ilgili. Rüyaları çok anlama bölebilirler ancak en başta iki manada bakılabilir bildiğiniz gibi.Ya habercidir bir şey çağrıştırır, ya bilinçaltıdır döne döne görülüyorsa, anla, açıkla temizle beni der.
Hani yorumlanırken şu, bu anlama gelir denilir ya. Aslında en çok kişiye neyi yansıtır o önemli. Uyandığınızda ya da hatırladığınızda size birisi bir haber iletmiş gibi mi hissediyorsunuz, yoksa uyarılmış gibi mi hissediyorsunuz? Tekrar görürseniz ya da rüyayı hatırladığınız ana dönerseniz, size ışık tutacaktır. Haberci yada bilinçaltı ayrımını yaptıktan sonra, daha anlamlandırabilirsiniz. İyi forumlar...