Uyku bağlamak

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Yazacağım bu tarifde uyku bağlamak için uygulanan kişi üzerinde çok tesirli bir formüldür yapışı şöyledir rmızı, sarı ve yeşil renkli üç adet İbrişim alıp üçünü bir araya getirdikten sonra şu tertip üzere üç düğüm bağla. Yirmi beş (25) defa Fatiha suresini oku ve birinci düğümü bağla. Yetmişbeş (75) defa Ayetel Kürsiyi oku ve ikinci düğümü bağla. Yetmişbeş (75) defa İhlas suresini oku ve üçüncü düğümü bağladıktan sonra, bu ibrişimi ağır bir taş altına koyarsan, o kişinin uykusu Allah (c.c.) ın izniyle bağlanır

carsamba

Kayıtlı Üye
bunun amacı nedir, kişinin uykusunu bağlayarak ne elde edlebilirki ? bu düşmanamı yapılıyor acaba uyumasın diye

carsamba

Kayıtlı Üye
bu işlemin tutacagına inanıyorum yanlız sevgi içinmi yoksa düşmanlık içinmi oldugunu bilmiyorum.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Kaynak nedir ? KAynağını yazmak zorundasınız

cosmo

Kayıtlı Üye
ben aşırı uyku problemi çekmekteyim. kendi üzerimde uygulamak için baktım konuya. ama açıkçası kuran ayetleriyle büyü yapmak saçma geldi hele ki kuranın kendisinde büyü bu kadar lanetlenmişken. bir de büyü yapımına karşı olan Allahın izniyle büyünün tamamlanıyor olması da ilginç...

Psikite

Kayıtlı Üye
Uyku bağlamak nedir? Bana açıklarmısınız..

elcin33

Kayıtlı Üye
katılıyorum. Uyku bağlamak nedir acaba? Verdiğiniz bu uygulamanın amacı nedir aslında?

demonic

Kayıtlı Üye
Uyku bağlama büyüsü yapılan kişinin uyku düzenini bozarak uyuyamamasına yol açar...sonrasında çıldırma ve ölüm gelir.

BeYaZ GeCe

Kayıtlı Üye
Çok korkunç birşey olmalı. Benimde olur arada uyuyamadığım ve bu yüzden sinirden çıldırma noktasına geldiğim... :(

nyıldırım

Kayıtlı Üye
Zamanında kötü , zorba ve hakedenler için uygulanmış ve hatasını bir şekilde anlaması için kişinin uyuyamaması , uyku halinde bir sıkıntı çıkması olayıdır. Nasıl neyle yapıldığı konusuna gelince Hindura sabur adlı el yazması osmanlıca havas kitabında bir bıçak ile yapıldığını ve kabire gömüldüğünü okumuştum . Her kitapta , enamlarda veya yazmalarda farklı yaklaşımlar ve yazımlar vardır . Konu hakkında tecrübe edilmiş (mücerreb) bilgiler vardır.
İyi forumlar ...