Burca özel seksi ve romantik hediyeler

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Erotik dvd dışında kova kafası rahat adamdır. :D Yardım makbuzları ilginç, ya yardım kampanyasına götürseler anladım da, makbuzunu n'apayım? :):D:D

kedicik12

Kayıtlı Üye
KOVA:Teleskop, iç çamaşırı, Dünyanın çeşitli ülkelerinden derlenmiş erotik dvd. ler, son katıldığınız yardım kampanyasının makbuzları, kimsenin düşünemediği son icadınız.

Doğru :D kovalar rahatımıza düşkünüz =)

vica pota

Kayıtlı Üye
BOĞA: Romantik bir akşam yemeği, puzzle, ahşap şaraplık( şaraplarıyla birlikte), yumuşacık hırkalar, yatak tepsisi.

Eksik bir şeyler var.. :)

Spectrumate

Kayıtlı Üye
Bende ''neden ikizler burcunu çekiyorum'' diye düşünüyordum :)

paradiselost

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar herkese:)

YAY burcunun hediyelerine bayıldım. Seksi ve romantik olunması gereken anlarda değil her daim işe yarayan hediyeler. Hele hele seyahat biletleri. Her zaman işe yarıyor:) Ne de olsa ruhlarımız gezgin...
Hazırlayan ve paylaşanların emeklerine sağlık.

Selam ve saygılar,

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
Oldukça garip buldum özellikle koçtaki bilgisayar oyunları kısmı :)

l'esprit

Kayıtlı Üye
Birlikte yüzülecek bir otel gayet güzel fikir :)

AJA

Elit Üye
İtiraf ediyim bu konuyu da kim açmış diye meraktan baktım :D
Çikolata masajı ,bayılırım :D

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
Bir yay burcu kızı olarak ürpertici naturalizm kadar içinde sexappeal barındıran bir şeyin daha olmadığı kanısındayım.
Her nedense naturalliğin ya da çok daha tarihi kalıntıları olan yıkık dökük mistik şeylerin çok daha seksi olduğunu düşünmekteyim.
Bir ormanın en zirve noktasında göl'e bakan küçük ve içinde tamamen tarihi esintiler bulunan bir kulübe'de bir haftalık tatil. Mis olurdu.
Bunun yanı sıra, her şeyin simetrik bir şekilde dizayn edildiği, saten çarşaflı olan bir yatak odası kadar kötü bir şey olamaz sanırım. O yüzden bana da uymadı. :)

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Bir yay burcu kızı olarak ürpertici naturalizm kadar içinde sexappeal barındıran bir şeyin daha olmadığı kanısındayım.
Her nedense naturalliğin ya da çok daha tarihi kalıntıları olan yıkık dökük mistik şeylerin çok daha seksi olduğunu düşünmekteyim.
Bir ormanın en zirve noktasında göl'e bakan küçük ve içinde tamamen tarihi esintiler bulunan bir kulübe'de bir haftalık tatil. Mis olurdu.
Bunun yanı sıra, her şeyin simetrik bir şekilde dizayn edildiği, saten çarşaflı olan bir yatak odası kadar kötü bir şey olamaz sanırım. O yüzden bana da uymadı. :)

İstisnalar kaideyi bozmaz :D

AJA

Elit Üye
Evet bu ara aştı kendini millet sen okuma hazaR cım :D

duygu12345

Kayıtlı Üye
Koç: kırmızı olan herşey doğru bana göre :) oyuncak.. oyunlar vs... bana göre değil sanırım erkek koçlar seviyor.