Cinlerden aşırı derecede korkuyorum yardım edin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekirek24

Kayıtlı Üye
cinle irtibata geçmiş biri olarak korkma derim :)sen korktukça gelirler bir işlemmi yaptın yoksa bilmedenmi çektin kendine koruma çemberi kur burda ritüller var bundan eminmisin gelme işaretleri nedir?

darksense

Kayıtlı Üye
Birincisi insanlar cinlerden üstün olarak yaratılmıştır.
İkincisi sen bu duaları okuduktan sonra birşey olması mümkün değil, yazılarını okuduğum kadarı ile içten ve samimi bir şekilde okuyosun.
Ben şahsen bu siteye girdiğimde kendimi daha fazla huzurlu hiisediyorum burası benim mabedim aynen adı gibi, kafanı bu tür şeylere yorma enerji bölümüne bak meditasyon bölümüne bak. Bu tür bir korku durumu ile karşılaştığın zaman derin bir nefes al ve kafana giren düşüncelerin sana ne yapmaya çalıştığını anla ve onlardan bir toz birikintisiymiş gibi kurtul gitsin hepsi bu kadar. Birşeyin geldiği ve seni rahatsız ettiği felan yok sadece zihninin sana oynadığı küçük bir oyun.

Teşekkür ederim

Katarina

Kayıtlı Üye
Elimden geldiğince yorum yapmamaya çalışıcam yaparsam sevgili depresif kırılırsınız...

İlk olarak sizin rahatsızlığınız tamamen psikolojik herhangi bir musallat dahi yok..
Öyleyse sizin bu yaptığınız gerçekten musallat olan insanların yaşadığına saygısızlık...

İkincisi; bu kadar korkuyor iseniz okuduğunuz konulara dikkat edin ardın da konu diye açıp yazdıklarınıza.

Son olarak ise; bu kadar yorum yazan; bu konuyu okuyan insanlara yaptığınız..Sizin canınız sıkıldı anlıyorum.Sizin yaşınız küçük bunu da anlıyorum.Fakat kusura bakmayın şunu anlamıyorum sizin bu insanların zamanını çalmaya hakkınız yok.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Cin konusunda üyelerin hem bilgi edinmeleri
hemde korkularını yenmeleri amacıyla
cinlerle yaşadığım deneyimleri paylaştım.

Konu başlıklarım:
- Cin Fırkasıyla Trans Deneyimlerim
- Cin Deneyiminden Eğlenceli Gariplikler
(imzamda linklere tıklayarak da ulaşabilirsiniz.)

buraknurman

Banlı Kullanıcı
ya yardım edin bana allah rızası için cin musallat olmadı bana her gün ayetel kürsi okurum huzurlu hissederim kendimi bu siteye girdim gireli hayatım değişti cin daveti falan okudum korkudan ölücektim aklımı kaçırıyordum dua edincede geçmiyor ne yapmalıyım? psikologa gidiyorum gülüyor ben kendimi bir tek namaz kıldıktan sonra secdede huzurlu hissediyorum onun dışında abuk sabuk şeyler :eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic:

Allah c.c önce evreni yaratır. Sonra melekleri.. Sonra peygamberlerini... Ardından bizleri ve sırasıyla düğer alemleri.. Derler ki doğan her bin yaratıktan dokuz yüz tanesi cin doksan dokuz tanesi melek 1 tanesi insandır. Evet soruyorsun şuan ee sonuç? Aslında sonuç uzak değil rabbimizin insanoğlunu ne kadar yüce yarattığında gizli bunun formülü. Sen doğru bir yoldasın güzel kardeşim namaz kılmaya devam et. Şeytan-ı İfrit bir süre canını sıkıp korkutabilir seni merak etme her şey yoluna girecek. Sevgiyle kal =)

melaSfOcigaM

Kayıtlı Üye
İş
Painter
korkma ben hiç çarpılan görmedim :) öyle olsa medya kaçırmazdı emin ol durduk yere kimse kimseye bulaşmaz bunu bu kadar kafanda büyütmene gerek yok

