Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/5 123 ... SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bir falcıyı tanımak

Yer
    ankara
    Rep Puanı : 400
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Standart Bir falcıyı tanımak

Arkadaşlar genel olarak tip ve dış görünüş bir falcının iyi olduğunu anlama kriterlerimiz vardır. Sizin varsa böyle kriterleriniz paylaşır mısınız?

‎"İyi veya kötü insan diye bir şey yoktur. İnsanlar iyi veya kötü olmayı düşünceleriyle belirlerler. Neyi düşünüyorsak oyuzdur. Kişinin düşüncesi düşünün rengine boyanmıştır.”

Rep Puanı : 2523
    Ettiği Teşekkür
    322
    82 mesaja 144 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Şu ana kadar gittiğim falcılardan güleryüzlü olanların falları hiç iyi çıkmadı. Konusu açılmışken anlatayım; en son gittiğim için bizi götüren: "Ağzınız açık kalacak, kadının gözlerine bile bakamayacaksınız. A'dan z'ye her şeyi biliyor." dedi. Biz bir grup arkadaş korkudan titreye titreye gittik. İçeri girdik, o gözümüzde canlanan mistik ortam yok. Normal bir ev kadını, bir dolu çocuğu var. Öyle de bir kuyruk var ki evin önünde... Evin içinde dolanan dolanana. Zaten yüzünü görür görmez fal bakamayacağını anladım, çünkü sırıtıp duruyordu. Hiç bir ciddiyet yok, bir kitabı açtı, güya yıldızname baktı, hiç bir şey bilemedi. Bir de "Hayır öyle değil!" diyorum, "Ben demiyorum, kitap diyor. Ona kız." diyor bana. O öyle gördüğüm üçüncü falcıydı. Ve anladım ki güleryüzlü gülüp duran bir insan olmamalı. Tabi sizleri bilemem ama bence bir falcı ciddi olmalı. Fazla da gülmemeli. Kadın gülerken katılıyordu, tekrar hatırladım şuan. (: Belki de bize öyle baktı bilemeyeceğim. Ciddiyet şart, gözlerime bile bakmıyordu. Ortamdan da anlaşılıyor, bana göre tabi.
    İyi forumlar.

Yer
    ankara
    Rep Puanı : 400
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

Çingeneler çok iyi fal bakarlarmış ve bu yüzden genelde tam bir çingene tipi var deyimiyle iyi falcılık eş tutulur. Bu çok gerçekçi bir izlenimdir aslına bakılırsa. Ayrıca yüzü esmer ve son derece ciddi bir tavrı olan, gözlerinin içine bakamadıklarımız da bu kategoriye girer bana göre.

‎"İyi veya kötü insan diye bir şey yoktur. İnsanlar iyi veya kötü olmayı düşünceleriyle belirlerler. Neyi düşünüyorsak oyuzdur. Kişinin düşüncesi düşünün rengine boyanmıştır.”

4. siyahlı Üyemize teşekkür edenler:
    bluecat (28.01.2014)

Rep Puanı : -101
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Falcılar sahtekar insanlardır. Allah'tan başka kimse gaybı bilemez. Bunlar milleti kandırıp bazı oyunlar oynuyor. Bazıları sahtekar, bazıları tehlikelidir. "Büyücülük ve falcılık yapanın ahiret nasibi yoktur." Hadisi Şerif.

Rep Puanı : 2070
    Ettiği Teşekkür
    5
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Alıntı furkan40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Falcılar sahtekar insanlardır. Allah'tan başka kimse gaybı bilemez. Bunlar milleti kandırıp bazı oyunlar oynuyor. Bazıları sahtekar, bazıları tehlikelidir. "Büyücülük ve falcılık yapanın ahiret nasibi yoktur." Hadisi Şerif.
    Sevgili Furkan, size "bizi falcılar hakkında bilgilendirin ya da ahiretteki durumları nedir acaba?" diye görüyorsunuz ki soran yok. Bu tamamen sizin düşünceniz.

Ahiret nasibi var mıdır yok mudur bunu siz değil, yaradan bilir. Öyle insanlar tanıyorum ki hem fal bakan hem de inandıklarından vazgeçmeyen. Bu hesapları yapmak bizlere düşmez. Yapacağınız yer zaten bir büyü sitesi hiç değildir.

Sevgiyle kalın...

Amaçsızlığın boşluğuna kapıldığında;yaşam amacının hediye paketinin henüz açılmamış halde orada seni beklediğini bil.O yer senin yüreğin.Zihnin şikayet eder;yargılar,suçlar.
    Yüreğin seni sever,seni olduğun gibi kabul eder,sabırla yüreğinin yolunda gitmeni bekler.Umut ta orada,nihai amacında.

Acı...hayatın bir parçasıdır.Bundan MUAF KİMSE YOKTUR..

