Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Acı biberle yapılan ayırma büyüsü

Yer
    Kahve tohumu
    Rep Puanı : 223
    Ettiği Teşekkür
    24
    25 mesaja 57 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

Standart Acı biberle yapılan ayırma büyüsü

Seven iki kişiyi ayırmak için çok etkili ayırma büyüsü.

Bir yemek kaşığı, gerçekten acı biberin üstüne ayırmak istediğiniz kişilerin ismini önce bayanın ismi sonra erkeğin ismi olarak söyleyin.

Gözlerinizi kapatıp, biberi dilinizin üstüne dökün. Diliniz yanmayacaktır. Eğer yanarsa da, yanma geçene kadar bekleyin. Yanma bittiği anda seven çiftler birbirinden ayrılmış olacak.

Deneyen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

--------------------------------------------------------------------------

Bazen insan kendini çaresiz hissedebiliyor veya kıskanabiliyor birbirlerini çok seven aşıkları görünce. Elinden birşey gelmeyince böyle yollara başvurabiliyor. Bende işinize yaramaz diye böyle birşey paylaştım. Hiç çekinmeyin hemen deneyin bence. Acı vücuda çok faydalı. Bağırsaktaki binlerce mikrobu bakteriyi temizler. Soğuktan korur insanı. Hani küçükken annelerimiz kötü söz söyleyince ağzımıza acı biber sürerdi ya. İşte öyle olsun. Bir güzel yansın ağzınız. Bu iyiye işaret. Gerçekten. İki insanı ayırmaya çalışmanın cezası olarak yanan bir ağız az ile bence. Umarım böyle şeylere hiçbir zaman kalkışmazsınız. Çünkü kimin kiminle mutlu olacağını bilmek size düşmez. Bu sadece Allah(c.c)'ın bileceği bir iş. O herşeyin hayırlısını bilir. Sizin içinde kim hayırlı ise onu karşısına çıkarır. Ayrıca bu bir çocuk oyuncağı değil. Google'da ayırma büyüsü diye aratıp bunu deneyen insanlar var. Ayıptır günahtır yahu. Kimiz ki biz sevenleri ayırıyoruz. Dünyâ'da zaten iki gram aşk kalmış. İnsanlar zor seviyor zor seviliyor. Siz de gelip sevenleri ayırmak için uğraşıyorsunuz. Belki sevenleri ayırmak için ettiğiniz duayı açları doyurmak için etmiyorsunuz. Söyleyecek söz bulamıyorum vallahi. Deneyenler varsa İnşallah cayır cayır yanmıştır ağızları. Belki bunu yazdığım için forumdan atılacağım ama kaç aydır canıma tak etti beni de anlayın nolur.

Selametle...

Aşık oldum ben bir kıza, gözleri güneşten, saçları okyanuslardan daha güzel

Blog-Pembe
    Blog-Siyah

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Alıntı bluefanclub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seven iki kişiyi ayırmak için çok etkili ayırma büyüsü.

Bir yemek kaşığı, gerçekten acı biberin üstüne ayırmak istediğiniz kişilerin ismini önce bayanın ismi sonra erkeğin ismi olarak söyleyin.

Gözlerinizi kapatıp, biberi dilinizin üstüne dökün. Diliniz yanmayacaktır. Eğer yanarsa da, yanma geçene kadar bekleyin. Yanma bittiği anda seven çiftler birbirinden ayrılmış olacak.

