Bir falcıyı tanımak

bendekiben

Elit Üye
Dış şeklini önemsemem ama konuşmaya başladığında yani işaret diyelim onları konuşmaya başladığında anlarım iyi mi . Falda , çok iyi bilmiyorum fal baktıran da fal bakan kadar etkili olabilir mi diye düşünüyorum bazen çünkü bazı arkadaşlarımın müdavimi olduğu ve çok iyi dedikleri falcılar var. Ben gittiğimde öyle diyemiyorum ve oradayken ondan kopuyorum, uzaklaşıyorum ama bu falcı iyi değil de diyemiyorum çünkü arkadaşlarım için isabetli. O zaman belki karşılıklı bir tür enerji alışveriş ya da aynı frekansta olmak gibi bir durum var,yakalamışsan iyidir yakalayamamışsan yine iyidir ama demek ki senin için doğru olan değildir diye düşünüyorum.

Sanırım falcıdaki enerjinin fala baktıracak insandaki enerji ile aynı frekansı yakalaması önemli olan zaten bu enerji yakalanmassa falcı o kişi hakkında yorum yapamıyacaktır.Profesyöneller için durum farklıdır herhalde tabi böyle bir işe hiç kalkışmadığım için kesin hükümlü değilim.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sanırım falcıdaki enerjinin fala baktıracak insandaki enerji ile aynı frekansı yakalaması önemli olan zaten bu enerji yakalanmassa falcı o kişi hakkında yorum yapamıyacaktır.Profesyöneller için durum farklıdır herhalde tabi böyle bir işe hiç kalkışmadığım için kesin hükümlü değilim.

evet kesinlikle doğru bi yere dikkat çektiniz. arkadaşlarım benim tavsiyem üzerine fal baktırdı ama bilemiyo olduklarını söyledi oysa ki ben hiç ağzımı açmadan hayatımdaki herşeyi hatta bi insanla yaptığım diyologları bile eksiksiz söyledi ve adını kodladı çok enteresan

gümüş

Kayıtlı Üye

Evet, 2-3 senede bir belki gidiyorum ciddi olarak fal baktırmaya, o yüzden ben de tam böyle diyemiyorum, falcıdan çok aynı falcıya baktıran arkadaşlarımla kendi aramdaki durum kıyaslaması benim yukarıda söylediğim aslında. Bu vesile ile düzeltmiş olayım.

janet

Kayıtlı Üye
Birçok insan da falcıların söylediği şeyleri kabul etmiyor. :D ve ya falda tek bir kelimeye takılıyor. Mesela yıllar önce ben hatırlıyorum, birine eski sevgilinle tatile gideceksin demişim, eski eşiyle gitmiş gelip söylemişti sonra. Birde şu durum olabiliyor, kız Ahmetle evlenmeyi saplantı haline getirmişse, Mehmetle evleneceği söylendiği zaman direkt reddediyor.

Bunları yazdım ama ben fal falan bakmıyorum, bana özel mesaj yazıp fal istemeyin. Site sahiplerinden Sn Yule bakıyor, ona mesaj atıp bilgi alabilirsiniz.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
açıkça söyleyeyim benim tanıdığım 2 tane falcı insan var 1 si ben 1side arkadaşımın annesi
o kahve falı bakıyor , vede her şeyi bildiği gibi herkese de bakmıyor
ben tarot falı bakıyorum sadece burcunu bilsem yeterli =)
yani gerçek falcılar tek soru sorar =)

demetg

Kayıtlı Üye
bu işi profosyonel anlamda yapan medyumlara da hocalara da haksızlık yapıyorsunuz hıç kımsenın dış gorunuşune gore ıyı yada kotu fal baktıgını anlayamazsınız kımse kafanıza sılah dayayıp zorla baktırmıyor fal baktırmak keyıf işidir paran varsa baktırırsın ayrıca oyle medyumlar varkı amerıka da polısle çalışanları bıle var turkıye de ne yazıkkı işini dogru durust yapanlara saygı gosterılmıyor fal bakarak 10 yıl sonrasını belkı gorunmeyebılır ama yakın gelecek kesınlıkle bılınır eskıden arap ulkelerınde ınsanlar remil bakarlarmış ayrıca sav hz .muhammed ın eşi kahve falı bakarmış ve dedıklerı aynen çıkarmış hz muhammed bır olaydan sonra bundan sonra bakılan falların yarısı yarısı dogru olsun demış.gelelım yıldıznameye yıldızname oyle herkesın ıçınde kıtap açılıpta bakılamaz bakan kışı tenha bır yer tek başına bakar bu sıtede oyle seyler yazılıyor kı cahıllık karşısında dehşete düşüyorum.bır ınsanı bılmeden eleştırmeyın burası fanı dunya bugun fal bakan ınsanlarla dalga gecıyorsunuz burası fanı dunya gelecekte sızın parasız kalıp fal bakmıyacanızın garantısını kım verebılır medyumluk bır meslektır o kişilerde meslegını yapıp parasını kazanıyor

dertliyiimm

Kayıtlı Üye
valla benim biten bir ilişkim yüzünden falcı falcı geziyorum bir senedir ben artık gordummu tanıyorum genelde kahvenı açmadan bakıyorsa falına ve sana bakmadan konusuyorsa o kadın ıyı falcıdır derım ımzamıda atarım helede bır kagıda anlamsız bırşeyler çizgiler karalıyorsa dogru yoldasındır :)