demetg

Kayıtlı Üye
siteden okudun cin davetıyle cın musallat olamsı ımkansız çunku bu uygulamalar mutlaka oruç ve rerhız yapılarak davetlerın arasında zıkırler dualar okunarak yapılır tarıfı tam uygulasan bıle o davetın gorevlısı gelmıyebılır senın durumun tamamen psıkolojık benım bır arkadasım bu sene evden çıkmayarak,hayvansal gıda yemıyerek 41 gun oruç tuttu yınede gorevlısını elde edemedı bu işler bır davet okuyupta olmuyor

incisu

Kayıtlı Üye
21 gun sabah suya birkac damla sirke koy ic,yikanabiliyorsan yikan.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Elimden geldiğince yorum yapmamaya çalışıcam yaparsam sevgili depresif kırılırsınız...

İlk olarak sizin rahatsızlığınız tamamen psikolojik herhangi bir musallat dahi yok..
Öyleyse sizin bu yaptığınız gerçekten musallat olan insanların yaşadığına saygısızlık...

İkincisi; bu kadar korkuyor iseniz okuduğunuz konulara dikkat edin ardın da konu diye açıp yazdıklarınıza.

Son olarak ise; bu kadar yorum yazan; bu konuyu okuyan insanlara yaptığınız..Sizin canınız sıkıldı anlıyorum.Sizin yaşınız küçük bunu da anlıyorum.Fakat kusura bakmayın şunu anlamıyorum sizin bu insanların zamanını çalmaya hakkınız yok.

Bence bu cin davetlerini okumak icin belli bir yas siniri olsa bence daha iyi olur.hic degilse<oynamaya<cagirir gibi kimse cin cagiramaz.Bu sadece benim bir önerim,elbette yöneticilerimiz en iyisini bilirler.:nopity:

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Saygı değer arkadaşlarımında dediği gibi bilinç altını kontrol etmelisin. Siteyle hiçbir alakası olmadığını düşünüyorum. Sitemizde ki bilgileri okuduktan sonra bunlar senin bilinç altına yer etmiştir ve açığa çıkıyordur muhtemelen. Senin tek yapman gereken Allah'a dua etmek namazını kılmak vs. Allah'ın izniyle bundan kurtulabilirsin, sevgi ve ışıkla kal :)

demetg

Kayıtlı Üye
Bence bu cin davetlerini okumak icin belli bir yas siniri olsa bence daha iyi olur.hic degilse<oynamaya<cagirir gibi kimse cin cagiramaz.Bu sadece benim bir önerim,elbette yöneticilerimiz en iyisini bilirler.:nopity:

sevgılı arzuhal bende bu düşüncene katılıyorum sonuçta gızlı ılımler kıtap ını bıle el altından alıyoruz davet uygulamaların özel bolumlerde yayınlanması lazım ve kesınlekle yaş sınırı getırılmelı bu tarıflerı uygularsınız fakat bır yetenegınız yoksa o varlıgın sıze gelmesı çok zor,söyle duşunelım hıçbır yetenegı olamayan bırı bu davetlerden uyguladı mesela oruç tuttu zıkır çektı varlık gelmeyınce psıkolojısı tamamen bozulur ve ınancı sarsılır bunlar tehlıkelı işler.Herkes her buyuyu yapmak,varlıgı olamasını ıstıyor bunalara ulaşmak ıçın onune gelen buyuyu davetı yapıyor bır buyu yapmadan once sonuçlarını ıyıce duşunmemız lazım çunku yaptıgımız herşeyın bır kefaretı var

