İbranice ve Cinler!

lost66

Banlı Kullanıcı
Allah ın Yarattığından korkan en büyük korkaktır. Yalnızca Allah tan korkmalı!!!

z-mag

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar,sitede çok dolaşıyo cin çağıracağım vb. yazılar bende genelliker yorum yapıyorum çağırmayın diye,sert tavır takınıyorum. Bakın taze olmuş şahit olduğum olay,geçen hafta arkdaşın köyüne gittik gezmek için. Evlerine girdik oturduk çay içecez,küçük kardeşi geldi abi koşun kadının biri deli gibi bağrıyo diye,bi gittik biraz kalabalık var hava bulanık akşam oldu olacak.Kadının gözleri adeta üzüntüden,korkudan çökmüş iskelet gibi olmuş göz çukurları ne. Evine girdi kadın,peşinden yardım edek dedik,demir kapıdan girdik evin kapısını açacaz tam kapı bi kapandı böyle,hani üfff dersiniz ya onun yankılanmış bi sesiyle çığlıkla böyle,Pencereden bi baktık kadının etrafında siyah gölgeler okadar hızlıki ilk defa cinleri öyle gördüm kafir oldukları belli,hatta ifrit diye şüphem vardı ki öyleymiş! Arkadaşın yüzüne baktım bembeyaz oldu korkudan bende tık yok alışık olduğum için,hafif ses tonuyla hadi gidelim dedim,dizlerim tutmuyo dedi,ayetel kürsinü okudum nas ,felak okdum sonra koluna girdim gidiyoz. Dedimki sakın korkma ben varım gelirse ben seni korurum dedim de beni kim koruyacak :) Sonra çıktık eve gittik,gece oldu usta yok böyle bi çığlık iliklerime işledi yaa..Kadın bi bağrıyo bi kalktım yataktan pencereye koştuk arkadaşla,kadın yardım edin diyo bize doğru,lakin kadının yüzü simsiyah gölge düşmüş gibi meğersem cin efendi bizi tuzağa çağırıyomuş! Girdim abdest aldım kafa attı benim. Sinirlendim beni karabasan felan çok rahatsız ettiği için ruhani varlıkları görünce korku değil sinir basıyo neyse Kuranıda aldık elimize çıktık,kadın kaybolmuş tabi evine doğru gidiyoz,İmamın evinin önünden geçiyoz pencereden adam dua okuyomuş bi yandanda dışarıyı gözeltliyomuş uyuyamamış imam,hşş dedi evinize gidin çocuklar dedi, amca rahat ol dedim. Adama ayıp oldu tersler gibi ama gecenin bi vakti kadının evine girdik odaya ışığı yaktım erkeksen gellan buraya dedim seni boğazlamasam adam değilim diye cine bağırıyorum,oda bi sallandı aha bu ifrit dedim,arkadaş bayıldı gitti. Yalnızım bide sitedeki olaylar aklıma gelince güven eksikliği oldu olacak.Kuranı kalbime doğru bastım sıkıca,Yarabbi şeytanın ve cinlerin şerrinden sana sığınırım dedim, korkmuyomusun diye bi fısıltı geldi kulağıma,dedim korksam buraya gelmezdim,acıyorum dedim,neden diye cevap geldi,bende cin öldürme duasını biliyorum tabi,seni öldürmemem için bi sebep söyle dedim,istemediğin kadar zengin olursun dedi,istemiyorum zaten sadece buradan tayfanı al ve git dedim,arkadaşlar ufak bi korksam beni büklüm büklüm ederdi öldürürdü.Ayetel kürsünü okudum,bi ferahlama geldi nas felak gene okudum ve kuran okuyamıyorum ama yanıma aldım.!Kendi kendime madem bi ifrite yaklaştım bukadar,emrime alıyım dedim geri durdum durdum yok olmaz oyuncudur bu dedim. Ve dehşet anı,usta yok böyle bişey karşımda bi belirdiler boyları kocaman bana vursa çivi gibi çakarlar yere. Ama beni göreceksiniz sanki cesaret hapı var,Allah yardımcımdır,sizden korkmuyorum,ölüme gelmiş cinlerden neden korkuyum dedim. ses yok tabi. Ayak ucumla arkadaşın beline dürtüyorum uyansın diye,mülk suresinden bi ayet okudum ,kayboldular gittiler o sırada. Arkadaşı uyandırdım ama tedirginim tabi,kadın girdi içeriye meğersem ifrit oymuş yani kılığına girmiş,yardım et dedi,tipe bi baktım öyle çirkinki,sitede okurdum başıma geleceği aklımın ucundan geçmezdi ben çocukken yaşamıştım böyle bişey. Sonra baktım kadına Allah yardım etsin sana dedim. Böğürme sesi olurya kulağımda çınlama oldu böyle...yeterrrrrr diye bağırdım ben insanım sen cin bensenden üstünüm dedim,git burdan neden geldin dedim,o çağırdı dedi,tamam bak seni öldürmek istemem ama zorlarsan öldürürüm dedim arkadaşımı alıyım gidiyim dedim,kayboldu duman gibi, Aldım arkadaşı, gidiyoz uyandı ama sarhoş gibi koluna girdim hoca çıktı karşımıza evlat Allah yardım etmiş yoksa ölüydünüz diye elimi dudağıma koydum hşş dedim hocaya,yola devam ettim. Sabah oldu kalabalık var gene evin orda dua felan okuyo millet,hocaya dedimki ne oldu ifriti kadın çağırmış ibranice yazılarla bişeyler yazmış kimse anlamadı dedi,hocam bana musallat olurmu dedim,dediği laf şu en son isteyeceği şey dedi,nasıl yani,delikanlı sende bu yürek varken Allah a sığındıktan sonra bi milim kımıldatamaz seni dedi,gittimi peki dedim,kadını almadan gitmez öldürmeden dedi kurtuluş yokmu dedim,kim kurtulduki ifritin elinden buzamana kadar dedi ben dedim, :) o ayrı dedi kadın kendi razılığıyla çağırmış yönetememiş ifriti musallat olmuş dedi. Evin etrafına muska felan yazmışlar dışardan birine musallat olmasın diye. Arkadaşlar ben aklıma gelmeyecek hayalime gelmeyecek bi olayı yaşadım iliklerimde hissetim demem o ki sakın çağırmayın!!
tamamen hayal ürünü bir yalan