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Ben yıllardır falcılık yapıyorum fakat ne imanımdan şaştım nede Allah'ın bilmediğini ben biliyorum dedim. İnsarları bilmeden yargılamanız hiç hoş değil. Ve isterseniz size dış görünüşünümü tanıtayım. Esmerim bir kızım, pek fazla takı kullanırım, siyah ve deri tarzı kıyaferleri sadece fal bakarken veyahut ritüel yaparken giyerim buda motivasyon ve konsantrasyon ile alakalı. Ama normal yaşantımda arkadaşlarımla gezmeyi seven vs. biriyim. Her zaman fal bakmam sadece ihtiyaç anında bakarım ve baktığım ortam gerçekten ilham vericidir. Her falcı aynı değildir bunu da söylemiş olayım yalandan bakan birde gerçekten gören vardır. Işık ve sevgiyle :)

demetg

Kayıtlı Üye
Ben yıllardır falcılık yapıyorum fakat ne imanımdan şaştım nede Allah'ın bilmediğini ben biliyorum dedim. İnsarları bilmeden yargılamanız hiç hoş değil. Ve isterseniz size dış görünüşünümü tanıtayım. Esmerim bir kızım, pek fazla takı kullanırım, siyah ve deri tarzı kıyaferleri sadece fal bakarken veyahut ritüel yaparken giyerim buda motivasyon ve konsantrasyon ile alakalı. Ama normal yaşantımda arkadaşlarımla gezmeyi seven vs. biriyim. Her zaman fal bakmam sadece ihtiyaç anında bakarım ve baktığım ortam gerçekten ilham vericidir. Her falcı aynı değildir bunu da söylemiş olayım yalandan bakan birde gerçekten gören vardır. Işık ve sevgiyle :)

sevgılı demeter; bu ülkede medyumlar,hocalar( bu işi profosyonelce) yapan kışıler ne yazık kı bu konu da oldugu gıbı saçma sapan eleştırılere maruz kalıyor.dış gorunuşe bakarak fal mı baktırılır? bu resmen cehalet ornegıdır buraya yazan arkadaslar dış gorunuşe gore degerlendırme yapıyorlarsa bunu hayatlarının her alanına uygulasınlar.bu sıte ınsanların deneyımlerını paylaştıgı bılgı alışverışı yapılan bır yerdır ınsanlarla dalga geçme,sitesi degıldır geyık yapmak ısteyenler gereksız yazılarınızla sızı okumak zorunda degılız saygılı olun bıraz

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
valla benim biten bir ilişkim yüzünden falcı falcı geziyorum bir senedir ben artık gordummu tanıyorum genelde kahvenı açmadan bakıyorsa falına ve sana bakmadan konusuyorsa o kadın ıyı falcıdır derım ımzamıda atarım helede bır kagıda anlamsız bırşeyler çizgiler karalıyorsa dogru yoldasındır :)

Evet kesinlikle. Takır takır ara vermeden konuşuyorsa söylediğinden son derece eminse ve kahveye takılıp kalmıyorsa o fal çıkıyor.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Evet kesinlikle. Takır takır ara vermeden konuşuyorsa söylediğinden son derece eminse ve kahveye takılıp kalmıyorsa o fal çıkıyor.

Dediğim gibi ben yıllardır falcılık yapıyorum ve fala gerçekten tarot, kahve olmadan bakabilen varsa onları bulun. Zaten karşıma gelen insanın bakışı, oturuşu, ses tonu çok şey gösterir. Kahveyi açmadan bakıp olayın genel hatlarını görebiliyoruz. Kahveyi açtıktan sonra hangi olay ne zaman başlamış niye başlamış herşeyi söyleriz. Fakat zaten fal bakıcağımız insan karşımıza oturduğu an bir sürü şeyi zaten okuyoruz. Falcılık sahtekarlığa çok yatkın birşeydir. Ben beş aylık doğan bir bebeğim fakat doğduğumda dokuz aylık gelişiminde doğdum. Konuşmaya başladığımdan beri altıncı hissim asla beni yanıltmadı. Her zaman bu işlerin içindeydim. Yani birgün kafama esip başlamadım bu işe. Bunlar doğuştan gelen şeylerdir. Ve gerçekten tarzla hiçbir alakası yok bunu bilmenizi isterim.

