Cinlerden aşırı derecede korkuyorum yardım edin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ori

Kayıtlı Üye
Ben Hazar'a katılıyorum bilmediğiniz için korkuyorsunuz.

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
cinlerde aynı köpekler gibi korkulduğunu bilirse dahada musallat olur

leyla ile mecnun

Kayıtlı Üye
Felak ve Nas sureleri tam senin durumunla alakalı onları okuyabilirsin birde Allah'a güvenip bu tür şeyleri fazla kafana takmayacaksın korkacak ne var evinde oturuyorsun sana rahatsızlık veren şeyleri düşünme güzel şeylerle meşgul et kafanı...

MasterMind

Kayıtlı Üye
Korku korku doğurur. Düşüncenizde var oldukça hayatınızda da var olurlar. Düşünmeyin. Zihninizi boşaltıp yerine sizi iyi hissettiren şeyleri koyun.

Cadyy

Banlı Kullanıcı
Tek sebebi var sen koruyucu meleklerine inan yeter korku yok olur "Koruyucu meleklerim lütfen beni cin korkusundan arınıdırın !" demen yeterli ama fiziksel olarak görünmediği için pek çok kişi sallamıyor ..

Psikolog yardımcı olur ama deme anında faydası olur aynen bende senin gibiydim ama artık karanlıkta tek başıma saatlerce kalabiliyorum tek başıma 3 saatlik meditasyonlar felan dene melekler saf sevgi ve ışıktır ...

Sevgi ve Işıkla kal :Angel_anim:

vildann

Banlı Kullanıcı
O kadar korkma onları düşünmekle falan birşey olmaz.sen dualarını oku allaha tevekkül et bişey olmaz.

hasan06

Kayıtlı Üye
cinlerle uğraşmayı çocuk çoluk işimi zannediyorsunuz siz :(

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
Onlara bİ zarar vermedİysenİz korkmayin kİmseye durduk yere kariŞmazlar sİz İbadetİnİzİ yapin kendİnİzİ korumaya alin israfi ummar yapin sevgİler

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
Emin ol, bende bu siteye ilk geldiğimde çok korkardım. Hele Cin konularını okuduktan sonra, aklım fırlardı. :D Ama korkulacak hiç bir şey yok. Biz insanlar Cin'lerden daha üstünüz. Allah'ın emriyle ne olursa olur. Mesela bir yılanı düşün; Allah'ın emriyle gelir ısırır, Cin'de aynı onun gibidir. Yani hiç korkma. Bilirim korkunu. Bol bol dua et. Namazını kıl. Allah sevdiği kuluna bir kötülük gelmesini istemez.

67890

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar insan neden cinden üstündür hep söylenen bir sözdür.
bence her yaratılan değerlidir.
eğer insan nefsini egosunu kontrol edemiyorsa üstünlük diye bir şey sözkonusu olamaz.

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar insan neden cinden üstündür hep söylenen bir sözdür.
bence her yaratılan değerlidir.
eğer insan nefsini egosunu kontrol edemiyorsa üstünlük diye bir şey sözkonusu olamaz.
Biz neden Cin'lerden üstünüz biliyor musun?
Bizler yani insanlar enerjimiz yüksek. Bir bedenimiz var. Sana bir ayet göstereyim; ''Biz göğe gerçekten dokunduk da onu titiz ve güçlü bekçilerle ve kayıp giden ışınlarla/alevlerle doldurulmuş bulduk.'' (Cin Suresi, 8.ayet)
Buradan sonrası alıntıdır!!

''...Biz çamurdan, yani yeryüzünde bulunan su, kalsiyum, karbon, demir vb. maddelerden, Cinler bir çeşit ışık veya enerjiden yaratılmış bilinçli varlıklardır.
Bu durumu şu ayetle kanıtlayabiliriz: ''Cin'i/İblis'i de daha önce kavurucu ateşten yaratmıştık'' (Hicr Suresi, 27. ayet)

''...İnsan gözü enerjiyi göremediği için gözümüzle onları görme şansımız yok. Zaten buna gerek de yok. Onlar bulundukları alemden bizimle iletişim kuruyorlar. Bizim iletişimde kullandığımız sinyaller, telefon, uydu gibi araçlarımız var. İddiaya göre belli boyda dalgalar göndererek insanları sakin yada hırçın yapabiliyorlar.''

İyi günler. :)

67890

Banlı Kullanıcı
sevgili sfcccenk ben seni anlıyorum.
söylemek istediğim başka bir şeydi.üstünlük seçimle olur.kötülük yaparsın birilerine zarar verirsin üstünlüğün kalmaz.
yoksa yaradılış ateşten olsun topraktan olsun farketmez.her topluluğun iyiside kötüsüde vardır.
karanlık tarafı seçmiş bir insanın üstün bir tarafı kalmaz.