Deneyen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

--------------------------------------------------------------------------

Bazen insan kendini çaresiz hissedebiliyor veya kıskanabiliyor birbirlerini çok seven aşıkları görünce. Elinden birşey gelmeyince böyle yollara başvurabiliyor. Bende işinize yaramaz diye böyle birşey paylaştım. Hiç çekinmeyin hemen deneyin bence. Acı vücuda çok faydalı. Bağırsaktaki binlerce mikrobu bakteriyi temizler. Soğuktan korur insanı. Hani küçükken annelerimiz kötü söz söyleyince ağzımıza acı biber sürerdi ya. İşte öyle olsun. Bir güzel yansın ağzınız. Bu iyiye işaret. Gerçekten. İki insanı ayırmaya çalışmanın cezası olarak yanan bir ağız az ile bence. Umarım böyle şeylere hiçbir zaman kalkışmazsınız. Çünkü kimin kiminle mutlu olacağını bilmek size düşmez. Bu sadece Allah(c.c)'ın bileceği bir iş. O herşeyin hayırlısını bilir. Sizin içinde kim hayırlı ise onu karşısına çıkarır. Ayrıca bu bir çocuk oyuncağı değil. Google'da ayırma büyüsü diye aratıp bunu deneyen insanlar var. Ayıptır günahtır yahu. Kimiz ki biz sevenleri ayırıyoruz. Dünyâ'da zaten iki gram aşk kalmış. İnsanlar zor seviyor zor seviliyor. Siz de gelip sevenleri ayırmak için uğraşıyorsunuz. Belki sevenleri ayırmak için ettiğiniz duayı açları doyurmak için etmiyorsunuz. Söyleyecek söz bulamıyorum vallahi. Deneyenler varsa İnşallah cayır cayır yanmıştır ağızları. Belki bunu yazdığım için forumdan atılacağım ama kaç aydır canıma tak etti beni de anlayın nolur.

Selametle...
    ..SÜPERSİNİZ..

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 11369
    Ettiği Teşekkür
    350
    275 mesaja 634 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    90

Mihre arkadaşımıza katılıyorum hayat çok zor bizim bulupta bunaldığımız nimetlerden yararlanamayan hastalıktan başını kaldıramıyan evsiz aç bi çare insanlar varken bu gibi isteklerde bulup dualarını vakitlerini boş yere harcamayın lütfen yardıma muhtaç insanlar içinde dua edelim bir şeyler yapalım düşmez kalmaz bir Allah zaten büyü ile ayırıp büyü ile kendine bağladığın bir insandan ne hayır gelirki önemli olan yürekten seni sen olduğun için seven birinin olması

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

katılıyorum.bikaç gün önce bende meraklıydım büyü işine fakat başıma öyle belalar geldiki bu büyüler yüzünden töbeliyim.

Yer
    nurnberg-almanya
    Rep Puanı : 1277
    Ettiği Teşekkür
    17
    25 mesaja 40 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    37

Alıntı bendekiben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mihre arkadaşımıza katılıyorum hayat çok zor bizim bulupta bunaldığımız nimetlerden yararlanamayan hastalıktan başını kaldıramıyan evsiz aç bi çare insanlar varken bu gibi isteklerde bulup dualarını vakitlerini boş yere harcamayın lütfen yardıma muhtaç insanlar içinde dua edelim bir şeyler yapalım düşmez kalmaz bir Allah zaten büyü ile ayırıp büyü ile kendine bağladığın bir insandan ne hayır gelirki önemli olan yürekten seni sen olduğun için seven birinin olması
    Cok haklisin kardesim,tutulunabilir en saglam dal.DUA lardir.herkezin kismeti ne ise hayirlisi o olsun.benden ayrilan kisi baskasiyla mutluysa,ben inadina daha cok mutlu olsnlar diye DUA ederim.cünkü YÜCE YARRAAB KIMSENIN AH ini kimsede birakmaz.hayirli aksamlar

Yer
    Kahve tohumu
    Ettiği Teşekkür
    24
    Tecrübe Puanı
    29

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar =)

Blog-Pembe
    Blog-Siyah

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

bence ilaca benzer hastaliginiza iyi gelecek ilac icerseniz iyilesirsiniz baska ilac icerseniz faydasi olmaz,ve yan etki yapar. onun icin daima dikkatli olmak gerek,

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

aşk öle acı biber işi değil bence ne yapsan da eğer seviyorsa ayıramazsın

Yer
    Kahve tohumu
    Ettiği Teşekkür
    24
    Tecrübe Puanı
    29

Arkadaşlar sonuna kadar okumamışlar galiba

Blog-Pembe
    Blog-Siyah

Rep Puanı : 249
    Ettiği Teşekkür
    69
    45 mesaja 59 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    32

yani bu büyü hiçde olur gibi değil yani , denenmiş mi acaba ?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)