Yer
    nurnberg-almanya
    Rep Puanı : 1277
    Ettiği Teşekkür
    17
    25 mesaja 40 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    37

Alıntı şinçeyank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ana kadar gittiğim falcılardan güleryüzlü olanların falları hiç iyi çıkmadı. Konusu açılmışken anlatayım; en son gittiğim için bizi götüren: "Ağzınız açık kalacak, kadının gözlerine bile bakamayacaksınız. A'dan z'ye her şeyi biliyor." dedi. Biz bir grup arkadaş korkudan titreye titreye gittik. İçeri girdik, o gözümüzde canlanan mistik ortam yok. Normal bir ev kadını, bir dolu çocuğu var. Öyle de bir kuyruk var ki evin önünde... Evin içinde dolanan dolanana. Zaten yüzünü görür görmez fal bakamayacağını anladım, çünkü sırıtıp duruyordu. Hiç bir ciddiyet yok, bir kitabı açtı, güya yıldızname baktı, hiç bir şey bilemedi. Bir de "Hayır öyle değil!" diyorum, "Ben demiyorum, kitap diyor. Ona kız." diyor bana. O öyle gördüğüm üçüncü falcıydı. Ve anladım ki güleryüzlü gülüp duran bir insan olmamalı. Tabi sizleri bilemem ama bence bir falcı ciddi olmalı. Fazla da gülmemeli. Kadın gülerken katılıyordu, tekrar hatırladım şuan. (: Belki de bize öyle baktı bilemeyeceğim. Ciddiyet şart, gözlerime bile bakmıyordu. Ortamdan da anlaşılıyor, bana göre tabi.
    İyi forumlar.
    Benim yildiznameme bakan hoca sadece annemin adini sordu ve gözlerini kapatip, basladi anlatmaya, hepsini de bildi. Hic kitaba bakmadi.

Rep Puanı : 2523
    Ettiği Teşekkür
    322
    82 mesaja 144 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Alıntı arzuhal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim yildiznameme bakan hoca sadece annemin adini sordu ve gözlerini kapatip, basladi anlatmaya, hepsini de bildi. Hic kitaba bakmadi.
    Benimki benim adım, soyadım, anne adım, doğum tarihim, hepsini aldı. Kitap sayfalarını bir karıştırdı ki anlatamam. Hatırladıkça sinirlerim geriliyor.

Yer
    İzmir
    Rep Puanı : 9243
    Ettiği Teşekkür
    284
    75 mesaja 202 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    80

Alıntı siyahlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar genel olarak tip ve dış görünüş bir falcının iyi olduğunu anlama kriterlerimiz vardır. Sizin varsa böyle kriterleriniz paylaşır mısınız?
    Öyle enteresan tipler iyi fal bakabiliyor ki. Açık tenli, esmer, kumral, başörtülü, uçuk kaçık diye nitelenen tipler filan. Hiç belli olmuyor yani bence. Ben pek çoğuna denk geldim ama çok iyisi çok nadir. Ama fala başlarken halinden tavrından sorularından filan iyi bakım yapıp yapamayacağını anlaşılıyor zaten. Benim kriterim bana soru sormasın görebiliyorsa söylesin.

Farzet ki yazdıklarımı anlayabildin; ya anlayamadıkların ya yazıp da sildiklerim ya yazamadıklarım... Mevlana Celaledini Rumi

Rep Puanı : 257
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    30

Keşke bunun bir kriteri olsaydı diyorum ben. Ben ve bir arkadaşım sürekli bulduğumuz falcılara gidiyoruz ama sonuç kocaman bir hayalkırıklığı... Her zaman da şu hataya düşüyorum; tuzak sorular soruyor, ben de hemen atlıyorum. Bilmiş gibi bir durum çıkıyor en nihayetinde ve işin ilginç tarafı, hep de çok övülen kişilere gittim. Anlata anlata bitiremediler ama nafile... En güzeli benim bir an önce bu fal sevdasından kurtulmam sanırım. İçinde bulunduğum sıkıntılardan ötürü iyi bir şeyler duyma ihtiyacım var sanırım ya da bilmiyorum işte... Seviyorum fal baktırmayı ama bir defa olsun denk getirsem süper olacak. Bence belli bir kriteri yok, ben tavsiyeleri kriter edinmiştim ama o da olmadı ne yazık ki.

Yer
    İzmir
    Rep Puanı : 9243
    Ettiği Teşekkür
    284
    75 mesaja 202 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    80

Esasında kullandığı obje önemli. Kahve falı mı, tarot mu, kitap mı açıyor. Her köşe başında bir tarot bakan var. Ustanın bakması gerekli. Sn Yuleye tarot baktıran üyelerin metihlerini bir ara okumuştum nerde tam şimdi hatırlamıyorum. Epey ihtiyacınız var anlaşılan. Sn. yuleye sorun isterseniz. Kolay gelsin.

Farzet ki yazdıklarımı anlayabildin; ya anlayamadıkların ya yazıp da sildiklerim ya yazamadıklarım... Mevlana Celaledini Rumi

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)