Rahim Cini

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Konuyu kişisel tartışmaya dönüştürmeyin. Bir konu ilgili olarak birden fazla farklı bakış açısına sahip bilgi paylaşmak, başkasının verdiği bilgiye karşı çıkmak ya da eleştirmek değildir. Bilgi vermeyi kişisel olarak algılamayın.

Konuya basit mantıkla bakalım evvela. Yaratılmış varlıkların bir görevleri vardır ve bu görevleri yerine getirirler. Bir cin de kendi yaratılış özelliğine göre bir görev yapar. Rahim cini demek , rahimde görevli olmak anlamına gelir. Bir cinin böyle bir görevi yoktur.

Cinler kişilerin bedenlerinde konakçı oldukları sürece, bedenlere zarar verebilirler, rahimde sorunların ollışmasınada yol açabilirler. Bu onların Rahim cini olduğunu anlamına gelmez.

Kelime olarak yanlış bir tanımlama. Öncelikle bunu düzeltelim.

Bir kişinin bir hastalığının olmaması, psikolojik ve fiziksel olarak sorunu olmaması, eşininde yanı şekilde sorunsuz olması durumunda bile çocuk sahibi olamıyorsa, Allah'ın çocuk nasip etmediği düşünülür, bir büyü ya da musallat olabileceği düşünülür. Hepside olasılık dahilindedir.

Bir kişinin modern tıp ile rastlanabilen bir sorunu olduğunada yine negatif güçler tesir etmiş olablir. Konakcılar enerjisel olarak sıkıntı verebildikleri gibi aynı ölçüde fiziki sorunda verebilirler. Kişilerde kanser oluşumana , rahim sorunlarının oluşumana sebebiyet verebilirler.

Her hastalık negatif bedensiz varlıklardan kaynaklanıyor gibi yanlış bir kanı sakın oluşmasın. Enerjisel yada fiziki sorun yaratacak musallat vakaları çok çok çok az sayıdadır. Halkımızda var olan bir inanç nedeniyle bir çok kişiye bu yakıştırılma yapılması vakaların çok olduğu anlamına gelmez.

İkinci olarak, rahim ile hipofiz bir birne bağlıdır, aynı şekilde mide, orta kanal, idara kesesi, böbrek meridyeni gibi bedenimizde bununan nadilerde rahimle bağlantılır. Modern tıp enerjisel sorunları, bedendeki elementlerin döngüsünü, yın ve yangı ölçebilir seviyede henüz değiller. Bu nedenle. modern tıp ile nedeni bulunamayan rahime ilişkin sorunlar, negatif enerji varlıklarından kaynaklanıyor gibi bir çıkarım yapamayız. Bedendeki prananın akışını sağlayan nadilerde bir sorun olabilir. Hipofizde ve diğer hormonlarda sorun olabilir. bahsettiğiniz ağrılarda bundan kaynaklı olabilir. rahimde yaşanan fazla ya da az akıntının olmasıda yine aynı sebepten olabilir.

Besmelesiz cinsel ilişki, rahimde bir cinin musalat olmasına sebep olabilir yaklaşımı çok hatalı bir yaklaşım olur.

Müslüman pek çok kadın ve erkek dini ögelere önem verdiği halde, namazsız ya da besmelesiz iş yapmadığı halde çocuk sahibi olamayabiliyor. Aynı şekilde dünyada müslüman olmayan Besmeleyi hiç bilmeyen bir çok kadın ve erkek yaşıyor ve hayatları boyunca besmele çekmiyorlar. Çocuk sahibi olabiliyorlar.

Bilgi kadar düz mantık kurabilmekte önemlidir.

Guven

Kayıtlı Üye
Aklın yolu bir, açıklama harika olmuş teşekkürler.

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Hay aklınızla bin yaşayın…

Muhtemelen ayrılmadan önce siteden, dikkatimi çeken bazı hususları dile getirmeden edemedim. Burası kovulduğum 9. forum da olacaksa da olsun… Gene doğruyu söylerim.

1- Yüce Urum… Öncelikle yönetimin sık sık üyeleri uyardığı gibi; siz de yazdıklarınızı birer kaynağa dayandırınız. Yönetim bir şeyler yazınca millet gökten vahiy indi sanıp coşmasın…
2- Mabet sakinlerinden bazıları. Bu lafım da size… Şu kendi aranızda ‘körler sağılar birbirini ağırlar’ durumlarından vazgeçin artık. Yaltakçılık diz boyu, özellikle de yönetime karşı…
3- Şimdi faşizan yönetim anlayışınızla ne yapacaksınız merak ediyorum:
Konu amacından sapmıştır, kilit..
İşinize gelmiyorsa çektirin gidin site bizim, kurallar bizim…
İyi forumlar...

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Hay aklınızla bin yaşayın…

Muhtemelen ayrılmadan önce siteden, dikkatimi çeken bazı hususları dile getirmeden edemedim. Burası kovulduğum 9. forum da olacaksa da olsun… Gene doğruyu söylerim.

1- Yüce Urum… Öncelikle yönetimin sık sık üyeleri uyardığı gibi; siz de yazdıklarınızı birer kaynağa dayandırınız. Yönetim bir şeyler yazınca millet gökten vahiy indi sanıp coşmasın…
2- Mabet sakinlerinden bazıları. Bu lafım da size… Şu kendi aranızda ‘körler sağılar birbirini ağırlar’ durumlarından vazgeçin artık. Yaltakçılık diz boyu, özellikle de yönetime karşı…
3- Şimdi faşizan yönetim anlayışınızla ne yapacaksınız merak ediyorum:

İyi forumlar...
Aphosiss bir yere gitmeyin,ben sizle hem fikirim.Bir kadının çocuk düşürmesi yada çocuk sahibi olamaması elbette ille de cinlerden olacak diye bişey yok(anatomik-endokrin sorunlar olabilir).Ama bazan bazı kadınların rahimlerinde cinler olabilmektedir(ki bu kadınların çoğunun anotomik yada endokrinel bir bozukluğu olmamasına rağmen yada yüce yaratanın manen kısmet olayına rağmen).Rahme yerleşen cinler olabilir.Bu konuda yorum yapan arkadaşların,bu tür olasılıkların da olabileceği,bunu bizzat yaşayan insanların bildiği bir durum olabileceğini bilmesi ve saygılı olması gerekir."BÖYLE BİŞEY YOKTUR, HADİ CANIM SENDE,HİÇ ÖYLE ŞEY OLUR MU " gibi sözler aydın ve düşünebildiğini iddia eden kişilere hiç yakışmıyor.Hele de metafizik varlıklarla karşılaşan,onları gören,belki konuşan belki de başka türlü hissedip benim özel olarak kabul ettiğim bu sitedeki değerli forumdaş arkadaşlarıma hiç yakışmıyor.Neticede ister inanılsın ister inanılmasın ortada bir gerçek var.Bazı kadınlara bazı varlıklar özel ilgi duyabilir,yada musallat ta edilmiş olabilir.Bunu yaşayanlar var,inkaredilmesi,yada yoktur denmesi olmadığı anlamına gelmez.
Neticede birşey daha öğrendim..Böyle bir ufuk zenginliği isteyen sitede bile,görmediklerine yada farkında olmadıklarına "öyle şey olmaz" mealinde yorumlar yapılabiliyorsa,dünya dönüyor dediği için aforoz edilen Galile ye,gördüğü rüyalar gerçek çıkan yada hisleri kuvvetli olduğu için cadı denerek diri diri yakılan ortaçağ kızlarına içim daha fazla acıdı..