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
sevgili sfcccenk ben seni anlıyorum.
söylemek istediğim başka bir şeydi.üstünlük seçimle olur.kötülük yaparsın birilerine zarar verirsin üstünlüğün kalmaz.
yoksa yaradılış ateşten olsun topraktan olsun farketmez.her topluluğun iyiside kötüsüde vardır.
karanlık tarafı seçmiş bir insanın üstün bir tarafı kalmaz.
Haklısınız. Yanlış anlamayın beni. Bir kusurumu gördüyseniz affınıza sığınırım.

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
İçinizi rahatlatmak için size bir tavsiyede bulunacağım bunu inanarak yaparsanız Allah'ın izni olmadan hiç bir varlık size yaklaşamaz. Formumuzda da mevcut bu ancak yeni üyeyseniz sizin için paylaşayım.

Ayetel Kürsi ile koruyucu daire yapmak için, kıbleye karşı iki diz üzerine oturulur. Besmele ile bir Ayetel Kürsi okunur ve sağ yana üflenir. Yine besmele ile ikinci Ayetel Kürsi okunup sola yana üflenir. Üçüncü Ayetel Kürsi öne, dördüncüsü arkaya, beşincisi yukarıya, altıncısı yere doğru, aşağıya üflenir. Yedinci Ayetel Kürsi sağ yandan başlayıp, öne, sola, arkaya ve sağa sırasıyla çepeçevre üflenir. Yine besmele ile okunan Ayetel Kürsi üflenmez. Bunun yerine hava içe çekilerek yutkunulur. Bu işlemle kişi kendisini manevi bir küre içine almış olur.

Dikkat edilecek nokta şudur; her üflemede, üflenen taraftaki çeyrekte bir enerji küresinin çeyreğinin oluştuğu imajine edilmeli, olabiliyorsa görülmeli, olamıyorsa zihnen görülmelidir. Sekizinci Ayetel Kürsi'de de enerjinin bedenin içini de kapladığı inajine edilmelidir. Bu, Ayetel Kürsi ile yapılan basit fakat gerçekten çok etkili bir koruma dairesidir. Bu koruma, aynı zamanda kişinin kendisine yapılan büyüden korunması, yatarken yapılarak kabusları uzak tutması, yola çıkarken beladan uzak olması ve akla gelebilen her türlü koruma için de kullanılır. Şayet daha kapsamlı bir koruma yapmak isteyen olursa diğer başlıktaki koruma azimetini kullanabilir. Tabi istendiği takdirde her ikisi aynı anda da uygulanabilir.

Kaynak: B.Kısa-Süleyman'ın Ahdi

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Cinler, sizin düşündüğünüz gibi varlıklar değiller. :) Artık kafanda onları nasıl tanımladıysan (çok güçlü, acımasız, gattar vs olduklarını düşünüyorsundur muhtemelen) Yani gözünde büyütme zaten onların dünyaları ayrı bizim ayrı. Ayrıca Cinler kendilerinden korkmayan kişilerden korkarlar ;) Bu arada onlar benim bildiğim kadarıyla çoğu çocuk aklına sahipler yani yaramazlar, düşünün bi; diyelim ki biri sizden korkuyor ve tuhaf tuhaf tepkiler veriyor, hoşunuza gider ve bunu üstelersiniz daha çok korkutursunuz karşındakini eğlenirsiniz. Çoğu cinlerde öyle yapıyorlar.;) Demek istediğim bazıları dalga geçerler korktugumuzu görünce. Cinleri abartmayın. Korkulacak bir şeyleri yok bence.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
berhetiyyin keririm tetlihin turanin bu dört işmi alt alta on defa yazın üzerinizde taşışın giderler

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
eger evinde kötülük varsa zeytin yapraklarınla birseyler yapıyordun salona sonra onları denize atıyordun arkana bakmadan bi araştır bakalım onları bi bakıcıdan ögrenmistim bide 7 uyuyanlar var karınca duası onlarda ise yarıyormus rahatlık için die biliyorum.

ımalive

Kayıtlı Üye
Bende siteye ilk baktığımda 7 inci sınıftaydım şimdi 10 uncu sınıftayım ilk başladığım zamanlar ödüm kopardı korkudan gece su alamazdım tuvalete gidemezdim :D şimdi hayatımın i parçası olarak bakıyorum bu paranormal şeylere çünki korktuğunuz zamanda gitmiyolar onlar hep ordalar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...