origanum

Yönetici
Fikirleri ne kadar benimsemesek, paylaşımları değerli bulmasak da bunu güzel bir üslup ile dile getirmek gerekir.

lost66

Banlı Kullanıcı
Fikirleri ne kadar benimsemesek, paylaşımları değerli bulmasak da bunu güzel bir üslup ile dile getirmek gerekir.
Yukarıda hayal ürünü yalan demiş arkadaş. Madem öyle düşünüyosunuz silin bu paylaşımı! Dikkatimi çeken bişey var bu sitede herkes yaşadığını,düşüncesini özgürce yazıyo bişey yok! Ben yazınca sorun oluyo! Puandanda anlaşıldığı üzere. Ayırdım var. Herkesin görüşü farklı olabilir ama bu eksi puan oluyo. Puanındada değilim 100 bin olsada önemli değil 0 olsada. Ama ayırdım var.

origanum

Yönetici
Onu da uyardım sizi de lakin siz uyarımı dikkate almayıp devam edince puanlarınızdan gidiyor başkası da uymayıp devam ederse akibeti aynı olur.

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
Her alt düzey insan ibrani harflerini diğer harfler'den rahatça ayırabilir, ibranice bilmesi gerekmez. siyahı ve beyazı birbirinden ayırmak gibidir.

nira

Kayıtlı Üye
o hoca sonuçta o köyün hocası illaki herkesi tanır herkesin ne yaptığından haberi olur. ve mutlaka senden önce de kadının derdini dinlemiştir fakat bu farklı bir ilim yardımcı olamamıştır o ayrı konu.. kadın ibranice bir davet yaptığını söylemiştir hocaya ve ya davette kullandığı yazıyı / alfabeyi göstermiştir. sonuçta ibranice harf karakterleri farklıdır hemen ayırd edilir..

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Lost66 Şekilleri Nasıldı Detaylı Bahsedermisin Biraz ?

ikbal1505

Guest
Lost66 yasaklanmıştır. Foruma giremez ve size cevap yazamaz. Sevgiler.

aksamci

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu adama inanmayın ben bu öykünün aynısını inci sözlükte okdum. Dalga geçmek için yazılmış bir yazı. Eh canım eh cine kafa atacak. :)

aksamci

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bulabilirsem size ******ten linkini atacağım bu yazının.