mystic

Kayıtlı Üye
Dış görünüş vs. bunlarla fal bakmanın alakası olduğunu düşünmüyorum. Geçen yıl gittiğim bir falcının giyim tarzından tutunda pek çok şeyi farklıydı. Hatta yanımdaki arkadaşlar yok bunun şurası şöyle, burası böyle kesin sallıyordur gibi sözler ettiler. Ancak falcı herşeyi o kadar açık ve net anlattıki ben bile inanamadım. Gelecek ile ilgili söylediği herşey çıktı.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Dış görünüş vs. bunlarla fal bakmanın alakası olduğunu düşünmüyorum. Geçen yıl gittiğim bir falcının giyim tarzından tutunda pek çok şeyi farklıydı. Hatta yanımdaki arkadaşlar yok bunun şurası şöyle, burası böyle kesin sallıyordur gibi sözler ettiler. Ancak falcı herşeyi o kadar açık ve net anlattıki ben bile inanamadım. Gelecek ile ilgili söylediği herşey çıktı.

Kesinlikle doğrudur. Tarz hiçbir şey ifade etmiyor gerçekten. Birde şöyle birşey var ama ben simsiyah giyindiğimde takılar yüzükler kolyeler taktığımda fal baktığım insan daha çok motivasyon oluyor ve aurasını düşüncelerini daha çok açığa vuruyor. Yani tarz falcıyı değil fal baktıranı etkileyebilir.

damned

Kayıtlı Üye
Gözleri boş ama bir o kadarda derin bakıyorsa etkilenirim ben

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
valla ne deyim falcının birisi bizim komşunun iyi falına bakmış ne kadar altın bilezik takı var götürmüş..falını fallamış altınları bilezikleri sallamış gitmiş..bence siz yinede fal bakılır kısmet açılır diye kapınıza gelenleri pek içeri alayın hele yanlızken hiç almayın sonra ne var ne yok götürürler hiç haberiniz olmaz...

andrah

Kayıtlı Üye
Tipe bakılarak karar verilebileceğini düşünmüyorum.Ancak sürekli soru soranlar zaten verdiğiniz cevaplardan sonuca ulaşmaya çalışırlar onlardan uzak durmalı.En komikleri de hayatınızdaki ya da ayrıldığınız kişinin ismini tahmin ederken tek tek harf sormaları a var mı b var mı gibi sonra da tahmin ettiklerini sanıyorlar

Çok iyi tespit harf harf söyleme işini ben bile yaparım hiç fal bakmasam da!Bu tip insanlar zeki ama yetenek bakımından eksik oluyor genelde.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Çok iyi tespit harf harf söyleme işini ben bile yaparım hiç fal bakmasam da!Bu tip insanlar zeki ama yetenek bakımından eksik oluyor genelde.

İsim söyleme işini her falcı yapmak ister ama gerçekten görmektir işin aslı. Zaten gerçek bir falcı olan yani bazı şeyleri ister varlıklarla ister kendisinin görebildiği kişilerden bahsediyorum onlar karşılarındaki kişinin arkasından geçen giden kişiyi bile tarif edebilir. Çünkü falcı olan görüyordur.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Falcılar sahtekar insanlardır. Allah'tan başka kimse gaybı bilemez. Bunlar milleti kandırıp bazı oyunlar oynuyor. Bazıları sahtekar, bazıları tehlikelidir. "Büyücülük ve falcılık yapanın ahiret nasibi yoktur." Hadisi Şerif.

Bu konunun sapmaması için seni buraya alalım;

http://www.gizlimabet.com/showthrea...rebiliyorlarmi&p=167900&viewfull=1#post167900

Böyle yazdığına göre bir gerekçen olmalı.Gaybı yaradandan başkası bilmez diyorsun;bu inanç.Peki inandığını ne kadar biliyorsun?Sen buna ne kadar inanıyorsun?Varsa bir fikrin,o konu altında tartışalım.Yok böyle iyi dersen,selametle...

damned

Kayıtlı Üye
İsim söyleme işini her falcı yapmak ister ama gerçekten görmektir işin aslı. Zaten gerçek bir falcı olan yani bazı şeyleri ister varlıklarla ister kendisinin görebildiği kişilerden bahsediyorum onlar karşılarındaki kişinin arkasından geçen giden kişiyi bile tarif edebilir. Çünkü falcı olan görüyordur.

Siz varlıklarınız aracılığı ilemi bakıyorsunuz? yardımları dokunuyormu gerçektende

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar falcılarla nasıl iletişime geçiyorsunuz. Ben de bir falcıya gitmek istiyorum fakat ne çevremde falcı önerebilecek birileri var ne de ben tanıyorum. :(