Cinlerden aşırı derecede korkuyorum yardım edin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

depresif_

Kayıtlı Üye
ya yardım edin bana allah rızası için cin musallat olmadı bana her gün ayetel kürsi okurum huzurlu hissederim kendimi bu siteye girdim gireli hayatım değişti cin daveti falan okudum korkudan ölücektim aklımı kaçırıyordum dua edincede geçmiyor ne yapmalıyım? psikologa gidiyorum gülüyor ben kendimi bir tek namaz kıldıktan sonra secdede huzurlu hissediyorum onun dışında abuk sabuk şeyler :eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Neden korkuyosun bilmediğin için mi ? insanlar bilmedikleri şeylerden korkar.

Oguz Ka

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
unutma Allah en üstün varlık olarak insanı yaratmıştır korkacak bişey yok bikere Allahın izni olmadan kimse sana musallat falan olamaz sen Allaha sığın yeterki rahat ol .
bu arada özele giriyor kusura bakma bir soru sormak istiyorumda tekmi yaşıyorsun ? tek yaşıyorsan gayet doğal böyle şeyler :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Aslında korkacak bir şey yok ama okuduklarınız hayal gücünüzü olumsuz yönde besliyor olabilir. Bu siteye girdikten sonra diyorsunuz, sorun site değil muhtemelen okumak için seçtiğiniz konulara hazır olmamanız. Başka şeyler okuyun

Oguz Ka

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

bak düşün bi namaz kılıyorsun ve ayetel kürsi okuyorsun bu durumda Allah sana kötü bir varlığın musallat olmasına izin verirmi ? :) iyi şeyler düşün . hayal gücünü kontrol etmelisin sakın bu durumu kimseyle paylaşma herkezle paylaşınca daha çok etkiler seni daha çok aklında kalır. Ve eğer çabuk etkileniyorsan bu tür forumlardan uzak durmanı öneririm :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Korkucaksanız okumayacaksınız uğraşırsanız korkarsanız sizi bırakmazlar onlar korkunzu anlar ve üstünüze gelir enerjinizi emer. Sizde daha fazla huzursuz olursunuz. Uğraşmayın ve düşünmeyin

Hiciste

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, gerçekten rahatsız edici bir konudan muzdarip olduğunuzu anlayabiliyorum ve aşılması zor bir korku olduğununda farkındayım. Benim bilincimin yettiğince size cevap vermeye çalışacak olursam, bilinç altınızı kontrol etmenizi öneririm düşüncelerinizi kontrol eder ve kendi kendinizi telkin ederseniz problemin birazcıkdaha azalacağını düşünmekteyim, fakat gerçekten bir öneri istiyorsan korkuların geçenekadar parapsikoloji konularından uzak durmayı ve çevrenle bu tür şeyleri paylaşmamanı öneririm, çünkü problemlerinizi biryerlerde paylaştıkça bilinç altınız yaşamınıza daha fazla yansıyacak ve korkularınız azalmak yerine daha çok artacaktır.

Ayrıca korkularınız gerçekten aşırı derecedeyse bir psikologa görünmenizide tavsiye ederim, işinin eri hiçbir psikolog ne söylerseniz söylesin size güleceğini sanmıyorum.

demonic

Kayıtlı Üye
ya yardım edin bana allah rızası için cin musallat olmadı bana her gün ayetel kürsi okurum huzurlu hissederim kendimi bu siteye girdim gireli hayatım değişti cin daveti falan okudum korkudan ölücektim aklımı kaçırıyordum dua edincede geçmiyor ne yapmalıyım? psikologa gidiyorum gülüyor ben kendimi bir tek namaz kıldıktan sonra secdede huzurlu hissediyorum onun dışında abuk sabuk şeyler :eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic:

siteye araveren üyeler oldu,sorunlarını çözdüklerinde tekrar geldiler,sizde bu şekilde biraz kafanızı dağıtıp tekrar geri dönebilirsiniz,yada daha çok ayetel kürsi okuyup daha çok namaz kılabilirsiniz...korkunuzun ne tip bir korku olduğunu seziyorum,zordur bilirim...
Korkunuzu yenmeniz dileğiyle...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Eğer korkularınız varsa, başka konuları da okuyabilirsiniz. Sitede varlık, maji gibi konuların dışında özellikle farkındalığınızı arttıracak, kişisel gelişiminizi sağlayacak bölümler de mevcuttur.
Düşüncelerinizde korkularınızı beslerseniz, onu büyütür ve sizi ele geçirmesini sağlamış olursunuz. Siz sataşmadıkça, bulaşmadıkça, çağırmadıkça varlıklar durduk yere size gelmezler.