magics21

Kayıtlı Üye
Okurken valla hayretler içinde kaldım kardeş .Allah'a sığınıp gerçekten iyi yapmışsın ve sağlam yürek varmış sendede :) :)

aksamci

Banlı Kullanıcı
Okurken valla hayretler içinde kaldım kardeş .Allah'a sığınıp gerçekten iyi yapmışsın ve sağlam yürek varmış sendede :) :)
Yukarıda ki yorumumu okumadınmı hocam ya :D Bu hikayenin aynısı inci sözlükte var ve dalga geçmek için yazılmış bir hikaye. İnci sözlükte aynı hikayeyi okdum diyorum sana kelime kelimesine oradan kopyala yapıştır yapmış. Zaten hikayeyi okursan anlarsın ne kadar saçma olduğunu. Yok ifrite kafa tutmuş yok öldürme duasını biliyormuş bu kadar kolaymı bu işler. Her okuduğunuza inanmayın. :)

Kizir

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Arkadaş ilginç bir paylaşım yapmış.Pek inandırıcı gelmedi bana ama şunu söylemeliyim bence arkadaşın amacı bişey uydurup insanları davet yapmaktan uzak tutmak belli ki buna benzer bi olay yaşamış cinlerle ilgili yapmayın diyerek vazgeçiremez kimseyi haliyle bir metin uydurmuş benim fikrim bu ayrıca bu inci sözlükte kesinlik yok. Tamemen lost66 isimli üyenin kendi kurgusu. Ben birçok insan tanıdım karakterde iyi kötü psikolojisini anlarım insanın bence amaç bu. İbranice meselesini güzel bağlamış ama bilgili birisi belli ki çünkü;İfrit vb kötü varlıkları genelde ibranice semboller ve harflerle çağırırlar,arapçada kullanılır. Kara büyü tarzı şeylerde ibranice diye biliyorum filmlerden esinlenmiş biraz. Ama gerçekten güzel yazmış sırf bu alkışlanır. Her insan yazamaz böyle kurguyu.

ikbal1505

Guest
Başka sitelerin linkini vermek yasaktır. Ban sebebidir. Sevgiler.

aksamci

Banlı Kullanıcı
Başka sitelerin linkini vermek yasaktır. Ban sebebidir. Sevgiler.
Ben derdimi nasıl anlatacağım peki. Söz edilen o site diyeyim bari o adam o sitede yazmış bu olayı sırf eğlence olsun diye kelimesi kelimesine o sitede yazılı. Dalga geçmek için yazmış ki okuyunca belli oluyor. Bende bunu belirtmek istedim çünkü ciddi ciddi inananlar var bu saçma hikayaye :D Hem başka sitenin linkini vermek niye yasak.

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Bu zatın yazdıkları doğru değildir.Bu zat sanki komşusunun oğulları ile tartışıyor gibi yazılar yazmış.Bu zat, İfritlere kafa tutuyor tartışıyor tehdit ediyor sonra da hiç birşey olmamış gibi hayatına devam ediyor.Sen onlara bulaşacaksın ve sonra elini kolunu sallayarak dolaşacaksın.
Seni öyle bir hale getirirler ki seni duvardan duvara vururlar,yıldırımın çarptığı gibi çarparlar,oturduğun yerden kalkamazsın.Gün yüzüne çıkamaz hale gelirsin.Dalıp dalıp gidersin. Nice hocalar onlarla baş edememiş ki.Ancak salih kul olursan ve ilminde çok iyi olursa hükmedebilirsin.Ama sen salih kulmusun bu soruyu sor kendine...

verturdan

Kayıtlı Üye
Miilet aksiyon yaşıyo ya .Bende de senin gibi yürek varda ben kuran okuyamıyom senin dediğin gibi desem hadioku lan deseler yırttık yani.Sendede iyi cesaret varmış ha.

ifrit

Kayıtlı Üye
boyle seylere gerek yok,arkadas hayal urununu yazmis,cinlerle benim kadar ugrasan olmadi,ama ben bile boyle hikaye uyduramam,
Kim Cinlerden yardimci elde ede bilirse,buna inanmam,Rusiyada parapsikoloji UNiversitesi vardir Moskovada,,orda papaz cin elde etmek oyretilyo,sonuc zavalli medyum olursunuz,ama ahireti kayb edersiniz, sitedeki cin davetlerinden de elde edilebilir,namaz ehli olmak sart,bir suru sart var,,yalniz yahudi buyuleri kitabi varmis,,namaz kilmak lazim degil,,azametler vardir ki,7 ya 21 va ya 41 defa okunur,cin hazir,olur,bu amel yani azimet tualette okunur,anlayacaginiz kolay davet,,ama ben bile bunlari istemem,
bu fani dunyada sinav suresindeyiz,cenneti sonsuz nimetleri ALLAHIN vaadini unutmak cahillikden baska bi sey degil,ALLAH yardimciniz olsun