Cinlerden aşırı derecede korkuyorum yardım edin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Dayımın eşi onlardan biri ve ben onlara gittiğimde bana kötü bişey yapmıyor göremiyorum ama hissediyorum varlığını müslüman olanları sana bieşy yapmaz kimsenin bilmediği bir kaç şeyi diyim onlarda kavimler var kötü kavimler isimlerini yazamam onlar peygamber öldüren onlara gelen peygamberler varmış onları öldüren ve şeytana tapanlardan

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kafandaki cin kavrami nedir? Kendi kendine bir korku olusturup adina cin koymussun, korkuyorsun ama neyden korktuğunu bilmiyorsun. Cin ne olduğundan degil yada gorduğündende değil. Bir korku bu adi var sadece. Psikologun bunlari aciklamas olmasi gerekirdi, gülmesine ihtimal vermiyorum ben eger oyleyse garip dogrusu...

fransula

Kayıtlı Üye
Konuyu açan arkadaş uzun süredir siteye uğramamış :D Ama evet ben de bazen okuduklarımdan etkileniyorum ama bir süre sonra unutuyorum. Aslında ben de çok korkardım ama korkularımın üzerine gidip neyden korktuğumu anlamak için daha fazla bilgi edinmeye çalışıyorum. Öğrendikçe tanıdıkça korkum azalıyor. Evet Hazar haklısın insan bilmediğinden görmediğinden korkar...

brairtenz

Kayıtlı Üye
onlarla ilgili üç beş birşeyler yaşasan korkmazsın,gücü bellidir,onu görürsün

seni kandırıp insanlara rezil etmesi en kötü özelliğidir,başka da obsesif olursun,o kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...