Rüyanın haberci olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

leylaktan

Kayıtlı Üye
Merhaba ;
Rüya'dan çok etkilendim ama haberci rüya olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Rüyamda iş için eğitim vermeye; farklı bir ile uçakla seyahat ediyorum.Yanımda da iş yerinden bir arkadaşım var ama gerçekte bu kişiyi tanımıyorum.Sonra uçak bir gökdelene çarpıyor.Gökdelenin çatısında bir bayan eşi ile havus kenarında güneşleniyor.Onlar bizi görüyor ama rüyanın devamında nasıl olduysa onlar yok öldüler diye hatırlıyorum.Uçakta yaklaşık 80 kişiyiz.Bu kişilere ben bu kadın ve adamın evine yerleşelim onların evlerinden yiyeceklerimizi karşılayalım önerisini bulunuyorum.Çünkü oradan kurtulmamız imkansız gibi görünüyor bizi bulana kadar orada kalabileceğimizi söylüyorum.Bu arada gökdelene çarpan uçak yalnızca çarptığı daireyi yakıyor ve sönüyor bina yıkılmıyor.Neyse ben bu kişilerle o daireye yerleşiyorum çok büyük bir ev.Arada tekrar uçağın yanına gidip geri geldiğimde herkesin yerde yattığını kiminin vücudunda yaralar olduğunu kiminin de gözleri dışarı çıkmış yardım istediğini görüyorum.Bir kaç kişide bir köşede duman içinde kalmış nefes almak da zorlanıyordu. Sonra hepsi öldü ve yaşlı bir kadın gelip bana ki o uçak'da değildi.Herkesin öldüğünü ve bana onları gömmem için yardım etmemi istedi.Birden elinde kazma kürek olan adamlar odanın içini bir defter boyutunda kutu kutu kazıp mezar açıyorlardı.Yaşlı kadın senin gömmen gereken insanlar bunlar diyerek bana içi yeşil Antep fıstığı dolu kese verdi.Her mezara bir fıstık atıp gömüyorlardı bende öyle yaptım.Bir süre sonra sıkılınca bodrum kat gibi bir yerdeydik camdan dışarı eğilip kesenin içindeki tüm fıstıkları kaldırıma boşalttım.Hortumla akan su ve elimle de fıstıkları yokuş aşağı gitmesini sağlıyorum.Kimse görmesin diye aceleci davranıyor iyice yokuş aşağı gitmesi için suluyorum.Bu haberci bir rüya mıdır?