Fal baktırmak günah mı _

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet970

Kayıtlı Üye
Fal baktırmak günah değil mi ? Bir yerde okumuştum fala ve büyüye inanan insanlar Kuran'ı Kerim'e inanmıyolar dır yazıyordu ..

Katarina

Kayıtlı Üye
Fal baktırmak günah değil mi ? Bir yerde okumuştum fala ve büyüye inanan insanlar Kuran'ı Kerim'e inanmıyolar dır yazıyordu ..

Sevgili mehmet;

Bu konulara ayrı ayrı yorum yapmaktan sıkılmış olmalıyım ki sorunuzu cevaplamaya karar verdim.

Fal baktırmak islam dinine göre evet günahtır.Büyüye inanmayan insan kuran-ı kerim'e de inanmıyor demektir.Çünkü dinde mevcuttur.Büyü vardır.İnanırsınız inanmazsınız orası size kalmış..

Son olarak.. Bu forum da bu tarz konuları elimizden geldiğince tartışmaya açmamaya çalışıyoruz bilginiz olsun.

mehmet970

Kayıtlı Üye
Peki efendim ilgilenip cevap yazdığınız için teşekkür ederim

origanum

Yönetici
Bu sitede şu iş günah mıdır diye sorulması uygun değildir. Herkesin dini inancına göre değişen ve tartışma yaratan konular konuşulmamaktadır. Ancak her seferinde gene tekrarlatıyorlar. Lütfen mensubu bulunduğunuz dinin herşeyini etraflıca öğrenmiş bulunarak girin siteye ve sitemizin kurallarına göre davranın. Kafasında soru işaretleri olan girmesin, sorularınızı halledin, dışarıda bırakın ve tamamen rahatlayıp öyle girin, içeriğimizi öyle okuyun. Dini soruları çözme gibi bir işlevimiz bulunmamaktadır. İnancına ters düşmeyenler buyursun. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...