Nazardan kurtulmak için

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Nazardan korunup kurtulmak için özel bir formüldür değerli kardeşlerim tarifide şu şekildedir size uygun olanı yapın nazardan kurtulursunuz
1-Nazar için aktarlarda satılan şap tan alıp bir parça evinizde kıble tarafına gelecek şekilde duvara asılacak.Bir kısmınıda bir mangal üzerine koyup şaptan çıkacak dumanla kendinizi tütsüleyeceksiniz.Üzerinizdeki tüm nazarlar bozulur.
2-Nazar ve cinlerden korunmak için siyah mıknatıs taşından bir parça üzerinizde taşımalısınız.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Kaynak nedir merak ettim?Çünkü mıknatıs taşı çekmek için kullanılır itmekte değil,adı üzerindedir zaten.Onun için kaynağı soruyorum.

Benden de bir ekleme olsun Anadolu'da nazara karşı en çok üzerlik kullanılır.Tütsü yapar buharını hem evinizde hem üzerinizde gezdirirsiniz.

İyi forumlar

gizliyim

Kayıtlı Üye
Nazardan korunup kurtulmak için özel bir formüldür değerli kardeşlerim tarifide şu şekildedir size uygun olanı yapın nazardan kurtulursunuz
1-Nazar için aktarlarda satılan şap tan alıp bir parça evinizde kıble tarafına gelecek şekilde duvara asılacak.Bir kısmınıda bir mangal üzerine koyup şaptan çıkacak dumanla kendinizi tütsüleyeceksiniz.Üzerinizdeki tüm nazarlar bozulur.
2-Nazar ve cinlerden korunmak için siyah mıknatıs taşından bir parça üzerinizde taşımalısınız.

Nazara miknatis ne gibi bir etki yapabilir diye düsündüm, düsündüm anliyamadim. Neden miknatis? Nazara karsi okunabilecek Sureler var neden miknatis ki okunmus miknatis olmasi geriyor diye belirtilmemis.
Ayni sey Sap icinde gecerli, yani kibleye karsi olunca demek ki ne oluyorsa oluyor.. nazarlar catir catir catliyor.

Özel bir formül demissiniz, demek ki denemissiniz, nazardan korundugunu insan ne kadar anliyabilir onuda kestiremiyorum.

Yazi icin tesekkürler (Sapi mangalin üzerinde düsünüyorumda, aileme anlatmasi bi hayli zor olur buna eminim :))