lost66

Banlı Kullanıcı
Bu arkadaş kulaktan duyma laflara inanan birisin galiba. Bi yazı okudun korktun ya yaşasan. Okumakla bişey olmaz. Oturup davet,rituel vb bişey yapmadıktan sonra. Aklına getirme. Kesin sen yatağa girince yorganı kafana çekip sırtını iyice kapatıp öntaraftan kafanı çıkarıyosundur :) Böyle yapıyosan yapma üstünü aç biraz rahatla. Aklına cin peri değil,sevdiğin varsa acaba ne yapıyo de hayal kur ya işte madem korkunu yenmek istiyosun ve bu korkuyu giderirsen tekrar böyle cinli perili yazılar okuma tekrar gelir korkun :) Unutmaki onları okuyunca başına bişey gelmez sitede paylaşılmış şeylerden bişey olmaz uygulamazsan. Ki sende uygulamadın sadece kendi kendini korkutuyosun hepsi bu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ya yardım edin bana allah rızası için cin musallat olmadı bana her gün ayetel kürsi okurum huzurlu hissederim kendimi bu siteye girdim gireli hayatım değişti cin daveti falan okudum korkudan ölücektim aklımı kaçırıyordum dua edincede geçmiyor ne yapmalıyım? psikologa gidiyorum gülüyor ben kendimi bir tek namaz kıldıktan sonra secdede huzurlu hissediyorum onun dışında abuk sabuk şeyler

Adam doktora gitmiş gözüm ağrıyor diye. Doktor kontrol etmiş bir şey bulamamış. Neyin var neden geldin demiş? Parmağımı gözüme değdirince acıyor demiş. Doktor ters ters bakıp gayet basit bir cevap vermiş: Sen de parmağını gözüne sokma. Yani siteye girme?

Her şeye başlık, konu açılır oldu ya haydi hayrlısı.

Ori

Kayıtlı Üye
Etkileniyorsanız okumayın bu kadar basit. Ya da korkularınıza karşı başınızı dik tatacaksınız. Karar sizin.

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Eğer korkularınız varsa, başka konuları da okuyabilirsiniz. Sitede varlık, maji gibi konuların dışında özellikle farkındalığınızı arttıracak, kişisel gelişiminizi sağlayacak bölümler de mevcuttur.
Düşüncelerinizde korkularınızı beslerseniz, onu büyütür ve sizi ele geçirmesini sağlamış olursunuz. Siz sataşmadıkça, bulaşmadıkça, çağırmadıkça varlıklar durduk yere size gelmezler.

İlk iki cümle herşeyi özetlemiş.Bu foruma girip böyle konu açan kimseleri tam anlamıyla tarif etmişsiniz.Oysa bir kimse sorunu olduğunda;bir iki sihirli cümle söyleyip,kısa yoldan kurtulmaya çalışmak yerine,problemin çözümünü kendi benliğinde ararsa ne korku kalır ne heyecan.Hiçbir uğraş vermeden,bir kaç alengirli kelime ile tüm sorunları emek vermeden atlatmaya çalışmak akıl karı değil.Bu işler öyle basit değil.Herkez kısa yoldan,çaba göstermeden istediklerini gerçekleştirme peşinde.Dediklerinize aynen katılıyorum.Cevabınızı çok takdir ettim.Böyle benzer konulara cevap ve çözüm olarak yazılabilecek bir kalıp olarak arşivime ekliyorum.

AJA

Elit Üye
:D :D
gecenin bu saatinde güldürdünüz beni..Evet konu başlıklarına bakınca entresan bir durum var diyorum bakıyorum hoppala paşam malkara keşan..
Arkadaşım zaten kendi derdinin devası sen de :) Azcık düşünüver ;)

emilia23

Kayıtlı Üye
bak düşün bi namaz kılıyorsun ve ayetel kürsi okuyorsun bu durumda Allah sana kötü bir varlığın musallat olmasına izin verirmi ? :) iyi şeyler düşün . hayal gücünü kontrol etmelisin sakın bu durumu kimseyle paylaşma herkezle paylaşınca daha çok etkiler seni daha çok aklında kalır. Ve eğer çabuk etkileniyorsan bu tür forumlardan uzak durmanı öneririm :)

Bende namazımı kılardım ama başıma büyü ve cin belası geldi artık nedir bilmiyorum imtihan heralde! Bu tip şeylerden hep uzak durdum ama hep beni buldu.Allha seni korur mantığı! kaderden kaçamıyosun

ikbal1505

Guest
Siz ne yapmalıyım diye sormuşsunuz ben size çözümü önereyim. Sitede cin çağırma davetleri okumuşsunuz ve korkmuşsunuz. Şimdi cinler televizyonda anlatıldığı gibi yada başkalarından duyduğunuzla alakası olmayan varlıklardır. İlk başta cin nedir onu bilmelisiniz. Bilmediğiniz yada duyduğunuz saçma bilgiler ile daha çok korkarsınız. Eğer siz cinlerle ilgilenmiyor ve uğraşmıyorsanız size niye musallat olsun ki ? Size tavsiyem biraz başka alanlara yönelmeniz. Sevdiğiniz müzikleri dinleyin. Komik filmler yada başka türde sevdiğiniz filmler izleyin. Daha çok arkadaşlarınız ile vakit geçirin. Korkularınız ile yüzleşemiyorsanız. Korkabileceğiniz şeyleri yapmaktan kaçının. Bu siteye geldikçe korkularınızı hatırlıyorsanız siteden uzak kalmanız sizin için daha iyi olacaktır. İyi forumlar. Sevgi ve ışıkla.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Psikolog mu size gülüyor? bakin, buda beni bi hayli güldürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...