Kumray adında cin var mı?

MİHRE

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
umarım doğru yere konu açmışımdır.Kumray ve Şimay adında cin varmı? Bu isimleri rüyamda söylemişlerdi.Acaba gerçekten kendi isimlerini mi yoksa yalanmı söylediler bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bende merak ettim şimdi isimleridemi olabiliyor özel olarak bilinen ? Her birinin bizim gibi isimleri olabilir diye biliyorum ben

carsamba

Kayıtlı Üye
Yeni bir konu nasil acabilirim . Birtürlü yapamiyorum

MİHRE

Kayıtlı Üye
Bende merak ettim şimdi isimleridemi olabiliyor özel olarak bilinen ? Her birinin bizim gibi isimleri olabilir diye biliyorum ben
Ben bu isimleri rüyamda gördüm daha doğrusu söylediler..Kumray adını kendi evimde iken gördüm ve uyanırken kumray adını sayıklayarak uyandığımı farkettim..Şimay adını ise yengemin evinde uyuya kalmıştım birkaçtane cin geldi, gri duman şeklinde göründüler, bana biraz kızmışlardı sanki ve_bu evin hanımının adı Şimay'dır dediler sonra birden gözlerimi açtım sırılsıklam ter içindeydim..Bilgisi olan arkadaşlar bu isimlerin cinlere ait olup olmadıklarını bilen varsa ve söylerse sevinirim..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Herkesin kendine ait bir ismi yokmu? Onlarında vardır neden tuhaf geldi size bu? Kaldığınız yer sahipli olabilir veya okuduğunuz doğa üstü olaylar bilinçaltınızda yer etmiş olabilir. Kumray diyede Şimay diyede onlara ait isimler olabilir bu gayet doğal biz nasıl insansak ve isimlerimiz varsa onlarda bir varlık ve isimleri var. Olay bu

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
onlarin lakaplari gercek ismini vermemisler iki kisinin lakabi alay eden cinsler biri selvi gbi uzun digeri cüce gbi kısa yalancidir uzaklarda goruyorum onlari agaclarin ormanin icinde . yalancidir alay ederler

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
onlarin lakaplari gercek ismini vermemisler iki kisinin lakabi alay eden cinsler biri selvi gbi uzun digeri cüce gbi kısa yalancidir uzaklarda goruyorum onlari agaclarin ormanin icinde . yalancidir alay ederler

Bunu açıklayın o zaman nerden biliyorsunuz soran üyemizi aydınlatın hangi kaynakta yazıyor alay eden tür olduğu lakap olduğu ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba arkadaşlar,
umarım doğru yere konu açmışımdır.Ku***y ve Ş***y adında cin varmı? Bu isimleri rüyamda söylemişlerdi.Acaba gerçekten kendi isimlerini mi yoksa yalanmı söylediler bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...
Zannederim siz genel olarak büyük bir cin var mı yok mu diyorsunuz bu adlara sahip. K***y'ı bilmiyorum lakin Ş***y'a daha önce rastlamış olabilirim. Emin değilim.
Bunun dışında bizim sahip olduğumuz bazı isimlere de sahiptirler. Hangi dil olduğunun da önemi yoktur. Ki genelde bilinen eski dünya dillerine ait isimler de kaydedilmiştir. İbranice, Arapça, Latince, Aramice vs. vs. Kendi dilleri de çok çeşitlidir elbette ama bizim dillerimizden de benzer isimleri lakap ya da ikinci isim gibi kullanabilirler.

Önemli Not: Bu isimleri ne olur ne olmaz fazla düşünmeyin ve seslendirmeyin.

MİHRE

Kayıtlı Üye
Konuyu açtıktan sonra farkettiğim birşey oldu, Kumray adını kendi evimde duymuştum şimay ıda yengemlerde ve iki ismin de sonu "ay" hecesiyle bitiyor.Acaba iki isim arasında bir bağ olabilir mi yani (camel)inde söylediği gibi alay etmek için mi söylediler.Şunu da belirteyim ben bu olayı 5_6 ay önce yaşamıştım o aralar evimde tuhaf olaylar oluyordu.Şimdi bu tarz rüyalar görmüyorum..İsimleri merak ettiğim için ve neden bu tarz rüyalar gördüğümü anlayabilmek için konuyu açmıştım..Bu arada yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim...

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
Bunun kaynagi yok kaynak benim soru soran arkadasmiz ben gördüm onu söylerim seni cabuk etkisi altina alabilirler yengeniz ne isle mesgul nelerle ugrasiyo fazla gitme derim. Rica ederim

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bunun kaynagi yok kaynak benim soru soran arkadasmiz ben gördüm onu söylerim seni cabuk etkisi altina alabilirler yengeniz ne isle mesgul nelerle ugrasiyo fazla gitme derim. Rica ederim

Kaynak sizsiniz demek aydınlatın bizi neye dayanarak lakapları olduğunu söylüyorsunuz?

MİHRE

Kayıtlı Üye
Kaynak sizsiniz demek aydınlatın bizi neye dayanarak lakapları olduğunu söylüyorsunuz?
Söylemek istemiyordur belki.Niye ısrar ediyorsunuz?Ayrıca ben (anladım sağolun)diye yanıt verdim, size ne oluyor?Pardon ama konuyu açan benim...!!Not:konu size saçma gelmişti hatırlatırım....

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Fikrim değişmedi ayrıca madem bir açıklama yapıyor kaynak belirtmek zorunda nedenini soruyorum sizide hiç ilgilendirmez o üyenin rep puanını görmüyor gözünüz sanırım her söze inanmayın derim !

Ayrıca açılmış bir konuya yorum yapamazsın diyemezsiniz konu sizinde olsa benimde olsa ben size karışamam siz bana bilmem anlatabildimmi ?

MİHRE

Kayıtlı Üye
Ben sadece saçma bulduğunuz konuya tekrar neden yorum yaptığınızı anlamadığımı belirtmek istemiştim.İstediğiniz yorumu yapabilirsiniz tabiki de.Ama şunu söylemeden edemeyeceğim.O arkadaşın rep puanının düşük olması bilgisiz olduğunu göstermez, imla kurallarına uyulmadığı zaman da rep düşüyor bildiğiniz gibi.Selametle...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Gayet düzgün kullanıyor sözcükleri neyse uzatmıycam iyi forumlar

Rapistic

Kayıtlı Üye
İş
Sataşıcı
Hasip ile Nasip gibi.
Bende merak ettim bu konuyu. Araştıralım. Bakalım.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Olabilir,yaşadığımız gezegende farklı dillerde insanların birçok isimleri var.İnsanlarla dolu bir dünyada yaşadığımız halde biçok kişi isimlerinden bihaber olabiliriz.Kişisel kanatim bu onların isimleri olabilir,yakışıyor..

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cinlerin isimleri lakapları değil kanımca.Her iki şeyde olabilir ama bence isimleri daha çok ağır basıyor.