şumul

Kayıtlı Üye
ya yardım edin bana allah rızası için cin musallat olmadı bana her gün ayetel kürsi okurum huzurlu hissederim kendimi bu siteye girdim gireli hayatım değişti cin daveti falan okudum korkudan ölücektim aklımı kaçırıyordum dua edincede geçmiyor ne yapmalıyım? psikologa gidiyorum gülüyor ben kendimi bir tek namaz kıldıktan sonra secdede huzurlu hissediyorum onun dışında abuk sabuk şeyler :eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic:
Her gördüğünüz şeye balıklama atlamayınız lütfen, neticelerini görüyorsunuz. Onca yazı yazıyoruz aman davet işini girmeyin. Girsenizde şu durumlar olur diye. Ama kime söylüyoruz. havas, davet ve neticeleri adı altındaki yazıyı okurmusunuz.

canmert196

Kayıtlı Üye
bak düşün bi namaz kılıyorsun ve ayetel kürsi okuyorsun bu durumda Allah sana kötü bir varlığın musallat olmasına izin verirmi ? :) iyi şeyler düşün . hayal gücünü kontrol etmelisin sakın bu durumu kimseyle paylaşma herkezle paylaşınca daha çok etkiler seni daha çok aklında kalır. Ve eğer çabuk etkileniyorsan bu tür forumlardan uzak durmanı öneririm :)

bilginizi duzeltmek istedim insan en ustun varliktir fakat fiziki bedenden ciktiktan sonra :)

melaSfOcigaM

Kayıtlı Üye
İş
Painter
bilginizi duzeltmek istedim insan en ustun varliktir fakat fiziki bedenden ciktiktan sonra :)

bende sizin bilginizi düzeltmek isterimki bu kesin olan bir şey değildir :) en üstün varlığın insan olduğunu sadece bu dünyada emin olabilirsiniz oda fiziki bedenden çıktıktan sonra tabi o kadar gezegen var sadece bizim en üstün olmamız tuhaf olur :)

demetg

Kayıtlı Üye
bende sizin bilginizi düzeltmek isterimki bu kesin olan bir şey değildir :) en üstün varlığın insan olduğunu sadece bu dünyada emin olabilirsiniz oda fiziki bedenden çıktıktan sonra tabi o kadar gezegen var sadece bizim en üstün olmamız tuhaf olur :)

allah ınsanı ustun olarak yaratmıştır bu dogru butun meleklerı,cınlerı ,hadımlerı,meleklerı ınsan ın hızmetıne vermıştır fakat ınsan yuzyıllar once varlıklar ve insanlar arasındakı antlaşmayı ınsan merakından bozmuştur.bazı ınsanlar allahın verdıgı yeteneklerle varlıkları emrıne alıp kullanabılırler bu havas ılmınde ıslamıyete gorede uygun bulunmuştur.oyle sıteden yada bır kıtaptan davet okumakla cin yada hadım asla musallat olmaz saçma sapan dalga geçecegınıze bıraz okuyun davet ıçın kesınlıkle oruç tutmalı,perhız yapılmalı,ınsanlarla ıletışım kesılmelı varlıkların işi gucude kalmadı bır dua okuyanamı gıdecek komıksınız

Rıdvan01

Kayıtlı Üye
bazı geceler benımde içime korku giriyor ama düşüncülerimi baska yöne verdigim zaman içim dekı korku bir süre sonra gidiyor..

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Gecmis olsun,demek ki bu site herkezde ayri etki yapiyor,Bende tam aksi buraya girdigimden beri sadece 2 defa oldu,Eskiden onlari her zaman hissediyordum.Allah yardimcin olsun,fazla evhamda yapma kendine.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
sen gönlünü ferah tut herşey yoluna girer..benim kadar tuhaf şeyler yaşasan aklını kaçırırdın ama görmediğin hissetmediğin şeylerden korkma onlar senden üstün değil..unutma ki toprak ateşi söndürür..

azdaka

Kayıtlı Üye
eğer bu tarz şeylerden korkuyorsan bu konularla ilgili yazıları okuma bunların yerine sitede daha farklı eğitici konularla ilgilen belli bir süre sonra korkunun geçeceğini göreceksin...

Ü

Üye silindi 15237

Şeytanın ve cinlerin artistliği Besmele çekene kadardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...